Jump to content
GIGN Forum

Valsts atsaka dzīvībai svarīgu palīdzību deviņus gadus vecam bērnam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

beef, es nesaprotu kāpēc bērns būtu jānoliek, ja viņš ne pie kā nav vainīgs un tiek lūgta palīdzība?!

es vienmēr noziedoju cilvēkiem, jo zinu, ka gribētu lai palīdz arī man, ja nedod dievs es būtu šadā situācijā.

priecājies, ka esi tikai resns kroplis ar spalvainu vēderu un muguru, nevis dzīvībai bīstamu slimību.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sajutos facepalm :D tikko tiku lidz kratuvei lai nofocet pulksteni. Izradas rolex nav. Bet marka 585 ir un razotajs saffire crystal. Kad busu pie wifi kadam parzinim iemetisu bildes, jo aktuali vienalga ir noteikt aptuveno vertibu.

Ehh pirmoreiz sarunaju nepatiesibu neapzinoties visu, ta ir vajag pasam parliecinaties nevis davinataja vardiem ticet :D

Tagad cerams ka vertiba bus aptuvena ta iegadei, lai nebutu double facepalm

Link to comment
Share on other sites

Tur nav ko, ja cilvēks nesaprot ko runā par citiem kam ir kaut kas nopietns, nē nu.. es gribēju teikt,kad par tādu cilvēku nekļūst,par tādu jēleni piedzimst,personīgi žēl tā zēna un to pāris gudro prātu kas uzdrošinās atvērt savu muti un pateikt vispār kko sliktu vai uzšķilt kādu jēlu joku,lai vieglas smiltis tādiem dinozauriem jo tādi cilvēki nemainās pārsvarā,visu cieņu tiem kas noziedoja un palīdzēs zēnam atkal pilnvērtīgi smaidīt un dzīvot!

Edited by MaR'z
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mēs jau tā uz Zemes esam par daudz, zinātnes sensācija vai pasaules mēroga traģēdija to var izbalansēt. Neredzu labu iemeslu glābt no dzimšanas garīgi/fiziski slimus cilvēkus. Kādam, protams, radinieks, citiem līdzjūtība sit pa sirsiņu. Visi tagad ir tiesīgi dzīvot. Bet tam ir domātas cigaretes, alkohols un narkotikas, kas gan nespēj nogalināt tik ātri, bet nu ko lai padara.

Pārlasot skan baigi cietsirdīgi. :D

Link to comment
Share on other sites

1. SR Tu vienkārši esi reāls čalis, "BRAIN DAMAGE"..

2. Es ļoti ceru, ka katrs, vismaz vienu reizi uzspieda tās pogas uz sazvanīja zieodjuma tālruni.. di*st par šādu tēmu nav pārak labi..

3. Precizāk, visi, kuri di*š par šādu tēmu - ar krānu pa muguru :bduh:

Link to comment
Share on other sites

Sajutos facepalm :D tikko tiku lidz kratuvei lai nofocet pulksteni. Izradas rolex nav. Bet marka 585 ir un razotajs saffire crystal. Kad busu pie wifi kadam parzinim iemetisu bildes, jo aktuali vienalga ir noteikt aptuveno vertibu.

Ehh pirmoreiz sarunaju nepatiesibu neapzinoties visu, ta ir vajag pasam parliecinaties nevis davinataja vardiem ticet :D

Tagad cerams ka vertiba bus aptuvena ta iegadei, lai nebutu double facepalm

Starp citu, tas 585 nozīmē to, ka tas zelta sakausējums satur aptuveni 58% zelta un safīrs ir stikliņa materiāls ne ražotājs. To pulksteni vari pārdot par ~200Eirām un noziedot pusi.

Lai neiebrauktu pārākā oftopikā, ziedot ir kūl, ja ir mērķis. Pats katru mēnesi ziedoju vienkārši defoltā 20Eirikus dažādām organizācijām gan dabas, gan veselības - krāju karmas punktus.

Link to comment
Share on other sites

Lai neiebrauktu pārākā oftopikā, ziedot ir kūl, ja ir mērķis. Pats katru mēnesi ziedoju vienkārši defoltā 20Eirikus dažādām organizācijām gan dabas, gan veselības - krāju karmas punktus.

