Jump to content
GIGN Forum

Vēlos laptopu, bet nezinu kurš labāks


mmk137
 Share

Recommended Posts

Sveicināti GIGN biedri,

vērsos pie sava bijuša kursabiedra lācīša a.k.a. Teddy ar jautājumu par laptopiem, beigu beigās ieteica, lai griežos pie Jums, stāstīja ka esot daudz gudru galvu, kas varētu man līdzēt šajā jautājumā.

Pa cik man zināšanas par laptopiem un visu, kas viņiem vēderā ir tādas pašas kā nevainīgam zēnam par seksu vai blondīnei par kvantu fiziku...

nav ne jausmas, kuras firmas ir labas (Asus, Acer, Dell, HP u.c.), kāds RAM's, GHz, un kas tik tur vēl nav, arī melna bilde par to,

pētīju interneta veikalus un iekrita acīs divi laptopi:

Variants nr 1.

Variants nr 2

Par cik pārsvarā lielākajā daļā interneta veikalos vai citās vietās ir pirmssvētku atlaides, tad ceru iekļauties 250-350 EUR robežās.

Datoru meklēju izklaidei, tīri brīvā laika pavadīšanai, spēlēm (Battlefield 3, COD 4, FarCry 4, Tom Clanceys Ghost Recon...) filmām un varbūt lētā darbaspēka iepirkšanai melnajā tirgū uz tālāku pārdošanu...

Cerams, ka spēsiet man palīdzēt, varbūt ieteikt kādu jaudīgāku/labāku/lētāku datoru, vai arī padomu sniegt :)

Edited by mmk137
Link to comment
Share on other sites

~i3+720m/820m/840m kombo max. māc šaubas, ka tādi laptopi spēlēs stostīsies, it īpaši bf3. piekrāj ~150-250 un paņem lādzīgāku ar vairāk ram, jo 4gb paliek pa īsu..

Ja ir kaut kas +/- saprātīgs piedāvājams, iemet. Viņam nevajag maukt visu uz high settingiem, tikai pa retam kaut ko uzmaukt uz mid settingiem

Link to comment
Share on other sites

~i3+720m/820m/840m kombo max. māc šaubas, ka tādi laptopi spēlēs stostīsies, it īpaši bf3. piekrāj ~150-250 un paņem lādzīgāku ar vairāk ram, jo 4gb paliek pa īsu..

tie cipari ko sākumā iemeti man ir tas pats, kas izprast, ko vēlas sievietes...

varbūt īsāk sakot, meklēju datoru, vaļas priekam, uz kura varētu pavilkt minētās spēles, neesmu nekāds baigais fanāts tai visā, neko baigi specifisku un jaudīgu nemekleju, Teddy's minēja ka tie kaut kādi i3 procesori esot jau pietiekami labi manām prasībām, lai vai arī kas tie tādi ir

ja ir kas labs tomēr līdz 350 EUR, labprāt uzklausītu ieteikumus/piedāvājumus

Link to comment
Share on other sites

Lidz 350 no laptopiem es varu ieteikt tikai pieziimju blocinju.

Paldies par ieteikumu, no saviem piezīmju blociņiem vari sev sievu uztaisīt un khe khem

Asus R513CL 15.6" i3-3217U 4G 500GB GT710 1GB DVDSM VC NO OS (R513CL-XO305) - 345€

Asus X550CC 15.6" i3-3217U 4G 500GB GT720 2GB DVDSM NoOS White (X550CC-XX215) - 380€

paldies :) ieteikumus ņemšu vērā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...