Jump to content
GIGN Forum

CSGO AWP | Asiimov [Bezmaksas Izloze]


Recommended Posts

Sitais vispar nav parak logiski, ja padoma jo speletajiem ar mazaku punktu skaitu dabut +5000 ir dauuuuuudz vieglaak un atrak neka tiem kam to punktu jau ir daudz. Man teiksim par 1 fragu dod parasti 2 punktus bet kadam ar ~2000 punktiem par manis noshaushanu iedod 11 un man vel tos 11 atvelk X( . Kaa atkars var menesi +5000 dabut es nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Sitais vispar nav parak logiski, ja padoma jo speletajiem ar mazaku punktu skaitu dabut +5000 ir dauuuuuudz vieglaak un atrak neka tiem kam to punktu jau ir daudz. Man teiksim par 1 fragu dod parasti 2 punktus bet kadam ar ~2000 punktiem par manis noshaushanu iedod 11 un man vel tos 11 atvelk X( . Kaa atkars var menesi +5000 dabut es nezinu.

'Jā, jaunpienācējiem ir nedaudz vieglāk, bet tajā pašā laikā.. ja tev serverī ir daudz punktu, tas nozīmē ka tu esi "above average" spēlētājs, un tev tomēr izdodās nošaut vairāk. Ar 2 punktiem pa katru killu tu arī pārspīlē. Būs grūtāk, bet tik un tā realistiski.

Pats sātans ir ticis līdz 80k punktiem, nospēlējot tik 7-8 mēnešus.

Es neredzu problēmu savākt 5000 punktus, 32 dienu laikā.. pat ar tavu punktu skaitu.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Tikko reģistrējoties forumā, teikšu jau sveicināti visi!

Ik pa laikam ieeju gign serverī un uzspēlēju, zinu,kad iespējams man nav nekāda izredze,bet tā jau ir katram.

Prieks,ka ir arī kāds kurš,ko šādu uzrīko. ;)

Stati

STEAM PROF.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...