Jump to content
GIGN Forum

PC nesledzas ieksa


aaE
 Share

Recommended Posts

Tatad salasiiju un panemu jaunu pc, atveda majas, saliku kopa un huj.

Šodien slēdzu atkal klāt ar domu, kad flaška uzbūtota + dabūta vēlviena ar 100% ejošu windu, un tagad nekas vispār nenotiek. Melna bilde, motors strādā. Jautājums ir tāds, kad man liekas vai tik neesmu nepareizi saspraudis H.D.D LED, POWER, LED um M/B SW vadus, kaut cik sapratu uz viņiem ir bultiņa, kas norāda uz pozitīvo ( pluss ) ?

1) AMD FX-Series FX-6350 SAM3+ BOX FD6350FRHKBOX

2) Chieftec GPS ATX2.3 80+ 600W

3) Codegen Q6245-A11 ATX-Q6245-A11

4) Crucial 8GB DDR3 PC3-12800 CL11 CT102464BA160B

5) MSI 760GA-P43FX

6) MSI GF GTX750 TI 2GB GDDR5 PCIE N750TI-2GD5/OCV1

7) Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX

Link to comment
Share on other sites

Kā nah var uzlikt plati bez viņiem. Ja plate slēdzas, tad iet. (nav nodegusi) Es saku, ka gpu. Liec pīkstuli un skaties kas notiek.

Plate vai gpu beigta, vai vienkārši līkas rokas. Ja viss aiziet līdz plates logo, tad h.d.d., led un tie vadi nav pie vainas. Bootā netiec? Jautāju jau otro reizi.

Huj sņim, ja esi atvienojis karti un testējis caur mobo integrēto slēgt... - platei kaut kas nepatīk.

Izjauc un pasauc zinošāku purnu, lai sastellē. Tad skatieties. Vieglākais veids..

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Es varu :D logo uzrāda, pamēģināšu vakarā uzlikt distancerus un tad skatīšos kas notiek

EDIT: baroklis bija beigts, saliku visu ar citu barokli, uzinstalēju, sāku mest draiverus, pieprasīja RR un atkal restartējoties melna bilde

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...