Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike 1.6 Servera Ieteikumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Rakstam šeit visu, kas sasāpējies sakarā ar GIGN.lv 1.6 serveriem.

Šajā sadaļā komentējat visu iespējamo par to, kā Tavuprāt vajadzētu uzlabot esošos CS 1.6 serverus. Ko vajadzētu pielikt, ko noņemt, ko uzlabot, kā piesaistīt cilvēkus, īstenībā jebkura laba ideja var būt noderīga.

Par visu vairāk lasīt GIGN.lv mājas lapā - http://www.gign.lv/news/336

Link to comment
Share on other sites

Runasu tikai par main, jo parejiem tiesam neredzu jegu.

1) Vajag map cycle sakartot.

2) Vajag kaudi jaunu adminu, kas tur butu, jo cik ieveroju, ja ir kads admins, tad sarodas ari publika

3) Es vel pa laikam uzspeleju, bet gign neesju jo nav acc (precizeju- nav abonents samaksats) un negribu spelet stulbu mapi ar cheateriem. A abonentu neperku jo nu parak maz sanak ienakt un cs man sezonala uzjautrinasanas tikai.

Link to comment
Share on other sites

1. atstāt tikai pub serveri (cs.gign.lv)

2. sakārtot map pool

3. operatīvi šeit pat forumā sarunāt savākšanos ap vakariem, vai piektdienās-svētdienās.

4. jauns admins serverī kurš tajā var ieskriet biežāk kā 1x nedēļā

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Agrāk spēlēju PUB, bet tagad tur ir uzliktas de_dust2x2 un vispār pazīstamā tauta ir pazudusi un neviens vairs nespēlē. Pēc darba vakaros laprāt spēlētu, bet ir visādi jauniņie kuri spēlē ar čītiem.

1. Patstāvīgs admins.

2. Kautkāds jauns Addons.

3. Neitrālas kartes, pemēram de_westwood awp_india.

4. Map timeleft beigās notiek automātiska map balsošana, piemēram kā RU serveros, proti admins joprojām var uzlikt changelevel pēc spēlētāju pieprasījuma.

P.S. Paspēlēu CS-GO galīgi nepiesaistīja, patīk joprojām CS 1.6.

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu pilnībā Cumshot variantam,par votemap , mapes beigās, lai tauta izlemtu, lai tauta nepazustu, jo nakamaa ir stulba mape...Tas pats naudas iedošanas plugins, būtu noderīgs lai tauta atgrieztos... Es varētu uzņemties CS PUB servera papas pienākumus, jo cik nu sanāk , vēl šad tad šo spēli tomēr uzspēlēju un sūdzību sadaļai sekoju līdzi un unbanoju nevainīgos... Prasītos pilnu piekļuvi , lai vairētu, pielauzt kādu pazīstamu zadrotu pieskatīt serveri,kamēr pavisam vēl nav nomiris servaks :)

Link to comment
Share on other sites

nevajag jaunas kartes... Pietiek izmest taas mazas aaraa, lai paliek normalas kartes. Galvenokart tas mazas tizlas kartes nepatik un ja sarodas tauta, nav admina kas uzliktu normalas kartes. Drizak lai iet lielas kartes un adminam ienakot uzliekot iceworld, pooolday, aim map, tautai vajadzetu sarasties pietiekosi lai varetu pectam likt lielas kartes.

Un piekritu par abonomenta pirksanas vismaz pagaidu risinajuma meklesanu. Man nebutu problemas samaksat, neskatoties uz to ka es loti reti speleju, bet pie nosacijuma ka serveris butu pilns un tur valditu kartiba. Paslaik tur valda haoss un nav reali aktivu adminu kas tur varetu ieviest kartibu. Risinajums varetu but meginat piesaistit sev zinamus speltajus/adminus no citiem serverim un tiem uzlikt pagaidu acc, lai kaut kas saktu kusteties.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka vajag tikai def kartes, sen jau vairs nav tas laiks, kad vajag jaunas kartes vecai spēlei, tas ir kā vecām nodilušām kedām likt jaunas šņores.

Pirms laiciņa, kad vēl centos pubā uzspēlēt, kā iegāju un piemērām uzmetu voti vai kādu nogagoju uzreiz pazūd puse no severa, jo pārsvarā spēlētāji spēlē ar kubiem un citiem palīgmēsliem.

