Jump to content
GIGN Forum

12. Saeimas vēlēšanas


vincister
 Share

12. Saeimas vēlēšanas  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

wtf , why !???

why not? vienotiba pilniga huinja, pilna ar memmesdelinjiem. Attistiba ir totals lohatrons, kur visi salikusi savus delus, meitas un ko tur vel. Reklamas rullitis vispar iesparda ar 20 gadigu puiseli prieksgala, ne vins zin, ne vins kaut ko daris.

NA/lnnk hujna ne partija, visi ministri vai nu demisione vai nehuja nerubi ko vini dara, dzintars ar paradnieku tik muldet mak, darit nekaa. Protams administratoru bizness siem uz urra, to vini paspeja uzchinit :D

Sudraba ar savu gibsanu, nu varetu meginat ta dura iet par aktrisi teatri, lai gan galigi sudigi telo. Veljoprojam nesaprotu, ko visi juusmo par vinu, suds vina bija kaa kontroliere, tadi mesli izgajusi cauri del vinas.

ZZS, lembis normals chalis, vismaz vins ir recigs, bet partija totalas lelles, kaut ko tur kuljas nez cik gadus, bet nekada jega no viniem.

Kas tur vel, aa nu ta krievu apvieniba vai kas tur, dafuq, pilnigi atkrit, jau nosaukums ir fail. Sie ari netiks nekur, var kandidet cik grib.

regiona apvieniba, nu tas klauns tur ir ieksa, varetu tiri, lai paskatitos kadu teatri vins uztaisis ieksiene, jo sunu buda ir okee :) bondars ir baigi ok, pareizi domajoss, bet nezinu nafig vinam politika, vajadzeja padzivoties un iet par prezidentu, vismaz vins mak angliski runat, butu prezidents par kuru nav kauns. Pagatne rada, ka ieejot politika parasti tiek sabojats viss prieksstats par sevi, nomelnosanas, apmelosanas utt.

Parejas partijas ne buu ne bee, neko neizsaka.

Link to comment
Share on other sites

Nu ir tāda lieta, ka mums ir tikai ierobežota iespēja balsot par to, kas ir sarakstos, mums nav iespēja iebalsot Saeimā cilvēku, kurš varētu kaut ko darīt, bet neies tur un to nedarīs, jo nopelnīt var tāpat un arī nervus saudzēt vairāk.

Gaidīt, kad būs kāds teicams deputāta kandidāts var arī līdz kapa malai un vēl biku.

Tāpat var gaidīt ideālo veceni un visu mūžu sist kulakā pie kontras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iegrūda Citadelē 1 miljardu Ls, bet Vienotība pārdod pa 60 miljoniem €? Tas ir cik reizes mazāk? Un kur tā nauda aizies? Kabatās protams! Un vēl par tiem ļifoniem grasās balsot...

prātiņ nāc mājās, Godmaņa valdība iegrūda miljardu, Vienotība cenšas tikai glābt ugunsgrēku. Nē nu loģika cilvēkiem - vainot mājas dzēšanā ugunsdzēsējus. Toč kā no āfrikas džungļiem izlīduši, tur arī WHO mašīnas ar akmeņiem apmētā, jo domā, ka šie ieveduši ebolu :)

edits. miljardu nevis ļimonu

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Es par "Saskaņu"!

Un tikai tāpēc, ka pa TV, un internetā tiek kultivēts naids pret Krieviju. Atveru TVnetu, nekas cits nav kā Krievija, Krievija, Krievija... šodien skatījos TV3 ziņas, neviens cits sižets nebija, tikai par Krieviju. Cik var...

Edited by PAPINSH
Link to comment
Share on other sites

Un tev bļad liekas pavisam normāli, ka Krievija iebrūk Ukrainā un tēlo muļķus, ka tā nav? Viņi tiek nepatiesi apsūdzēti un vajadzētu žēlot? Tas, ka pie mums valdībā ir tādi, kas viņiem lien vēl dirsā arī ir OK?

un kaa tev liekas, ka tas cirks nebija kaa teatra uzvedums? cieta tikai parastie cilveki.

