Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uzspiedu nobalsot un mani pārsteidza šis fakts: Nebalsošu(11 votes [15.07%])

Vienīgais, ko es Jums varu pateikt, kurš ir uzspiedis šo iespēju - JŪS ESAT IDIOTI!

p.s. Protams, atvainojos par izteicienu, bet..

Katrs pats savas laimes kalējs. Tieši tāpēc es nedošos balsot. Man ir savs viedoklis par politiku un tuvākajās 2 vēlēšanās (8 gadi, ja nenoiet greizi) nekas nemainīsies, lai arī kas tiktu ievēlēts. Līdz tam, es pats par sevi parūpēšos un centīšos pielāgoties tiem apstākļiem, kādi uz to brīdi būs valstī izveidojušies. Kāpēc tāds termiņš? Tad vairums galveno fīrētāju, valsts sistēmas izkropļotāju būs par vecu, lai vēl iesaistītos šajā cirkā. Un svarīgākos politiskos lēmumus (cik es esmu informēts) pie mums pieņem 3-5 personas jau no neatkarības atgūšanas laikiem. Sīkāk negribu iedziļināties, jo tas ir tikai mans viedoklis, kas iegūts no sev zināmiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Katrs pats savas laimes kalējs. Tieši tāpēc es nedošos balsot. Man ir savs viedoklis par politiku un tuvākajās 2 vēlēšanās (8 gadi, ja nenoiet greizi) nekas nemainīsies, lai arī kas tiktu ievēlēts. Līdz tam, es pats par sevi parūpēšos un centīšos pielāgoties tiem apstākļiem, kādi uz to brīdi būs valstī izveidojušies. Kāpēc tāds termiņš? Tad vairums galveno fīrētāju, valsts sistēmas izkropļotāju būs par vecu, lai vēl iesaistītos šajā cirkā. Un svarīgākos politiskos lēmumus (cik es esmu informēts) pie mums pieņem 3-5 personas jau no neatkarības atgūšanas laikiem. Sīkāk negribu iedziļināties, jo tas ir tikai mans viedoklis, kas iegūts no sev zināmiem cilvēkiem.

Butu kautvai randoma nobalsojis par kadu latvisko partiju, ja ne delj darbiem, bet gan valodas. Delj tadiem kaa tu musu galvaspilseta ir ''nasha riga''.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piekritu, esi daunis, ja neej balsot.

Paldies, paldies. Vismaz tu tik gudrs un izglab valsti ar savu balsi, tikai zel ka tu vel arvien nezini ka notiek balsu skaitisana. Pasvaldibu velesanas OK, tur vel puslidz viss notiek ka janotiek un reti kad saskaita ne taa. A te, smiekli naak... Nesen dzirdeju ka viens saskanietis jau blatoja saviem rokaspuisiem (uz ielas) ka sev nopircis jau vietinu kada no Latvijas vestniecibam.

Link to comment
Share on other sites

Klau Reģistrētais - zini, kas reāli sūkā? Sūkā tas, ka cilvēki saka ka viņiem viens paziņa teica ka visus politiķus kontrolē 3-5 cilvēki, bet nepasaka neko vairāk.

Davai - padalies! Kas teica, ko teica, kuri ir tie 3-5 cilvēki, kā viņi kontrolē visus pārējos (nauda/draudi/šantāža).

Davai - pastāsti mums. Mēs atradīsim kopā risinājumu. Atradīsim kopā rembo, novāksim to 3-5 čaļus un atbrīvosim Latviju no dēmoniem!

Runā!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nesmidini. Parocies vesture, kas pie valsts dibinasanas un nakamos gadus (lidz kadam 2000.) citigi nemas pa politiku un palikusi lieli viri tagad.

