Jump to content
GIGN Forum

Squeez @CSS


Hawaii
 Share

Recommended Posts

  • In-game: Squeez
  • Forum: Hawaii
  • Vecums: 19.gadi
  • Nodarbošanās: Students
  • Pieredze CS/CSS/TF2: Viss sākās ar CS 1.6 pirms 5 gadiem sāku tā aktīvi šaut visādās spēļu zālēs kā jau vietējais puika, pirms 3 gadiem iegādājos steam cs un sāku piedalīties ar džekiem visādos fastcup piedāvātos turnīros, tur pavadīju vairāk nekā skolā (nožēlojami, bet tāds gadsimts) tajā laikā arī darbojos ar saviem portāliem, bet arī joka lieta vien bija - ne saprašanas ne līdzekļu! Vairāk kā pirms diviem gadiem sapratu ka ir jāseko līdzi gadaskaitļiem un pārgāju uz CS:S, tagad jau samēra labi esmu iegulsnējies CS:S un par score arī nesūdzos! Admins esmu bijis dažādos CS 1.6 portālos, bet CS:S vēl nav nācies būt, bet uzskatu ka liela atšķirība tur arī nav!
  • Gign ieguvums: Serverī uzturos ļoti bieži, jo studijas man atļauj! Lielākās problēmas serverī kā vienmēr ir likumpārkāpēji, uzvedības normas, reklāmas - mēģināšu to visu labot, jo ir tā ka dienas vidū serverī parasti nav adminu, un tad tur notiek haos. Ar manu pievienošanos adminu komandai, būs manāmi samazinājies pārkāpēju skaits serverī pusdienlaikā un vēlos vakaros, kā arī ja būs kāds rīts arī būs iespēja tikt serverī! Esmu aktīvs gan Galvenajā lapā gan forumā,
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros: Pārsvarā jau no 14:00 apmēram līdz 23:00 vai 24:00 jo ap diviem parasti sāk nākt tauta un ap pusnakti pazūd.
  • Linki uz spēlētaju statos: http://stats.gign.lv...fo&player=27032
  • Admini kuri rekomendē: The M, JEW/JITSU, Marz, ThugLuv

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

Īsti, jau netiek ņemts jauniņo servera adminstratoru viedoklis uz acc izskatīšanu.

Un kas ir ThugLuv? lol.

p.s. par pieteikumu esi pirms dažiem mēnešiem parādījies gign, un prasi acc, nav mazliet par ātru? Protams teiksi, bet es taču nododu čīterus etc shit. Tikko esi sasniedzis +200h nospēlētas, jāraksta uzreiz pieteikums.. Seems legit

Link to comment
Share on other sites

Īsti, jau netiek ņemts jauniņo servera adminstratoru viedoklis uz acc izskatīšanu.

Un kas ir ThugLuv? lol.

p.s. par pieteikumu esi pirms dažiem mēnešiem parādījies gign, un prasi acc, nav mazliet par ātru? Protams teiksi, bet es taču nododu čīterus etc shit. Tikko esi sasniedzis +200h nospēlētas, jāraksta uzreiz pieteikums.. Seems legit

Ņjā, īsti jau neiet tas viss kopā.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau marz teica, ar neko sliktu nav izcēlies un viss ir kā nākas, tomēr es teiktu Nē!

Jo - Nav jau īsti tā, ka adminu ir daudz un pietiekoši, tikai pats serveris ir atstāts čīteru ziņā un vispirms, ja kādam tas interesēs, ir jāsaved serveris kārtība un tikai tad vajag ņemt jaunus censoņus, kas serveri uzpasēs... Jo lai cik adminu nebūtu serverī, neviens nevar neko iesākt pret to calladmin spamošanu...

Link to comment
Share on other sites

* ThugLuv ir ļoti vecs admins, kurš mani zin arī no CS 1.6 laikiem (mazliet vecāks par tevi slāpekli*, gan jau kāds no vecajiem zin) ... laigan pēdējā laikā nav aktīvs īpaši!

* Pats arī daudz šāvu CS 1.6 serverī bet pēc update esmu nost no viņa, un stati kā skatos ir dzēsti .. Esmu gign.lv no 2012 gada beigām!

* Par mani, nē slāpekli, nejau tāpēc rakstu pieteikumu ka ir sasniegti visi normatīvi! Bet rakstu tāpēc ka situācija serverī noteiktos laikos ir diezgan traka, adminu ir daudz bet cik no viņiem ir aktīvi, un cik var ierasties vēlos vakaros un dienas laikā ... tas jau ir cits jautājums, tas ir arī iemesls, jo es parasti esmu jau serverī pa dienu līdz vēlam vakaram.

* Jā, ir kādi 2-3 čīteri kas zin kā karināt serveri, bet pārējie jau ir parasti pārkāpēji kuri ir sapratuši ka gign.lv ir iespēja čītot noteiktos laikos, ko jau esmu novērojis, ja tiksim galā jau ar parastajiem pārkāpējiem, tad jau liels darbs tiks paveikts!

* Gribēju jau rakstīt ātrāk, bet parasti mēģinu izpildīt prasības, tāpēc arī izpildīju lai par to nav ko kasīties īpaši! (skaitu to tikai no viena nick, jo tā arī pieteikuma anketā ir teikts)

P.S atvainojos par atbildi, bet vēlējos pateikt iemeslus!

Edited by Hawaii
Link to comment
Share on other sites

nav thugs nemaz tik supervecs admins. pie tiesībām tika spēlējot 1.6 war3 serverī, pēc tam pārlīda uz pub, kur īsti admini nekad nav bijuši vajadzīgi. tīri daudz glupības darījis.

esmu padauzījies pēdējā laikā pa css serveri, redzēts indivīds bieži, bet gribētos piekrist upim un tam, ka, jāsaved ir serveris kārtībā. calladmin spams ir traģiskāks, kā serverī ir čīteris, jo lagi tiek visiem un ja izdodas nokarināt, visi satiekas dd2. un ta visu laiku.

Link to comment
Share on other sites

No manis REC, vispar uzskatu, ka css ir nepieciesami admini, jo, it ipasi pa dienu, chiteru netrukst. Ka ari deretu paskatities uz vietejiem speletajiem, kas jau sen ar adminiem pazistami un gandriz jau vispar vairs netiek parbauditi, no malas. Ka foruma, ta serveri, manuprat, sis lietotajs ir tikai +.

Protams, vienmer jau var nonemt nost, ka ari tos flagus ar kuriem paspeleties vairak var jau ari uzreiz nevienam nedos..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...