Jump to content
GIGN Forum

Te ir Latvijas naakotne...


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Es ar balsošu par Kaimiņu. Domāju, ka politiķis no viņa iznāks tāds pats kā no Olgas Dreģes un Raimonda Bergmaņa [lasīt kā "teju nekāds], bet vien tādēļ, ka ar pāris teikumiem viņš ir aizskāris kādu dvēseles stīgu, kurā mūsu domas sakrīt. Tas arī viss.

Lasīt partiju programmas, kuras pēc tam veidojot koalīciju/dalot ministru amatus var izmest mēslainē, nav nekādas jēgas. Nemaz nerunājot jau par politiskajām reklāmām @ radio, tv, plakātiem uz sienām u.tml. Tāpat katrā partijā var atrast pa kādam idiotam, ģēnijam un vienkārši divkosīgam liekulim.

Vēl viens iemesls tam, ka Saeimā vajadzētu kādu, kuram grūti savaldīt muti ir tam, ka varbūt viņš arī tur varēs pateikt ko tādu, ko "nevajadzētu," lai daži labi citi varētu domāt, kā nu atrunāties un attaisnoties.

Nemaz jau nerunājot par to, ka viens deputāts neko nenosaka - visu lemj viņa pārstāvētā partija [par to kādos 90% gadījumu var pārliecināties jebkuros Saeimas balsojumus. Statistika gan ir izrauta no manas tikko iztīrītās auss, tā ka varat arī droši piesieties].

Problēmas, kas mūsu valstī pastāv, mēs visi labi zinām, bet neticu, ka kaut kas sakustēsies kamēr lielākā daļa uzskatīs, ka nav jēgas maksāt nodokļus, nav jēgas šeit strādāt - labāk braukt prom, nemaz nerunājot par to, ka visi domās vien īstermiņos [politiķi mostly].

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Latvijas Reģionu apvienība ar zinošo Bondaru priekšgalā un klaunu Kaimiņu dirsas galā ir mana izvēle. Tur diezgan izglītoti purni sēž, un, tā kā man tīri labi patīk arī Saskaņa, bet īsti tomēr negribas RU valdību, tad balsot par izglītotiem un zinošiem latviešiem, kas nav izperējuši savus netīrumus uz krēsliem, seems pretty much legit. No otras puses, lai arī pati plānoju balsot par LRA, pieņemu, ka lielākā daļa sabalsos par Saskaņu, un es tiešām nejutīšos par to ļoti slikti - es kā cilvēks, kas pilnīgi neko nejēdz no politikas, uztveru tikai to, ko jūtu pati uz savas ādas, un Saskaņas labie darbi ir tiešām redzami/izjūtami.

Link to comment
Share on other sites

Latvijas Reģionu apvienība ar zinošo Bondaru priekšgalā un klaunu Kaimiņu dirsas galā ir mana izvēle. Tur diezgan izglītoti purni sēž, un, tā kā man tīri labi patīk arī Saskaņa, bet īsti tomēr negribas RU valdību, tad balsot par izglītotiem un zinošiem latviešiem, kas nav izperējuši savus netīrumus uz krēsliem, seems pretty much legit. No otras puses, lai arī pati plānoju balsot par LRA, pieņemu, ka lielākā daļa sabalsos par Saskaņu, un es tiešām nejutīšos par to ļoti slikti - es kā cilvēks, kas pilnīgi neko nejēdz no politikas, uztveru tikai to, ko jūtu pati uz savas ādas, un Saskaņas labie darbi ir tiešām redzami/izjūtami.

vispār būtu interesanti, ja kāds uztaisītu topiku ar pollu kur balsot par partijām, gribētos redzēt kāda izskatītos Saeima, ja to sastādītu gignieši.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk šī dubultā morāle! Raud par deputātiem kas zog, cūkas utt. Bet paši apiš valsti, katrs kā māk! Un nevajag man stāstīt- esam tīri, balti un pūkaini (Tie daži, kas visu maksā godprātīgi un darbojās legāli, visu cieņu, nav runa par jums). Ēnu ekonomika plaukst un zeļ! Ceļi sūdīgi, no kā viņiem palikt labākiem? No aplokšnu algām, nodokļu nemaksāšanas, no mašīnām kas reģistrētas igaunijā? Varbūt sākam ar sevi, un sev blakus esošo cilvēku. Un tad ejam tālāk? Jo pagaidām izskatās ka bars ar maziem zaglēniem (Tautas daļa kas apiš valsti), raud ka cits zog vairāk!