Es negribu neko teikt jo tas informacija, ka jau teicu ir no cilvekiem dzirdeta. Gan no pazistamakiem cilvekiem, gan ne tik. Man nepatik metaties ar vardiem, ja nevaru galvot par pareizibu, neesmu jums te A.Kaimins, kas glupi muld. Pateicu ko es zinu (esmu dzirdejis), un kads ir mans viedoklis. Ka redzams, katram saja topica ir citadaks viedoklis par politiku. Katram smadzenes izzombetas citadak :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Sistēma ir sapuvusi līdz pašiem pamatiem,diemžēl,bet atkal no otras puses ko esmu es pats darījis,lai būtu labāk! It kā neko,bet nav bijusi neviena reize,kad neesmu bijis vēlēšanās kopš palika 18,vienmēr esmu maksājis nodokļus(izņemot skolas laika darbus) ,utt.,tīri tādas mietpilsoniskās darbības,kurām ir jābut kā normai ikvienam,jo es esmu algots darbinieks,neesmu firmas īpašnieks,nav man apmņēmības pašam tur līst iekšā,līdz ar to es uzskatu,ka vēlēšanas ir pienākums,kas ir jāpilda!Protams mums patīk salīdzināt veco Eiropu un teikt cik tur ir labi,bet pie mums sūdaini!Jāsāk ar to ka mēs esam jauna valsts,un tikai pirms nieka 30 gadiem es sēdētu uzmaukts uz sūdaina mieta par to,ka runāju ko domāju!

Es balsoju vienmēr par vienu politisko spēku,vai tā ir labāka izvēle,to ir grūti spriest,bet vismaz tai partijai ir gana gara vēsture,kas man kā vidusmēra vēlētājam liekas pieņemama!

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, ka cilvēks negrib mētāties ar vārdiem, bet mētājās un nosauc to par viedokli :D

Man čoms teica, ka viņam vienam pazīstamajam laukos pagrabā ir dzīvs citplanētietis, kurš palīdz ar visādiem padomiem fizikā n shit, lai darbotos lielā biznesā, taču es ar vārdiem nemētājos, tas ir tikai mans viedoklis :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pieliešu eļļu ugunij.

http://kreisiepatrio...-artusu-kaiminu

P.S. Jā, zinu, ka subjektīvs avots, bet kurš tāds nav.

Diezgan labs apskats. Pilna versija vel labaka http://kreisiepatrioti.lv/zinas/175-ave-lat-grupa

Tur paradas viens no trijnieka kas tiesa un netiesa veida ir iesastits visur.

Link to comment
Share on other sites

Nesmidini. Parocies vesture, kas pie valsts dibinasanas un nakamos gadus (lidz kadam 2000.) citigi nemas pa politiku un palikusi lieli viri tagad.

Es negribu neko teikt jo tas informacija, ka jau teicu ir no cilvekiem dzirdeta. Gan no pazistamakiem cilvekiem, gan ne tik. Man nepatik metaties ar vardiem, ja nevaru galvot par pareizibu, neesmu jums te A.Kaimins, kas glupi muld. Pateicu ko es zinu (esmu dzirdejis), un kads ir mans viedoklis. Ka redzams, katram saja topica ir citadaks viedoklis par politiku. Katram smadzenes izzombetas citadak :D

Man visvairāk interesē tas, ja vēlēšanu rezultātus var ietekmēt un to ir izdarīt tik elementāri, tad nahujam tiek tērēti tūkstoši reklāmās? bukletos? pārējā figņā? prieškam zombēt? Lai mirstīgajiem liktos, ka notiek cīņa par varu? nu hzhz. Ir taču tas pētījums, ka lai tiktu Saeimā (5 % robeža) ir nepieciešami 300 tukstoši.

Es pieļauju, ka balsu falsificēšana varētu būt kādi 0.5% - 3 % no visiem balsotājiem. Jā, mēs taču zinam ka Latgalē tur visādi šitādi brīnumi notiek katru gadu, protams, nepieķer jau nekad tik daudz.

Patiešām varētu pastāstīt, kur tu esi uzzinājis tādas lietas. Tie kas varbūt mani nepazīst, vajadzētu zināt ka no manas ģimenes ir bijušais mērs no ZZS saraksta, startējuši vēlēšanās no ZZS un neviena pasēdēšana nebeidzas bez politikas apspriešanas valstī arī tādām lietām par kurām skaļi neviens nerunā, bet šādiem brīnumiem negribas ticēt.

Protams, naudai ir ietekme uz politiku un otrādāk, bet negribētos ticēt reģistrētajam.

Man ir divi jautājumi:

1. Ko jūs teiktu par divpartiju sistēmu?

2. Nu cik nu jautājums, bet man tāda nelāga nojausma, ja Vienotība + Saskaņa = 51 krēsli, tad aizmirsīs ātri vien par visām nesaskaņām un fiksi izveidos koalīciju.

