Jump to content
GIGN Forum

Kas īsti ir hipsteri un kāpē cilvēkiem patīk tādiem būt?


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Visi viņus piesauc, bet kas viņi īsti ir?

Līdz šim liekas, ka ar hipsteriem apzīmē personas, kas:

1) Ģērbjas "retro" drēbēs

2) Nēsā neīstas brilles ar retro, vectēva rāmjiem

3) Audzē retro ūsas (handlebar moustache)

4) Dod priekšroku, nevis smalkām un galantām drēbēm, bet vecišķiem audumiem

5) Dzīvē inkorporē novecojušus elementus kā bārdas naži, pīpes, tās hūtes, riteņi bez bremzēm, bikšturi.

6) Lieto Apple produktus

7) Tusē pa tādām ēstuvēm/kafejnīcām kā Starbucks, Boheme, Istaba.

Jautājums - kāpēc viņi tā dara?

Cilvēki, kas atbilst šim aprakstam, bieži izskatās pēc jefiņiem un ņuņņām. Kāpēc viņi turpinā tā ģērbties? Vai viņi uzskata, ka tas būs pievilcīgi vai arī ka viņi nebūs "pelēkā masa"? Bet ja aizej uz tām kafe, kur viņi sēž ar macbook, tad sanāk, ka tieši viņi jau IR tā pelēkā masa.

Es nedomāju arī, ka viņi to dara, lai pievilinātu pretējo dzimumu, jo neesmu pamanījis, ka tādas drēbes patiktu skaistiem cilvēkiem. Parasti tās meitenes, kas ģērbjas hipsteru stilā arī ir diezgan pabriesmīgas.

Vai tā ir savā ziņā kaut kāda nērdu subkultūra? Tā kā agrāk bija metālisti/goti, tad tagad tie nav modē, visi grib būt stilīgi retro hipsteri.

Google saka šādi:

a person who follows the latest trends and fashions, especially those regarded as being outside the cultural mainstream.

Nu, Apple NOTEIKTI nav "outside cultural mainstream". Varbūt viņu bikšturi ir "outside cultural mainstream", bet noteikti NAV "latest trend or fashion".

Netroļļoju, tikai dalos novērojumos.

Ā un vēl par personību runājot, pamanīju, ka hipsteri parasti ir liberāļi, atbalsta feminismu un ir pacifisti.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Viena draudzene nesen kaut ko līdzīgu iemeta, nezinu vai tas no viņas, vai arī kopēts:

ak jē, šis man lika pasmaidīt. (un nē, man nav nekas pret bārdām, kedām un rūtainiem krekliem, bet, jā, kloni ir smieklīgi. tāpat kā cukurtūtiņas no vienas Liepājas centra skolas, kas izskatās kā konveijerā štancētas, īpaši tajās šogad stilīgajās jakās (pufaikās?).

tātad:

"Bārdainie - tie ir hipsteri. Viņu gadījumā tie nav seksīgie trīsdienu rugāji, bet reāli atlaists matu laidums uz žokļa un vaigiem. Viņdien gadījās noturēt tikšanos "aktuālā, stilīgā" vietā. Ieeju: psc, viss piebāzts ar cilvēkiem, un da fak - visi tie puiši kā no konveijera vienādi: kediņas, rūtu krekls un BĀRDAS. Pārdesmit čomu, bet viņus uz sitienu atšķirt nav pat iespējams!!! Trakākais, ka katrs tak domā, ka ir īpaši stilīgs, atšķirīgs, nav nekāds meintrīms... a reāli - visi kā kopijas. Tur vēl piedien Apple dators vai planšetīte atvērta, tunelītis ausī, jauka atvērta komunikācija ar citiem... bet visam pāri - kedas un bārda. Tiem, kam dioptrijas, ir arī raga brilles."

/© internec visvarenais/

Lai vai kā, priecājos, ka man apkārt tādu nav un nākas sastapties visai reti :)

Link to comment
Share on other sites

Paga, ja man ir bārda (nu jau samērā nopietna bārda, draudzenei patīk to ņurcīt, basically iemesls kāpēc man tā ir arī ir viņa - redzēja LMT reklāmu ar to bārdaino :) ), es nenēsāju rūtainus kreklus, vairāk džemperus kurā iespīlēt savu resno punci, man ir brilles no metāla (\m/) un zābaki kuri izskatās pēc kedām un neciešu apple (fuck closed garden shit) - es esmu hipsteris vai nē :) ?