Link to comment
Share on other sites

what? :D :D Kam vēl ir jācieš? :D Tas ir normāli, ka Ukrainas austrumos cik tur tās pilsētas ir nobombardēdas, cilvēki bija spiesti dzīvot pagrabos vairākas dienas neizbāžot laukā galvu, bija un ir bez ūdens, elektrības, gāzes, mājvietas, zaudēti tuvinieki etc.? Un cirka vadītājs pēc tam tjip vēl padod roku. Un cirks vēl nav beidzies tak, un nekas arī neliecina par to, ka cirks nevarētu uztaisīt priekšnesumu arī Baltijas valstīs.

Lai nav pilnīgs offtopiks - par manuprāt to mazāko ļaunumu - Vienotību.

edit: Acīmredzot nē, jo tagad vēl vairāk neiebraucu uz ko tu to teātri attiecini.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām ieliku Vienotību, bet tas pašlaik tikai fillers, nav mana galīgā izvēle. Vēl neesmu izlasījis programmas, esmu tikai pārbraucis ar acīm pāri kandidātu sarakstiem un statistikai. Lūk mans domu gājiens (tiem kuri sarkani, nemaz programmu neskatīšos):

1. "Latvijas attīstībai" Trešdaļa bez augstākās izglītības, tātad trešdaļa partijas nezina augstāko matemātiku un ekonomikas pamatus. + Repše ir dīvains un viņa uzvalki arī.

2. "Suverenitāte" Gandrīz puse bez augstākās! Kā var vidusskolas lohus pie valsts budžeta laist?

3. "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Tīri nosaukuma dēļ. +Nevienu nepazīstu.

4. "VIENOTĪBA" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

6. "Vienoti Latvijai" lol Šlesers.

7. "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Dzintars+Pārādnieks un co = dauņi by def.

8. "Latvijas Reģionu Apvienība" Paņēma kaimiņu partijā un atļāva viņam runāt = dauņi.

9. "Jaunā konservatīvā partija" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

10. "Latvijas Krievu savienība" Nosaukums; trešdaļai nav augstākās izglītības, pat puse nav latviešu, gandriz piektdaļa ir pensionāri.

11. "Saskaņa" Piektdaļa bez augstākās izglītības. + Nils un co ir prokrieviski nīkuļi, kuri tikai mīņāsies uz vietas un pat pirkstu nepakratīs, kad Putins personīgi atnāks un apkakās viņu paklājiņus pie durvīm.

12. "Zaļo un Zemnieku savienība" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

13. "No sirds Latvijai" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Man more or less simaptizē cūciņa pieeja.

Es gan nemetu ārā "Latvijas attīstībai", jo man ļoti patīk viņu programma un ideja. Nedomāju, ka Repše ir reāli korumpēts or smthing, bet tomēr viņam ir liels parāds un viņš ir druksu nofeilojis agrāk kā politiķis, tādēļ liktu viņam "-", ja būtu jābalso par šo partiju.

Es negribētu balsto par "No sirds Latvijai" dēļ Sudrabas. Man viņa šķiet pilnīgs fails (patiesībā es domāju, ka viņai nav pilns rublis). Tad atkal - programma ir samērā sakarīga, tādēļ varētu arī balsot par šo partiju, svītrojot ārā Sudrabu.

Par zemniekiem es nebalsošu dēļ Lemberga un pārējā partija ir viņa lelles. Es nevaru izsvītrot visus. Un man nav pieņemami balsot par partiju, kuras līderis ir zaglis. Tad gan atkal jāsaka, ka tiesā viņš ir attaisnots un nekas nav pierādīts, bet sirsniņa man saka savādāk.

