Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

paskatījos kandidātus tai jūsu LRA. no Rīgas ar 28 nummuru kandidātos ir Rūdolfs Plēpis. PLĒPIS bļeģ! Saeima nav nekāda izbijušo kultūras darbinietu sanatorija, kur var krēslā sēdēt un ne sūda nedarīt. Ir jau bijuši varianti ar Paulu un Kalniņu. Moš krievijā var tādi kā valujevs un rodņina klaunādi taisīt, bet paldies, es tomēr gribu dzīvot normālā, nevis banānvalstī.

p.s. nevajag tagad man sākt stāstīt par to, ka visiem jādod iespēja pamēģināt - ar tādu pašu loģiku var dot pamēģināt operēt pārdevējam vai pianistam likt apsargāt robežu.

Link to comment
Share on other sites

paskatījos kandidātus tai jūsu LRA. no Rīgas ar 28 nummuru kandidātos ir Rūdolfs Plēpis. PLĒPIS bļeģ! Saeima nav nekāda izbijušo kultūras darbinietu sanatorija, kur var krēslā sēdēt un ne sūda nedarīt. Ir jau bijuši varianti ar Paulu un Kalniņu. Moš krievijā var tādi kā valujevs un rodņina klaunādi taisīt, bet paldies, es tomēr gribu dzīvot normālā, nevis banānvalstī.

p.s. nevajag tagad man sākt stāstīt par to, ka visiem jādod iespēja pamēģināt - ar tādu pašu loģiku var dot pamēģināt operēt pārdevējam vai pianistam likt apsargāt robežu.

vai tad katrā partijā nav pa šitādam klaunam balsu piesaistei?

Link to comment
Share on other sites

Zorg, Epix - jūs pieprasītu savu daļu vai arī ziņotu presei/mentiem? Es ietu pie mentiem un visi cilvēki, kurus es pazīstu, rīkotos tieši tā pat.

Bet tā jau ir - katrs par citiem spriež pēc sevis.

Beefs

Policija ierēks par autistu, kurš nesaprot Latvijas nerakstītos likumus. Vēlak nekur vispār nevarēsi tikt, jo visi zināsi Tevi kā stukaču/žurku!

Ir tā, ka viņi prasa savu doļu un, ja nevar vienoties vai tiek atgrūsti no bariņa, tad vēlāk nopludina info tādam Artusam, mudakam, Kaimiņam vai Lato, jefiņam, Lapsam, lai atriebtos.

Nekodīs tak rokā, kas baro.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Ja tādu gadījumu nofilmētu vai kā savādāk ierakstītu un saglabātu vairākas kopijas, un nodotu visiem medijiem + pēc tam Drošības Policijai, nekas nenotiktu? Un kā vēl notiktu, tikai tiem, kas ir tur, kur to var izdarīt ir vai nu dūša pa mazu, vai naudaskāre pa lielu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tādu gadījumu nofilmētu vai kā savādāk ierakstītu un saglabātu vairākas kopijas, un nodotu visiem medijiem + pēc tam Drošības Policijai, nekas nenotiktu? Un kā vēl notiktu, tikai tiem, kas ir tur, kur to var izdarīt ir vai nu dūša pa mazu, vai naudaskāre pa lielu.

Visi ir tādi idioti, ka ļaus Tev to darīt pareizi? Nu, laiks izaugt. Žurkas indē, starp citu!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ir policisti kas neņem 800+ euro kukuķus, bet ir kas ņem 20 euro kukuļus? Un kāpēc ir policisti, kurus paņem ciet par kukuļņemšanu un kāpēc ir tādi, kurus nepaņem ciet? Ja es Drošībniekiem noziņošu, ka kāds zināms kukuļņēmējs paņem kukuli, viņu palaidīs vaļā?

Tu esi pārāk tālu aizgājis sevī, karikatūrist-kontortionist ;)

Ķipa filmēt nozīmē izsaukt BezTabu grupu, kur tev blakus sēžu operators ar lielo TV kameru un filmē kukuļa ņemšanas procesu :DD Tak tagad ir pieejamas tik daudz un dažādas mini kameras, ka šito visu es tev apgāžu ar šo faktu.