Reģistrētais = Maukuris no apollo? Man nez kāpēc tā liekas.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā notiek galvenā cīņa starp Saskaņas prokrievisko bloku un Vienotības Eiropas politiku.

50% garantēti nedabūs neviena partija.

Ja uzvarēs Saskaņa, tai koalīcijā pievienosies 100% Sudraba un iespējams Zaļzemnieki

Ja uzvarēs Vienotība, tiem koalīcijā pievienosies 100% TB/LNNK un iespējams Zaļzemnieki

Manuprāt pimpji tur ir visi, vienīgā doma kā vairāk nozagt un kā ielīst dirsā - vieni Maskavai, otri - Briselei. Balsot par mazajām partijām kā Artuss Kaimiņš ar savu Reģionu partiju arī bezmērķīgi. Ja tie netiks iekšā, balss ir izniekota. Bukmeikeri prognozē Kaimiņa izredzes 32%.

Link to comment
Share on other sites

maddn thats right. Es neviena bridi neesmu teicis ka tas viss ir 100% legit. Man riebjas runat par politiku un es parasti no tam sarunam izvairos, bet gribot, negribot dzirdu pietiekosi daudz viedoklus un ari pa kadam faktam, no cilvekiem kam ari ir zinasanas tajas lietas. Ka tiek veikta pirksana? Katra (sev zinama) velesanu iecirkni tiek drusku pielikts vai nonemts. Bet saliekot kopa, tie ir jau vairaki procenti uz visu valsti. Protams ka partija, par kuru neviens nezin nedabus sev neko daudz, bet lielakas partijas tos paris procentus sev var pielikt, un tas ir loti daudz. Pie mums reklamas izdevumi ir smiekligi, salidzinot ar citam valstim. Un kaut vai ja izvelk kadus 5% balsu sev klat, tas ir milzigs daudzums, jo kadam tas tiek nonemtas.

Link to comment
Share on other sites

18,7 % no aptaujātajiem atzina, ka vēlēšanu dienā izdarīs izvēli par labu partijai «Vienotība», 15,4% atdos savu balsi par Nacionālo apvienību «Visu Latvijai!»-»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK», 11,3% - par «Latvijas Reģionu Apvienību», 9,8% - par «Zaļo un Zemnieku savienību», 7,6% balsos par «No sirds Latvijai», 6,5% - par sociāldemokrātisko partiju «Saskaņa», 4,7% - par «Vienoti Latvijai», savukārt par partiju «Latvijas attīstībai» balsos 1,8 % aptaujāto.

Link to comment
Share on other sites

Good man - tur ir 100 deputāti un tālāk zem viņiem vel ir kaudzēm minitriju darbinieku un tādā garā. Vienkārši visi nevar būt pimpji. Lielākā daļa ir ar labiem vai vienkāršiem mērķiem. Un, ja viņi redz, ka zog, tad par to ātri dabū zināt prese.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

18,7 % no aptaujātajiem atzina, ka vēlēšanu dienā izdarīs izvēli par labu partijai «Vienotība», 15,4% atdos savu balsi par Nacionālo apvienību «Visu Latvijai!»-»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK», 11,3% - par «Latvijas Reģionu Apvienību», 9,8% - par «Zaļo un Zemnieku savienību», 7,6% balsos par «No sirds Latvijai», 6,5% - par sociāldemokrātisko partiju «Saskaņa», 4,7% - par «Vienoti Latvijai», savukārt par partiju «Latvijas attīstībai» balsos 1,8 % aptaujāto.

Pārāk nereāli skaitļi, lai būtu patiesība.

Link to comment
Share on other sites

18,7 % no aptaujātajiem atzina, ka vēlēšanu dienā izdarīs izvēli par labu partijai «Vienotība», 15,4% atdos savu balsi par Nacionālo apvienību «Visu Latvijai!»-»Tēvzemei un Brīvībai/LNNK», 11,3% - par «Latvijas Reģionu Apvienību», 9,8% - par «Zaļo un Zemnieku savienību», 7,6% balsos par «No sirds Latvijai», 6,5% - par sociāldemokrātisko partiju «Saskaņa», 4,7% - par «Vienoti Latvijai», savukārt par partiju «Latvijas attīstībai» balsos 1,8 % aptaujāto.

par sc tik maz? kā tad

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...