Es varētu apsvērt balsošanu par Saskaņu, svītrojot ārā Urbanoviču un varbūt arī Ušakovu un pāris citus nacistus-krievus! :) Te gan jāsaka, ka Ušakovam maz ko var pārmest, jo viņš nudien ir super-slidens (kā jau epix minēja). Bet saskaņai viss vairāk man nepatīk tas, ka viņu 4000 zīmju progamma atšķiras krievu un LV versijā, kā arī tas, ka viņi iestājas par progresīvo nodokli. Principā viņi tēmē uz pensionāriem - es nevēlos balsot par partijām, kuras kā savu mērķauditoriju izvēlas pensionārus.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām ieliku Vienotību, bet tas pašlaik tikai fillers, nav mana galīgā izvēle. Vēl neesmu izlasījis programmas, esmu tikai pārbraucis ar acīm pāri kandidātu sarakstiem un statistikai. Lūk mans domu gājiens (tiem kuri sarkani, nemaz programmu neskatīšos):

1. "Latvijas attīstībai" Trešdaļa bez augstākās izglītības, tātad trešdaļa partijas nezina augstāko matemātiku un ekonomikas pamatus. + Repše ir dīvains un viņa uzvalki arī.

2. "Suverenitāte" Gandrīz puse bez augstākās! Kā var vidusskolas lohus pie valsts budžeta laist?

3. "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" Tīri nosaukuma dēļ. +Nevienu nepazīstu.

4. "VIENOTĪBA" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

5. "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

6. "Vienoti Latvijai" lol Šlesers.

7. "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Dzintars+Pārādnieks un co = dauņi by def.

8. "Latvijas Reģionu Apvienība" Paņēma kaimiņu partijā un atļāva viņam runāt = dauņi.

9. "Jaunā konservatīvā partija" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

10. "Latvijas Krievu savienība" Nosaukums; trešdaļai nav augstākās izglītības, pat puse nav latviešu, gandriz piektdaļa ir pensionāri.

11. "Saskaņa" Piektdaļa bez augstākās izglītības. + Nils un co ir prokrieviski nīkuļi, kuri tikai mīņāsies uz vietas un pat pirkstu nepakratīs, kad Putins personīgi atnāks un apkakās viņu paklājiņus pie durvīm.

12. "Zaļo un Zemnieku savienība" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

13. "No sirds Latvijai" nav acīmredzamu sūdu, jālasa programma

Ja Tu balstīsies uz to, kas rakstīts programmās, tad vari iet balsto ar tukšu aploksni. No tā visa, kas sarakstīts programmā, partija savos četros gados izpildīs, maksimālais - 10%.

Balsošu par kādu no latviešu partijas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wow pls dont bully

Es neesmu politologs, mans viedoklis par lietām var būt ļoti tāls no tās absolūtās patiesības, kas ir zināma jums. Jūs droši varat arī izvērst savu argumentu, esmu atvērts jaunām idejām. Bet par augstāko izglītību runājot, aizej apskaties kādu darba sludinājuma saitu, Boring, un paskaties, ko var dabūt ar vidējo izglītību mūsdienu darba tirgū.

Link to comment
Share on other sites

Tās programmas neīstenojas dzīvē, jāpiekrīt Nightmare - solijumi vien ir, būtu daudz labāk ja būtu izdarītais. Piemēram, bail samelot, bet liekas ka Vienotībai bija marihuanas dekriminalizācija partijas programmā - a dzīvē? Nav tā ka man to vajadzētu, tikai piemērs, ka programmas bieži ir tikai skaisti vārdi. Kaut gan, ZZS tak arī lepojas, ka nosargāja pensijas kaut gan visi balsoja par to samazināšanu.

Vidējam latvietim tāpat nesaprast kas tur notiek īsti, manuprāt. Balsosiet par saskaņu, bet svītrosiet ārā krievus? Jūs taču zinat ka partija balso tā kā tā nolemj nevis katrs indivīds pa savam? Ušakovs es domāju nelīstu nemaz iekšā Saeima, prieškam viņam to? Tur tāpat visi zinās kā balsot :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, runājot par programmām ir tā, ka partijām jāveido koalīcijas un tad jāvienojas par to, kas no to programmām tiek īstenots un kā.

Atgriežoties pie feiliem - te viss lielākais feils būtu jāuzņemas tieši SC, jo tieši viņi saņēma viss vairāk balsu, bet viss mazāk realizēja no tā, ko solīja savā programmā (nu nosacīti, jo daļēji jau viņu programma pārklājas arī ar citām programmām, bet aizejat un palasat viņu esošo 4000 zīmju progammu, šķiet, ka tā ir no iepriekšējajām vēlēšanām - fails).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...