Jump to content
GIGN Forum

CSGO AK-47 | Redline [Bezmaksas Izloze]


JEYRAZZ
 Share

Recommended Posts

Damn... man pat bik pietrūkst līdz 5000, lai gan liekas, ka esmu tomēr gana zināms, tāpēc mēģināšu šaut vienalga ar cerību, ka varbūt stati uzlabosies līdz izlozes dienai :) -

http://stats.gign.lv/csgo/hlstats.php?mode=playerinfo&player=423

http://steamcommunity.com/profiles/76561198026964297

Link to comment
Share on other sites

600 punktus dabūt manuprāt var elementāri vienā dienā, pāris stundu laikā.. tādēļ šaubos ka tas sagādās problēmas ņemot vērā ka laiks ir pietiekoši daudz. :) Arī ja daudz nespēlē, un pāris reizes ieslīd serverī... elementāri. No sākuma domāju kādu punktu skaitu vajadzēja izmantot, biju domājis 3000, bet pārbaudot topu statos, dikti daudz cilvēki jau ir savākuši 3k, tādēļ bija nedaudz jāpaceļ.. lai interesantāk. :)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

āķa nav.

Gluži pretēji, vienkārši ideja kas iešāvās prātā un galu galā, tas paaugstina aktivitāti gign csgo serverī. :)

  • Gign serverī vairāk spēlētāji
  • dalībniekiem interesants minī pasākums
  • man +karma iz dzīvē.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tev tie 10€ skini līdzvērtīgi maniem 0.04€ vērtajiem.. fd62d62106.jpg

P.S.

Turpmāk jo vērtīgāka būs izlozes manta, jo vairāk punkti būs nepieciešami csgo serverī. tādēļ nenāktu par skādi šad tad ieskriet serverī! :)

Gaidu izlozi, kura būs no 70k punktiem. :D

Edited by Sātana advokāts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reg niku varu pasūtīt pats, kā arī csgo serverī viņš netrādā - tā kā jēga nekāda. Daru to tīri priek pēc.

Jātzīst ka iespējams laiks nav pietiekoši ja sāc no 1000, kaut gan ja spēlē dikti daudz - drošvien var.. bet spēlēt visu dienu arī mēs nevaram atļauties, tā kā uz nākošo izlozi būs garāks termiņš, bet šīs izlozes termiņu vairāk nemainīšu, lai veterāniem kas ir pietiekoši spēlējuši līdz šim arī tiek kāds labumiņš :)

Nebēdā, turpini spēlēt, un arī ja nesavāksi 5000 priekš šīs, būs tev priekšroka turpmākajās izlozēs.

p.s prieks ka cilvēki tomēr atsaucās un jau ir diezgan daudz dalībnieki

p.s.s 333 post's, gratz to me.

p.s.s.s līdz šim 13 dalībnieki.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...