Link to comment
Share on other sites

Zorg, Epix - jūs pieprasītu savu daļu vai arī ziņotu presei/mentiem? Es ietu pie mentiem un visi cilvēki, kurus es pazīstu, rīkotos tieši tā pat.

Bet tā jau ir - katrs par citiem spriež pēc sevis.

Beefs

protams, ka es paprasitu dalju un pec tam razvodu uztaisitu vel uz babkam :D

tu teikti, slikts cilveks, es teiksu, ka es neraudu, ka te ir sudigi vai tamlidzigi :)

p.s. balsot protams, ka nav par ko isti, tur neviens neparstav tautu, bet grib tikt pie siles, purni visiem jau zinami :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Epix, tas ir tādēļ, ka tev ir sapista perspektīva, tādēļ tu domā ka visi citi arī zog, bet vecīt, nav tā! Nav!

Beefs

Edit: I mean - man tev to ir grūti pastāstīt, jo tu nāc no nelabvēlīgas vides, problēmas ģimenē and shit, tādēļ tev apkārt veidojas slikts informācijas lauks, bet - par politiķiem pārsvarā iet cilvēki, ar kuriem tu ikdienā nesatiecies. Cilvēki no gaišākas vides ar perspektīvu domāšanu, ideālisti sapņotāji un valsts patrioti. Tādēļ tur viss ir savādāk kā tavā miestā. Pavisam savādāk!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Edit: I mean - man tev to ir grūti pastāstīt, jo tu nāc no nelabvēlīgas vides, problēmas ģimenē and shit, tādēļ tev apkārt veidojas slikts informācijas lauks, bet - par politiķiem pārsvarā iet cilvēki, ar kuriem tu ikdienā nesatiecies. Cilvēki no gaišākas vides ar perspektīvu domāšanu, ideālisti sapņotāji un valsts patrioti. Tādēļ tur viss ir savādāk kā tavā miestā. Pavisam savādāk!

Cik politiķus tu personīgi pazīsti?

Link to comment
Share on other sites

Jā, Bīf, cik daudz politiķus tu personīgi pazīsti, lai te mētātos ar tādiem milzīgiem apgalvojumiem, ka politķi ir tādi paši cilvēki kā mēs? Ka viņi nav ķirzak-roboti no Neptūna, kā visi ievērības cienīgie avoti (apollo, delfi, gign, dejojošā tantiņa Vecrīgā) liecina? Kas tu tāds esi, lai te ar sevām spekulācijām un acīmredzamajiem meliem grozītu jauno balstiesīgo cilvēku prātus?! Es esmu dziļā riebumā un par visu šo ziņošu KGB, jo, kā mēs visi zinām, mūsu Drošības Policija ir pilna ar ķirzak-robotu ielikteņiem!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vispār jau bīfam taisnība, ministrijās un valdībās ne tuvu nenosper tik daudz cik ir pagūts nospert valsts uzņēmumos un pašvaldībās. vienkārši jūs te visi putrojat daudz lietas kopā. ja piemēram Ventspilī jau nez cik gadus pie varas ir Lembis, tad Vienotība tur nu nekādi nav pie vainas, ka Ventspilī kāds pa kluso bāž kabatā daļu no huiņas pārkraušanas ostā. Tāpat kā Rīgā.

Rīgā vispār ir nosperts tik daudz - gan TB/LNNK laikos gan tagad jaunā "zatička dļa vseh diroček" Ušakova laikā (ne bez Amerika palīdzības).

Tā ka atslābstiet, Saeimas vēlēšanas nenosaka to vai tev pie mājas bedri noasfaltēs vai nē (lai gan SM tur ir iesaistīta! protams :) ), bet vairāk kopējo bildi - kur virzīsimies, kādus nodokļus maksāsim, pirksim angļu tankus vai nē utt. utml.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...