Jump to content
GIGN Forum

bans


Recommended Posts

Banu nesaņem pa vienu nejaušību, bet gan pēc konkrēta damage nodarīšanas, un trāpot vienu reizi, vai nošaujot vienu teammate banu nesaņemsi. Tas nozīmē ka jau iepriekš biji pāris komandas biedriem iešāvis vai vienkārši noņēmis damage, kā piemēram ar HE.. šad tad sanāk arī nepamanīt ja nepievērš uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

ir gadījies arī tā, ka pēc 1 lodes tiek pie banāna, nezinu kā tur to limitu vērtē, bet dažreiz tā ir bijis (no rīta pirmo reizi ieejot serverī) tk bans jāņem nost, ja ir plugins, kas ļauj slayot u.t.t. ja speciāli, tad pasauc adminu un lieta darīta

Link to comment
Share on other sites

cik damage ir jāizdara? es neievēroju, ka būtu dikti sašāvis kādu iepriekš. parasti spēlēju competitive un tādēļ sekoju tam līdzi. man liekas, ka es ar awp galvā trāpiju, varētu būt, ka tas uzlika punktu uz i :D bet ko nu par to, bans vairs nav, tagad ir īsts bans no admina serverī

Link to comment
Share on other sites

Banu nesaņem pa vienu nejaušību, bet gan pēc konkrēta damage nodarīšanas, un trāpot vienu reizi, vai nošaujot vienu teammate banu nesaņemsi. Tas nozīmē ka jau iepriekš biji pāris komandas biedriem iešāvis vai vienkārši noņēmis damage, kā piemēram ar HE.. šad tad sanāk arī nepamanīt ja nepievērš uzmanību.

tā nu galīgi nav

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...