Ak tad radi sev ilūziju, ka karmu var atpirkt ar naudu? :)

edit. inb4 - tikai pieduros.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Te visi tādi labiņie, ka pat drusku nelabi sametās.

Kāpēc man par pienākumu (te daži tā pilnīgi izsakās) būtu jāziedo? Ja neziedoju, automata esmu pilnīgs zilais.

Visi pukst, ka naudas nav visi uzmetēji utt.. bet saziedot vienam cilvēkam 300k nav problemo. Nemaz nerunajot par to, ka operacija notiks k-kada mistiska amerikas iestade. Vai tiesam tagad ir vertigak glabt (ar mazu izglabsanas iespeju) vienu cilveku vai sos 300k iedot piemeram uzkrainas civilo cilveko arstesanai? cik tur varetu izglabt? Tadjau vispar GIGN komūnai būtu pienākums saziedot naudu SR smadzeņu arstesanai.

Man neinterese ko jus darat ar savu naudu, bet nesakiet ko man darit ar savu. Pats zinashu kam teret un ziedot.

karmas kachataji. beigas vinu vel izglabs un izaugs par SR dublikatu, kuram visi lugs iet nomirt un sauks par lohu.

uh, ka tulit dabushu

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Es nesaņēmos pateikt tieši to pašu :crying:

Saprotams, ka cilvēka dzīvībai nav cenas, bet potenciālu dārzeni bišku paārstēt par 300k ar cerību, ka vairs nemirst nost, bet arī turpmāk vajadzēs pa pāris štukām mēnesī supermegaspeczālēm, lai velk dzīvību... Nu ehhh... Likteni neizbēgsi arī ar miljardiem kontā.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaņēmos pateikt tieši to pašu :crying:

Saprotams, ka cilvēka dzīvībai nav cenas, bet potenciālu dārzeni bišku paārstēt par 300k ar cerību, ka vairs nemirst nost, bet arī turpmāk vajadzēs pa pāris štukām mēnesī supermegaspeczālēm, lai velk dzīvību... Nu ehhh... Likteni neizbēgsi arī ar miljardiem kontā.

Un iedomājies, ja tajā vietā būtu tavs radinieks.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir ļoti pareizi, pusdzīvais. Es tak rakstīju to pašu, tikai ne tik plaši. Viss kas mani šokejā bija debīlais komentārs. Es jau pieminēju, ka naudu vajag visiem un ne tikai mazajam. Daudz kam varētu ziedot un ne visu pasauli izglābsi. Katrs ar savu naudu dara ko grib. Nodzer, nopīpē, saziedo, atpūšas, ēd, šņauc n shit un nevienam nav daļas ko es daru ar savu čunguru. ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet nav.

Bija sen paziņa ar vēzi, saziedoja 10x mazāku summu, bišku paārstējās, bet tāpat saēda pus gada laikā... Opis ar asins vēzi slimoja, par savu naudu ārstēja, cik nu to var ārstēt, nodzīvoja līdz ~75 gadiem, jāsamierinās.

Tas, ko nevar izārstēt, nav ārstējams... Ja būtu vienkārši kaut kāda riskanta operācija, tad tā neizmaksātu 300 pakas, šeit jau velk uz kaut kādām delfīnu maģiskajām terapijām...

Ja godīgi, vairāk paziņas ir gājuši bojā kaut kādās jobanās katastrofās, nekā no smagas saslimšanas...

Link to comment
Share on other sites

uz pavisam citas nots, cik caurspīdīga ir ziedošana? cik daudz no tās naudas savāc kaut vai tas pats portāls ziedo.lv, es esmu pavisam pārliecināts, ka tur arī visiem tiek maksātas algas, ne?