Regniku jau nav grūti pagarināt tikai man pēdējo pusgadu nav pat sanācis normāli uzspēlēt, jo serveris ir tukšs.

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu 32 sloti, tad varētu piemest piemēram de_westwood de_kabul. Bet tā neko daudz map nevar izmainīt.

de_nuke

de_inferno

de_dust

de_dust2

de_train

de_aztec

de_cbble

de_tuscan

de_russka

de_mirage

de_torn

de_zook

de_piranesi

fy_pool_day

fy_iceworld

fy_iceworld2k

fy_simpsons

fy_buzzkill

fy_snow

awp_india

awp_city

cs_deagle5

Vēl kāds lai piemet klāt ko populāru uz 21 slota.

_R, pareiz ka visi spēle tikai de_dust 2, tad jau GIGN atstāj tikai dd2, bet es to4 nespēlēšu vienu un to pašu karti, zadroti jau spēle to karti kā narkomāni.

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

1. Atcelt regniku, admini jaur ir, bet neredz jēgu maksāt par tukšu serveri.

2. Voteplugins, kas katras kartes beigās izmet 4-5 variantus ar next map.

3. Manuprāt, maptime ir biki par garu, - 5 min varētu.

4. Esmu redzējis fīču, ka mazās un lielās kartes kartes votei piedāvā plugins, kas iziet no spēlētāju skaita, noderīgi. Maz, spēlējamam mazās, daudz, maucam dd2.

5. Vajag main adminu, kādu, kas kaut ko dara, nevis teorētiski ir, bet praksē nav.

6. Pārlikt adminus visus pa jaunam, pilnīgu acc restartu lai nekarājas kaut kādi aizvēsturiski acc, lai tauta piesakās, tad redzēs konkrētus ciparus, cik vispār ir aktīvu adminu.

Nu kaut kā tā uz pirmo mirkli.

Link to comment
Share on other sites

1. Piekrītu R. par tām def kartēm, protams, pa naktīm sīkās var rambāt, ja vispār kāds pa naktīm vēl domā spēlēt. Ņemot vērā to, ka daudziem spēlētājiem kartes de_zook vai fy_simpsons būs absolūti jaunas, domāju, ka puse spēlētāju no servera tajā brīdī pazustu. Es būtu tikai priecīgs par jaunajām kartēm, bet 1.6 ir vecs kā pasaule un šajā gadījumā primārais būtu nodrošināt pilnu serveri. Ja es kļūdos, būšu tikai priecīgs.

2. Adminiem, vismaz vecajiem, atcelt nika abonēšanas maksu. Neesmu pagarinājis niku labu laiku, nesaskatu tam absolūti nekādu jēgu, jo serveris visu laiku ir bijis tukšs, ar atsevišķiem gadījumiem. Okei, ja serveris būs kārtībā, nav problēmas tās kapeikas samaksāt, bet ja tas joprojām būs tukšs vai pustukšs, tad vienkārši tam nesaskatu jēgu, jo es tādā serverī neuzturēšos.

3. Naudas iedošanas plugins tiešām noderētu.

Ja jau KSO praktiski visu laiku ir pilns, izņemot agros rītus un darbadienu naktis, tad arī GIGNs var būt pilns.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Def kartes nav tikai de_dust2 .

de_nuke, de_inferno, de_aztec, de_cbble, de_train, de_cpl_mill , de_dust.

Rekur pilnīgi pietiek mapes, ja katra 30 min, tad sanāk 4h. Kurš tagad var nospēlēt 4h cs 1.6 no vietas?

Par opciju spēlētājiem kartes beigās izvēlēties, ko nakamo spēlēt būtu ideāli.

Link to comment
Share on other sites

+1 goodmenam par /iedot plugina atgriešanu, patika tā fīča, bet ja pareizi atceros, to likvidēja dēļ tā ka kāra serveri.

