Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tak ja pasi taisa, vai tad ID karti neuztaisa uzreiz uz vietas? Ja ta, tad jabut iespejai ari dabut to velesanu atlauju/bileti vai ka vinu sauc.

Nē, 10 dienas abiem sviestiem. (Nu ja nepiemaksā par ātrumu) Kopā taisot 35 eiriki, atsevišķi dārgāk.

Pašam šodien jauna pase + ID karte tieši uz vēlēšanām.

Link to comment
Share on other sites

Man ir sveša politika, bet man liekas pievilcīga Suverenitātes programma. Vai ir kāds iemesls, kāpēc nebalsot par viņiem? Tā kā nezinu nevienu no kandidātu vārdiem, tad nezinu vai kādu svīrot laukā vai likt plusiņu.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nezinu nevienu no kandidātu vārdiem, tad nezinu vai kādu svīrot laukā vai likt plusiņu.

Es svītroju ārā visus, kam nav latvisku uzvārdu, citos gadījumos arī vārdus. Simpātiskiem uzvārdiem, kā Krūmiņš, Bērziņš un Kalniņš, es lieku plusa zīmi.

Padara izvēli ļoti vienkāršu.

Edited by kaamis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Balsojot par partiju, kura nesasniedz 5% barjeru (piemēram, Suverenitāte), liela Tavas balss daļa aiziet uz lielajām partijām. Un pie pašreizējās situācijas, lielākā daļā aiziet Saskaņas centram un sekojoši nāk citas lielās partijas, tāpēc par partijām, kas nesasniegs šo 5% barjeru nevajag balsot.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Balsojot par partiju, kura nesasniedz 5% barjeru (piemēram, Suverenitāte), liela Tavas balss daļa aiziet uz lielajām partijām. Un pie pašreizējās situācijas, lielākā daļā aiziet Saskaņas centram un sekojoši nāk citas lielās partijas, tāpēc par partijām, kas nesasniegs šo 5% barjeru nevajag balsot.

Vai tad šāda balsošana jau saknē nav sadirsta?

Esmu to novērojis, ka daudzi tieši tāpat arī dara, citiem saka, ka balsot par tiem, kas zem pieciem procentiem nevajag un protams balso par tiem, ko uzskata par procentuālajiem uzvarētājiem.

Un kas ir pats interesantākais, ka lielākā daļa šo pašu cilvēku kladzina, ka "tava balss ir svarīga", "ej balso", "ja nebalsosi tad raudāsi visus nākamos četrus gadus".

Bet ja šod lielo procentu balsotājus savāktu vienā lielā maisā, tad jau sanāktu diezgan liels procents no kopējā balsotāju skaita.

Tātad šie cilvēki principā balso par to, ko īstenîbā līdz galam neatbalsta.

Es laikam tomēr uzskatu, ja vēlies tiešām palīdzēt, tad nevajag kultivēt tālāk šo trendu par procentu karaļu ievalsošanu, bet balsot par to, ko vēlies.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, kā var palikt bez valsts? Kas vispār ir valsts? Tā ir teritorija kurā ir kaut kādi savi likumi. Bet tu neesi tos peiņēmis, tos pieņem tavā vietā. Tu maksā par lietām, kuras tu neizmanto. Kāpēc tad jābaidās pazaudēt kaut kādu mistisku "Valsti"?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, kā var palikt bez valsts? Kas vispār ir valsts? Tā ir teritorija kurā ir kaut kādi savi likumi. Bet tu neesi tos peiņēmis, tos pieņem tavā vietā. Tu maksā par lietām, kuras tu neizmanto. Kāpēc tad jābaidās pazaudēt kaut kādu mistisku "Valsti"?

http://www.youtube.com/watch?v=kx3HfmiSb6U#t=1184

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...