Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

http://www.youtube.c...HfmiSb6U#t=1184

Mus tas nedraud, jo mums nav tadu dabas resursu, lai kads ta interesetos. Vismaz nav atklati. A Donecka ir taada bagatiba, ka Krievus nekas neaptures lai vini to panemtu. Ka mes zinam, krievi bez dabas resursiem nespetu eksistet, jo nekada cita sakariga biznesa taja valsti nav.

Link to comment
Share on other sites

Iztirzāts Vienotības Rīgas saraksts.

Paldies cilvēkiem no kaimiņu foruma.

Diemžēl jāsecina, ka daudzi biedri mums šeit tomēr ir raksturojami ar šo karikatūru.

5920724_ORIGINAL_1412306208.jpg.jpg

Mums jau nav savas valsts un nekad arī nav bijusi, krievi te bija un būs! Latvija pati par sevi nevar pastāvēt un jūsu balsojumi neko neizmainīs vaitad pieredze neliecina par to. Balso par ko gribi viņi visi ir vienā ktlā metami, tie solījumi ir solīti kopš neatkarības gadiem.

Man balsošana izskatās pēc šova kur cilvēki sāk kārtējās debates kurš uzvarēs, kurš nē, kartējā statistika un rēķināšana, es labāk uz optibeta uzlieku uz kādu spēli, būtu forši ja par vēlēšanu rezultātiem arī optibetā varētu uzlikt uz kādu partiju :)

Mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Link to comment
Share on other sites

Mus tas nedraud, jo mums nav tadu dabas resursu, lai kads ta interesetos. Vismaz nav atklati. A Donecka ir taada bagatiba, ka Krievus nekas neaptures lai vini to panemtu. Ka mes zinam, krievi bez dabas resursiem nespetu eksistet, jo nekada cita sakariga biznesa taja valsti nav.

katra kjedee seko nakamais kjedes posms un musu gadijuma tas ir ostas. Lauksaimniecibas zeme un mezhi krievam neintere, pasam pilna dirsa un nemak apgut, negrib. Nezinu kaa ir tagad, bet tanii bridi, kad viss bija normali, kravas diezgan naca ari no UKR un talak jau ladeja kugjos un uz eiropu.

Link to comment
Share on other sites

Da nu viniem musu ostas. Del ta "karu" neuzsaks. Protams viniem var aiziet ciet un sakt ienemt visu pec kartas.

Donecku viniem vajag tikai tapec ka salidzinosi nesen amerikani tur atrada nenormalas dabas gazes kratuves. Cik es zinu krievi vēl ar slāņu gāzes ieguvi vēl isti neaizraujos, bet zinot kadi apjomi Donecka ir, kersies klat. Es neatceros precizus skaitlus un kur lasiju, bet jebkura gadijuma tur pietiektu visai krievijais+eiropai daudziem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Nobalsoju par lra. Plusus saliku visam sievietem

Un nafig tu saliki plusus sievietem? Lai vinas par deputata algam var sev make up pirkt un iet uz skaistumkopsanas proceduram? Kada dirsas logika bija tava galva, kad tu to dariji? Kaut kads feminists esi, vai?

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

«Vienotība» 23,9%

«Saskaņa» 21,39%

Nacionālā apvienība (NA) 18,9 %

Zaļo un zemnieku savienība 18,46%

«No Sirds Latvijai» (NSL) 6,84%

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) 6,18%

Pagaidām apmēram tā. Jāgaida uz oficiālajiem.

Link to comment
Share on other sites

Saprast, es saprotu to, ka daudzas idejas tiek noraidītas un neklausītas jo tās nāk no "krievu cūkām". Tāds naids cilvēkos, it kā katru personīgi Putins dirsā būtu izdrāzis. Valsti padirsām jau sen. Loģistika pieder lietuviešiem, lielie uzņēmumi skandināviem, nekustamie īpašumi kam vien tīk. Bet te vairums sit ar dūri krūtīs, brēc par nacionalitātes saglabāšanau and shit. Nepārprotiet, es nesaku, ka tas ir slikti (saglabāt nacionalitāti), bet atvērt acis šad tad tomēr derētu. Man pat tīri interesanti ir, vai kādam tik tiešām ir tik daudz personīgu problēmu ar krievu tautības iedzīvotājiem,ja ir tāds naids? Vai arī okupācijas atzīšanas fakts tagad maģiski atrisinātu visas problēmas? Open your eyes finally. The truth is out there.

Link to comment
Share on other sites

man piemēram nav problēmas ar krievu tautības iedzīvotājiem :) tie kuri ir Vienotībā vispār ir malači, paskaties, Judinam pat aizliedza iebraukt krievijā.

bet es domāju, lielākai daļai latviešu ir problēmas arī ar tiem puskoka lēcējiem latviešiem kuri ir saskaņā. tu uzreiz ieņem tādu aizstāvības pozīciju, bet man uzreiz ir jāsaka - viss nav tikai balts un melns, pasaule ir daudzkrāsaina. un ir lielas problēmas ar partiju, kurai ir līgums ar mazo čekistu. un sakarā ar mazo čekistu man ir pretjautājums tad tev - ko tad krieviem ir tāds naids pret nacionāļiem? it kā dzintars vai parādnieks katru no viņiem būtu dirsā izdrāzis :)

open YOUR eyes finally. nacionalitātei nav nekāda sakara un vietas politikā. bet tu esi tikpat nacionāls kā tie no TB/LNNK. this is the truth thats out here.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka Ušakovs no Rīgas Domes ies par premjeru, ja palūgs. Ja nu tomēr, tad nedod Dievs Urbanoviču iebāzt Rīgas Domē..

To resno mūdzi vispār vajadzētu izsūtīt uz Sibīriju.

Lai nu kā - Saskaņai varētu būt problēmas ar koalīcijas izveidi, tā ka domāju, ka valdības veidošana [var lasīt kā uzvara, lai cepās visi Saskaņas vēlētāji] tomēr būs Vienotības rokās. Un rādās, ka Artuss būs saeimā. Tad nu jāgaida no viņa melnais darbiņš.. citādi jāprasa no viņa atbildība :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...