Jump to content
GIGN Forum

CS:GO lūdzu palīdzību.


ggwp
 Share

Recommended Posts

Neesmu pieradis tā jautāt kaut ko uz haļavu un vispār ar steamu esmu uz jūs, tikai senos laikos steam ar css spēli, bet kur tie laiki.

Tad gribēju pajautāt vai kādam nav žēl, man atsūtīt cs:go giftu un vai vispār kādam tāds ir pieejams?

Un otrs jautājums cik varētu izmaksāt uz ziemassvētku atlaidēm cs:go? smile.png

Un vai dators pavilktu?

  • Procis - Intel® Core™ i3-2330M CPU @ 2.20ghz 2.20ghz
  • Rams - 4,00gb
  • Cietnis - 500gb
  • Video - Intel® HD Graphics Faimily

p.s cik esmu dzirdējis, tad video karte ir sūdīga, pārējais kompis ir normāls, bet vai uz mazākajiem iestatījumiem pavilktu go smile.png?

Paldies, jau iepriekš par palīdzību!

Edited by ggwp
Link to comment
Share on other sites

nu fps tev būs max ~60. Ja liksi pa full ekrānu spēli, lagos. Pats kad spēlēju uz laptopa, kuram ir hd3000 integrētā, 4rams, tad nelaižu pa visu ekrānu, grafika salikta uz low, visi procesi kompī atrubīti, tad dd2 var paspēlēt uz 60fps un kādu arī nošaut. Pārējās mapes ir čau. csgo gifts uz ziemīšiem būs noteikti uz skitkas. Winter sale tak būs ;)

Link to comment
Share on other sites

Nestāstiet pasakas - man ir hd3000, kaut kāds 2 kodolnieks ar 4gb ramu un paspēlēt var normāli. Pat līdz mg2 solo carry tiku. Visu var, vajag tikai standartus nolaist.

edit -

pc specs :

hd3000

Intel Pentium 2020m @2.4GHz

4.00gb RAM

64bit windows 7

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

jūs jau saprotiet, ka stacionāro dzelži ir spēcīgāki par laptopu? ja jūs stāstiet savus fps, tad arī metiet datora specifikācijas, nevis divkodolnieks - tik pat labi salīdzinam athlon x2 dual core, kas ir daudz vājāks par dual core i3. laptops vēl karsīs, kas pazeminās fps. ar ~30 - nestabilu 60fps nekāda labā šaušana nebūs. (ja pat tik daudz būs)

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu kāpēc tu to huiņu posto šeit? nevienam tavas pc specifikācijas nepalīdzēja. salīdzināji gaming desktopu ar lētā gala laptopu, jeibogu.

paziņa laiž TF2 uz i3 un 720m ar nespēlējamu fps, csgo situācija apmēram tāda paša. augstāk par 100 nav. uzkrast un vēl nokrītās, tākā ar intel hd 3000 šaubos vai tur kas labs sanāks. i5 ar lādzīgu mgpu varēs te ko izdarīt.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Man pasam ir i3 2310m + decicated gpu.

Tikko pameginaju uzspelet ar integrated:

@640x480 viss uz very low/low, loti nestabili 30-60 fps, dazreiz dropo lidz 15-20.

Meginaju @de_dust DeathMatch(pilns serveris - 16 cilvk.).

Lielakas resolutions vispar nav ko darit.

IMHO not playable.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...