Jump to content
GIGN Forum

mm problēma


Recommended Posts

Sveiki,gribu uzzināt vienu lietu.Tātad atsāku spēlēt cs go,sākuma vinēju tos 10mm mačus bez zaudēm,dabūju kaut kādu fcking silver elite ranku,wtf. xD Esmu tagad vinējis 20mačus,neviena zaude,bet veljoprojam ir silvers kaut kāds. Kas tas par bulšitu. Vienkārši zbal ar tiem silveriem spelet,viegli + kaut kādi retardi vienmēr tīmā.Tas ir kaut kāds valve update or smth?

Link to comment
Share on other sites

Drosvien pie vainas ir tas ka tu spele kopa ar silveriem. Pameigini solo spelet jo ja tu spele pret zemakiem rankiem tu mazak punktus dabuni par uzvaru un tev vajag uzvaret vairak neka parasti. Ja tu pirmas 10 speles speleji ar kadu silveru tas dorsiev ari ietekmeja tavu ranku sistemai neintrese cik tu uzvari vinai intrese ko tu uzvari. Esmu ar 10 win 4 lose un 2 tie dabujis doble ak un taj pasa bridi ar 10 win 8 lose un 2 tie dmg.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi draugus, kopāniju, uzspēlē ar GN (Gold nova) rankiem, varbūt tev pretiniekiem pa low ranks un ta tev nāk maz tie elo points.

Uz atlaidēm pats nopirku cs:go uz jauna acc dēļ tā ka biju silver .. garš stāsts pa to.. :D

Bet tagad esmu vinnējis 7 MM un pretī man spēlē GNM, vakar pēc uzvarām man nokalibrēja ranku, varbūt līdz 10 uzvarām dabūšu MG, tas taka mans mērķis, taka sistēmu nevaig vainot!:D

Edited by Bamslis
Link to comment
Share on other sites

Da kādreiz bija labāk,izspēlē tos 10mačus un ciet normālā ranka dmg vai lem.Tagad kaut kāda silvera,nav reali ar tiem idiotiem paspelet.

Same story, different game. Ja tu neesi tur, kur tu ZINI ka tev vajag būt, tad tu nepiederi taj divīzijai. Ja tu domā, ka tu esi zemāk, nekā tev vajag būt - tad tu pa maz centies. Time will fix everything in the long run.

ELO HELL DOES NOT EXIST!

Link to comment
Share on other sites

Same story, different game. Ja tu neesi tur, kur tu ZINI ka tev vajag būt, tad tu nepiederi taj divīzijai. Ja tu domā, ka tu esi zemāk, nekā tev vajag būt - tad tu pa maz centies. Time will fix everything in the long run.

ELO HELL DOES NOT EXIST!

Ko tad darīt ja domāju ka esmu augstāk nekā man vajag būt bet nekadīgi nespēju nokristies? :weep:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki! Nesen nopirku cs:go .Negribēju taisīt jaunu topiku, bet jautājums tāds :

1. vai ir iespēja nomainīt cs:go niku ?

ja var, tad kā to var izdarīt ..kur jāiet ?

2. un ja man ir reģistrēts niks,bet ne steamID - tad man tik un tā jāmaksā par to ? proti, nick un steamID neiet kopā :?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...