Jump to content
GIGN Forum

[Pre-topic] Gign peintbols "Bušās"


bencik
 Share

Kur bliežam ?  

19 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Labdien,

Sazinājos ar mūsu ilgadējo sadarbīabs partneri peintbola jomā un turpinot tradīcijas arī šogad ir ideja uzspēlēt peintbolu visiem gigniešiem :)

Tātad ir divas opcijas, no kurām opcija ar bukuru pazemē ir pilnveidota un nav vairāk ši vecā sistēma, kurā viss notika pa stūriem bez iespējām apiet vienam otru. Pazeme jeb bunkurs ir pilnveidots un ir radītas vairākas papildus ejas un ceļi, lai nebūtu spēle vienveidīga. Ja godīgi, nebūtu šīs lietas darītas es nemaz neapsvērtu šo variantu, jo spēļu laukums bija daudzreiz labāks nekā pazeme.

Saulkrastos viss ir pa vecam, tikai ir viens priekšnoteikums temperatūra ne zemāka ka -15 grādi.

Abos laukumos var spēlēt 10:10. Gign starta komplekta cena Saulkrastos 7 eur (100 bumbiņas un ekipējums) + 50eur 2000 bumbiņas. Pazemē starta komplekts ir 9eur + 50eur 2000 bumbiņas.

Balsojam līdz 29.novembrim un tad skatīsimies, kuru opciju ņemsim. Lūgums cienot visus pārējos foruma dalibniekus balsot cilvēkiem, kuri tiešām plāno apmeklēt pasākumu, jo balsis tāpat varēšu redzēt un ir bezjēdzīgi balsos negribot pasākumu apmeklēt.

Es pats balsoju par Saulkrastiem, taču ņemot vērā, ka pazemē var nokļūt arī bez auto varbūt atsuacība būs lielāka šim piedāvājumam !

Droši apspriežam visu kas saistīts ar pasākumu šeit, pēc tam jau taisīsim general topic. Topic automātiksi tiks aizvērts 29.nov

Veiksmi !

Link to comment
Share on other sites

Biedri pasakums notiks šī gada decembrī, jautājums ir tikai par vietu un datumu :)

-5 grādi būtu ideālā temperatūra, galvenais dubļus negribas, un ja nu redzam, ka nākošajā diena ir sūdīgs laiks un esam izvēlējusies parku, tad pazemē laika apstakļiem nav nozīmes

Link to comment
Share on other sites

parcik es gribu aizbraukt apšaut šo kompāniju, izteikšu savas domas.

!) kāds var iemest kādas bildes kā izskatās abas vietas?

2) nezkāpēc man liekas ka ideja par bunkuru ir foršāka, netikai tāpēc ka tur varētu būt silts, bet visa atmosfēra varētu būt interesantāka + cerams sausāka

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām spiežam uz Saulkrastiem, Bunkurs uzskatās varētu būt "plāns B". Būtu forši ja kāds varētu desas sacept, kamēr mēs bumbojam, pēc spēles nevienam negribās :D

p.s. Par pirti noskaidroshu, kad izlemsim vietu, kura mums tiks sabalsota.

Link to comment
Share on other sites

Es balsoju par bunkuru. Kaut gan man ne visai tur patika, jo bija riktiigi tumsh, visu laiku svida ciet briles, neko nevareja redzet, drausmiga paranoja un gribejas vienkarsi nomirt un nelist ara, jo visu laiku lidoja garam bumbinas, tomer tas ir super komforta ataluma no manam majam un ja man nepatiks, tad vienkarsi dosos majas! :D

Nezini vai vini tur ir uzlabojusi apgaismojumu / samazinajusi mitrumu?

Skraidit -15 grados varbut vel pat pa sniegu.. tas ari varetu nebut baigi komfortabli! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...