Es arī esmu apisis valsti, tieši tāpēc es neraudu ka re kāds no 100 galvām kaut ko sazadzies. Es pirmkārt sāku ar sevi un sev tuvajiem, mēģinu mainīt viņu attieksmi pret valsti un pret pilsoņa pienākumiem. Un pie tam, jums visiem ir laba iespēja ik pēc 4 gadiem izvērtēt deputātu darbu un balsot par sev tīkamajiem!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Epix tur jau tā lieta! Deputāts nav vadītājs, viņš pārstāv tās tautas intreses daļu kura ir viņu tur IEVĒLĒJUSI! Visu pamatu pamats ir cilvēks=tauta. Bet ja pamats ir sapuvis un brūk, tad ir pie dirsas (atvainojos) kādas zelta pilis tu cel virs tā, jo no tā nav nekāda jēga!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Pensionāram ir taisnība. Un deputāts nudien nav nekāds paraugs. Paraugs ir skolotājs, vecāki. Un ja cilvēki balso par lembergu, kurš ir zadzis un viņi domā ka tā arī ir, bet atmetas ar argumentu - "vismaz parūpējās par ventspili", tado sorry, bet ko mēs varam gribēt. + protams tas, ka deputāti nāk no tās paša Latvijas, tādēļ nevajag cerēt ka viņi būs savādāki kā mēs paši.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev zaglis nopizģī riteni, bet tā vietā izremontē dzīvokli, tad viņš ir reāls pimpis, kuram jāsēž cietumā?

Kā man pazīstams prokurors saka - vainu var pierādīt tikai tiesā, un pietiks dirst par to, ka tas ir tikai dēļ advokātiem... Ja būtu skaidra lieta par ko iebāzt, viņš arī sēdētu...

Link to comment
Share on other sites

gribat teikt, ka cilveki neskatas uz visam tam shmucem, ko politikji medz sastradat un daleji del ta pasi nesak apkrapt savu valsti? :D precedents ir bijis, kapec to nedarit pasam, apmeram tada ta doma ir cilvekiem.

Ja tu apkrāp pirmais, tad nejutīsies pēc tam kā izdrāsta aitiņa, jo būsi jau avansā citiem sūdus savārijis.

Ja būsi pareizais, tad visi par tevi ierēks un čakarēs.

Tāda ir realitāte diemžēl.

Paraugs ir skolotājs, vecāki. Un ja cilvēki balso par lembergu, kurš ir zadzis un viņi domā ka tā arī ir, bet atmetas ar argumentu

Tu Lembergam blakām stāvēji, ka zini, ka viņš zaga? Likumu pielāgošana savām vajadzībām pēc definīcijas nav zagšana. Nevajag skaust, ka citam bija labāka situācija un vairāk smadzenīšu, lai varētu tādas štelles cauri izbīdīt.

Man patīk šī dubultā morāle! Raud par deputātiem kas zog, cūkas utt.

Nekad neesmu nevienam pārmetis, ka viņs ir cūka vai zaglis. Pārmetu tikai zemu IQ kā redzamajā video ierakstā. Stulbums kaitina visvairāk, viltība un apķērība ir jārespektē.

NAŠING ŠPEŠAL DERRRPP <<< tas jau derdz

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Jēzus no Nacaretes. Kontorist dēļ tādiem kā tu mūsu valsts arī iet uz pakaļu. Tev vajadzētu izraut olas līdz ar saknēm, lai netaisi dublikātus apkārt.

Ja valsts vīri nemainīsies, tad sabiedrība arī nemainīsies. Ja nemainīsies sabiedrība, tad nemainīsies arī nekad valsts.

Kupi, prodaj. Izdrāzt un uzmest. Un tad visi čīkst, skatāties paši uz sevi vispirms.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...