Jump to content
GIGN Forum

Teddy
 Share

Recommended Posts

SR varētu patikt Ingressa paslēptie kodi un citi brīnumi. Iesaku uzmest aci http://decodeingress.me/ un palasīt nedaudz vairāk, Kā visādos video ziņojumos un citur tiek paslēpta kaut kāda informācija, kura pēc tam ir jāatkodē un var dabūt kaut ko unikālu. Paslēptā koda atkodēšana var aizņemt ļoti ilgu laiku, kur nu vēl tā atrašana :)

Link to comment
Share on other sites

Gribeju rezeknes robezas savienot. Bet portali tik talu neredz viens otru. Sanak lv nepietiekoss ?

Gribeju skatu torni ar maras pieminekli savienot.

1lvla portāls veļ tikai nieka 160m, liec lielāka lvla rezinātorus iekšā, lai palielinātu distanci.

http://decodeingress...and-link-range/

Vari arī ielikt link ampus, bet tik zemā līmenīt Tev tas nepalīdzēs. Es tev jau divas dienas atpakaļ piedāvāju sakontkatēt ar cilvēkiem tavā rajonā, viņi tev palīdzētu uzkačāt 2-3līmeņus un varētu normāli jau sākt spēlēt. Bet tu esi spīdīga maita :) Šī tomēr ir sava veida teamplay spēlē, kur viens otram palīdz, sākot ar pastāstīšanu,uzkāčāšanu līdz beidzot ar vienam otra portālus upgreidojot.

p.s. healot portālus var arī no distances, tas arī dod xp

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu. Rezanatori full salinkot neizdodas rezeknes zimi ar raina parku. Key ir

There can be a maximum of 16 links on a portal, 8 Incoming and 8 Outgoing.

No kurienes uz kurieni linko? no zīmes vai no raiņa?

Zīmei ir - 8 izejošie(max sasniegts), bet tikai viens ienākošais

Link to comment
Share on other sites

Cik l4 xmp ierocu vajag lai nonest l8 rezonatoru kuru sarga 2 shieldi ?

http://ipas.graphracer.com

Bet iesaku nepaļauties uz to calc, shieldus visvieglāk ir nonest ar ultra-strike, ir jāieiet portālā tieši centrā izšauj, pagaidi. šauj nākamo. Tikīdz nokritīs shieldi, varēsi nonest to L8(tikai tas prasīs ilgāku laiku)

p.s. pieturot fire pogu, vari dabūt līdz 20% lielāku dmg.

Link to comment
Share on other sites

Ja apkārtnē ir vismaz viens neieņemts portāls, tad IMO labāk būt ar savu draudzeni pretējās komandās, tad ejat uz to portālu uz maiņām - uzliec vienu resinator, tad viņa nojauc, tad viņa uzliek, tad tu nojauc utt... Nezinu cik tas reāli dzīvē strādā, bet tā ātri abi uzkačāsiet lvl, vismaz līdz kādam 3lvl.

Ja visi ir 8lvl portāli, tad ejat vienā komandā un lēnā garā hackojat portālus un dabūjat itemus, neko daudz neizdarīsiet.

Tas tāds, mana nooba novērojums, pats tik 3lvl.

Link to comment
Share on other sites

1) Ja ir zili portāli, varat linkot, tas dos to xp.

2) Spēlēt divās komandās, Jūs ātri izķers, noreportos un nobanos. Šeit ir lielāks monitorings pār pilsētu kā Rīgas satiksmē.

3) 5lvli var dabūt 2-3h(chillojot), vnk max boostu uztaisot. Vislabākais veids kā to darīt ir kādam uzprasīt. Aizbraukt uz fermu izdauzīt, tālāk jau visu salikt, salinkot utt

Link to comment
Share on other sites

Es te eksperementējot centos uzbrukt vienam portālam, bet cik sapratu galīgi bezjēgā.. Vienīgais laikam dabūju tā portālā keyu. Kā īsti es varu nopelnīt tagad punktus, ja neitrālu portālu man te nekur apkārt nav? Staigāt pa punktiem, hackot un lasīt tos xm? Un neuzbrukt, lai tie xm nezūd vai kā?

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...