+1 ideja par standarta def kartēm +italy_gign

kartes beigās vote arī būtu forša lieta, bet aizdomas ka tad dd2 ietu 24/7, jo boti neko citu nekad nav pratuši :(

vajadzētu atgriezt atpakaļ to fīču kas ļoti sen bija GIGN, kad visi burtus GIGN rakstīja capslokā - mapcycle plugins kurš atiecīgi pēc diennakts laika kruķīja kartes, pa dienu lielās, pa nakti, teiksim no 24.00 - 12.00 grieztos mazākas kartes

Link to comment
Share on other sites

Karo4 PUB nekas nav mainījies, čiters sēž un bombī, reālas izmaiņas Nak3ed tev neizmainīt, spēlētāju tapat nebūs, tikai konkrēti vecie veldzeri kas pēc darba var savākties uz vakaru konkrētu laiku, arī esmu par reg nik, ja zinātu ka ir kas kapātu vismaz vismaz 2 kartes, to4 varu atļauties spēlēt nonstopā. Tākā domā Nak3d!

Link to comment
Share on other sites

Def kartes nav tikai de_dust2 .

de_nuke, de_inferno, de_aztec, de_cbble, de_train, de_cpl_mill , de_dust.

Rekur pilnīgi pietiek mapes, ja katra 30 min, tad sanāk 4h. Kurš tagad var nospēlēt 4h cs 1.6 no vietas?

Par opciju spēlētājiem kartes beigās izvēlēties, ko nakamo spēlēt būtu ideāli.

agree

par vote map beigās

noņemt ff

- ir problēmas ar xg , xug

lieta tāda - kamēr kāds admins serverī ir - tautu sarada, bet tik līdz nav admins, kas nekoriģē mapciklu, viss pazūd.

Edited by 3giilz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iesaku atkal izveidot topiku kaads jau bija pirms paris gadiem ko veidoja ja nemaldos.. samurajs!

Tatad visi admini kas vel vispar ir dzivi/grib spelet ierakstaas tai topikaaa, laiks ir dots piem 2meneshi, tie kas tajaa laikaa neierakstaas, attieciigi arii tiek uzskatiiti ka vairs nespele/neapmekle gign un nav verts no tadiem, tad ari vares atsijaat un atstaat tikai reaali spelejosus kadrus, un tad ari piesaistit jaunus zadrotus!

Link to comment
Share on other sites

Šo topiku biju palaidis garām :) man ir ko teikt :D

1. Vajag mazliet izķidāt kartes, kas tiek spēlētas, kas ir mapciklā(ja iemetīs esošo mapciklu šeit, tad izkoriģēšu pēc saviem ieskatiem);

2. Vajag pievienot jaunas kartes, piemēram, awp_india, de_mirage, de_aztec_old, de_clan2_fire (varētu ieteikt vēl, bet sākuma būtu jarediģē esošais mapcikls..)

3. Būtu jāatjauno fukcija "/iedot sluT .." nav nekas īpašs, bet piesaista cilvēkus..

4. Vajag samazināt kartes garumu, nevis 30min, bet spēles laiks 20min vai 25min, jo reāli apnīk pa 30min esošā karte;

5. Vajag uzlikt votemap kartes beigās, lai paši spēlētāji ir tiesīgi izvēlēties, ko tālāk spēlēt - ļoti piesaista spēlētājus ši lieta..

6. Vajag atstāt tikai un vienīgi MAIN serveri, jo pārējie stāv tukši, lieka uzturēšana..

Par adminiem runājot, dot iespēju visiem adminiem pārkvalificēties uz main, kas ir uz citiem 1.6 serveriem(war3, gg, csdm).. Tas nozīmē, ka visiem citu serveru adminiem būtu jāraksta jauns pieteikums(visdrīzākais pie game admin sadaļas) un esošie MAIN servera admini izvērtē konkrēto cilvēku vai piešķirt vai nepiešķirt acc MAIN serverī.

Kā arī vajadzētu mazliet paretināt adminu rindas, jo daži cilvēki ir jau sen pārgājuši uz CS:GO vai vispār nespēlē, bet acc joprojām kabatā - diezgan bezjēdzīgi..

Jaunus adminus pagaidām nevajag, vajag sākuma sakārtot serveri + slēgt pārējos + pārkvalificēt esošos adminu, protams, ja viņiem ir tāda vēlme.. Kad šīs lietas tiks izdarītas, tad arī redzēs kāda ir situācija ar adminiem.. Tad arī izvērtēs vai vajag kādu jaunu(-us) kadrus ;)

Ceram uz labvēlīgām izmaiņām ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...