Link to comment
Share on other sites

cilvēkus vērtēju pēc tā, vai viņi klausās/neklausās klasisko mūziku. ja nē,tad viņi visticamāk ir idioti. tiem, kam tā aprobežojas ar Mocartu,Bēthovenu, ir vēl lielāki idioti.

es arī esmu idiots ik pa laikam. vienkārši tā ir tāda kondīcija. cilvēki ar vienkāršu iekšējo pasauli, kas aprobežojas ar kačeni,klubiem vai pišanos (pēdējo uzskatu par labu īpašību), vai kaut kādu īpašu ģērbšanās gaumi un sēdēšanu sociālājos tīklos un selfiji. nu tā,baigi vienkārši.

tas jau labi, ka dīvaini ģērbjas un dročī no ipada. kaut kādā fīča,kas vieno viņus kopā, nav vientuļi. katrā ziņā labāk, nekā velkāk parastus džinsus, ģērbties kā basketbolists. ar viņiem interesantāk nekā ar tevi.

Edited by Radiators
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

cilvēkus vērtēju pēc tā, vai viņi klausās/neklausās klasisko mūziku. ja nē,tad viņi visticamāk ir idioti. tiem, kam tā aprobežojas ar Mocartu,Bēthovenu, ir vēl lielāki idioti.

Ak Dievs, vot tas ir LOL!

Jautājums, ar ko modernā simfoniskā mūzika ir sliktāka par klasisko? Tas fakts, ka tā vēl nav pārdzīvojusi gadsimtus, automātiski padara to par sūdu salīdzinājumā? Sanāk, ka ja klausos 20 gadīgu orķestra mūziku, esmu lohs, bet ja 200 gadīgu, uzreiz smalkais intelektuālis?

Kas par mēsliem!

cilvēki ar vienkāršu iekšējo pasauli, kas aprobežojas ar kačeni,klubiem vai pišanos (pēdējo uzskatu par labu īpašību), vai kaut kādu īpašu ģērbšanās gaumi un sēdēšanu sociālājos tīklos un selfiji.

enhanced-buzz-20580-1384370261-10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cooler than cool, the pinnacle of what is "it". Beyond all trends and conventional coolness. Not to be mistaken for "deck".

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hip

esmu pamanījis vienu iezīmi, kas kopīga visiem hispteriem, kas tusē rīgas tuneļos!!!

ĻOTI IZTEIKTA URĪNA SMARŽA!pieliec to kā vienu no galvenajām iezīmēm blakus tam, ka ubago naudu jaunam aifonam

futuramafry.png

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, ko tu klausies no laikmetīgā stafa. Ja tu klausies jauno garīgumu, kas ir Arvo Pērts, P.Vasks, P.Dambis utt, tad esi tīri sakarīgs džeks. Bet ja tu klausies visus šitos Keidžus un minimālistus, tad esi pidars, visticamāk pediņš. Avangardi, ekspresionisms, visi Štokhauzeni un Jaunā Vīnes skola ir priekš cilvēkiem, kuri dirsu slauka ar roku. Bet tālāk jau impresionisms, vēlīnais romantims. Debisī, Mālers, Stravinska, Prokofjeva sākuma periods. Vot,ja tu klausies to šitu, tad esi riktīgs vecis. Baroks un renesances mūzika ir priekš intelektuāļiem un fanātiem, tos vajag likt mierā. Bet visa laikmetīgā mūzika un laikmetīgās operas izņemot Štrausu ir pilnīgs mēsls.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs, ko tu klausies no laikmetīgā stafa. Ja tu klausies jauno garīgumu, kas ir Arvo Pērts, P.Vasks, P.Dambis utt, tad esi tīri sakarīgs džeks. Bet ja tu klausies visus šitos Keidžus un minimālistus, tad esi pidars, visticamāk pediņš. Avangardi, ekspresionisms, visi Štokhauzeni un Jaunā Vīnes skola ir priekš cilvēkiem, kuri dirsu slauka ar roku. Bet tālāk jau impresionisms, vēlīnais romantims. Debisī, Mālers, Stravinska, Prokofjeva sākuma periods. Vot,ja tu klausies to šitu, tad esi riktīgs vecis. Baroks un renesances mūzika ir priekš intelektuāļiem un fanātiem, tos vajag likt mierā. Bet visa laikmetīgā mūzika un laikmetīgās operas izņemot Štrausu ir pilnīgs mēsls.

Tagad tava šalle makes sense... Inteleģents, bļa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...