Kaut vai pa piemeru ņemot to, kas pirms pāris gadiem notika ASV - neatceros kā sauca organizāciju, slinkums baigi meklēt, bet ideja tāda ka ziedoja kaut kāda diktatora apspiešanai Āfrikā, kas izmantoja bērnus karā (kaut kāds četrciparu vārds un gads gadā bija akcijas nosaukums, par 10$ noziedotiem dabūja rokasgumiju un piespraudi laikam). Beigās izrādījās, ka:

1. 3 organizācijas vadītāji katrs no šīs ziedošanas pelnīja normālu ciparu (ap ~1% no saziedotā, bail samelot liekas bija 300-600k gadā)

2. otra puse arī izmantoja bērnus karā.

Link to comment
Share on other sites

Ziedot.lv no saziedotās naudas neņem ne santīmu un tas info ir publiski pieejams. Organizācija tiek uzturēta no Swedbank un citu uzņēmumu dotās naudas.

Pēc līdzīgiem apvainojumiem viņu virzienā tika publicēts gada pārskats kur arī viss līdz pēdējam santīmam atbilst. Viss ir skaidri redzams - cik nauda saņemta, cik un kam aizgājusi.

Mūsu valsts ir pārāk maza, lai tik lielu labdarības organizāciju sačakarētu pašā saknē - skaidrs, ka uzrausies. Pieļauju, ka pašas mantiskais labums noteikti nav Dimantas pašmērķis darbojoties sajā projektā.

Link to comment
Share on other sites

iisumaa- ubags nevar atlauties ziedot, uztaisa wannabee ziedijoso topiku, parauj stieni un visi nodirsh =] jeega? to jau laukos vinam saka katrs otrais . Pat dzives fakti to rada, bet vins ir tik liels invalids, ka nesaprot. Lugums nenodirst invalidu, vinam jau ta dzive smagi, dzimis pazoblele utt...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uz pavisam citas nots, cik caurspīdīga ir ziedošana? cik daudz no tās naudas savāc kaut vai tas pats portāls ziedo.lv, es esmu pavisam pārliecināts, ka tur arī visiem tiek maksātas algas, ne?

Kaut vai pa piemeru ņemot to, kas pirms pāris gadiem notika ASV - neatceros kā sauca organizāciju, slinkums baigi meklēt, bet ideja tāda ka ziedoja kaut kāda diktatora apspiešanai Āfrikā, kas izmantoja bērnus karā (kaut kāds četrciparu vārds un gads gadā bija akcijas nosaukums, par 10$ noziedotiem dabūja rokasgumiju un piespraudi laikam). Beigās izrādījās, ka:

1. 3 organizācijas vadītāji katrs no šīs ziedošanas pelnīja normālu ciparu (ap ~1% no saziedotā, bail samelot liekas bija 300-600k gadā)

2. otra puse arī izmantoja bērnus karā.

Domāju, ka tu runā par Kony 2012, kas šķiet kaut kur izkūpēja. Bet cik kaut kur netā lasīju, tad tam pašam aizsācējam aizmeta ciet (fapping naked in public) no tā, ka esot baigais spiediens bijis etc., jo neesot domājis, ka tas viss tik tālu tiks.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Atļaušos topiku atslēgt.

Piemetīšu uguni. http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/541976-ziedotaji_parsteigti_davja_vecaki_kas_prasijusi_valsts_palidzibu_dzivo_lielbritanija

Un es pat nebrīnīšos, ka Dāvis nemaz nebija slims. Tas tā pārdomām, ka tik ātri jau vesels.

+ Mātei UK ir civilvīrs advokāts.

šis viss tika tik ātri un veikli izbīdīts, ka nepako vairs nebrīnos.

p.s. lieka dirša tik dzēsta un attiecīgi vārnota.

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir tik nenormāli daudz nezināmu faktoru. tas jau ir tas pats interesantākais. Pilnīgi nezināmai sievietei, ar pilnīgi nezināmu slimību bērnam saziedo 400k e nereālā ātrumā. un viņš brīnumaini izārstējas nedēļas laikā nezināmā klīnikā amerikā.

Nav nekādi info no pašas klīnikas, neviens ārsts neko nav teicis. Operācija ta tomēr pasaules mēroga, jo pirmo reizi takš veic.

Zinot, kādi metēji un shēmotāji mēdz būt, beigās šis viss būs labs meties.

Ceru, ka tomēr visu ko iepriekš uzrakstīju nebūs patiesība un viss būs ok :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...