Jump to content
GIGN Forum

Ingvaritto
 Share

Recommended Posts

Kad atveru CS, viņš nav pa visu ekrānu, tā kā precīzu copy nevarēju uztaisīt no CS, tad editoju cs bildi, lai saprastu apmēram kas par problēmu, ieejot CS vnk abas malas ir melnas, arī kad spēlēju, mēģināju pārinstelēt, mēģināju mainīt resovolūciju, open gl, software e.t.c. Bet nekad nepalīdzēja...post-31732-0-12728900-1408391898_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kāda tev rezolūcija stāv?

Mazākie cipari, precīzi tagad neuzrakstīšu, jo esmu darbā, bet nu 680x900 vai kkas tāds.

Video optionos Display mode uzliec uz Widescreen.

Kā jau rakstīju mēģināju visu likt, wildscreen, software, openGL, visas rezolūcijas.

P.S Man tas ir Laptops, HP G series, ja vajag precīzāk visu varu uzrakstīt vakarā, mēģināju cs pārinstalēt, bet nekas nemainījās, cs jau viss ir normāli, hp, naudu visu var redzēt tajā ekrānā, vnk tas pats ekrāns nav pa visu ekrānu, kā jau attēlā apmēram redzams, malas ir melnas, bet uzreiz aiz malas viss kā itkā pa pilnu ekrānu, new game un viss pārējais...

Link to comment
Share on other sites

post-31732-0-57985200-1408468818_thumb.pngpost-31732-0-48730800-1408468829_thumb.png Tā izskatās mans targets un tādu man izmet erroru...varbūt kko daru nepareizi?

EDIT : Tikko novilku arī citu CS, tur wildscreen varēja uzlikt, bet rezolūcija bija tikai viena ko izvēlēties, itkā jau okey, spēlēt var, bet es kkā esmu pieradis pie 640 nevis 1366 vai kkā tāda, bet novilku tikko atkal kso cs, šeit atkal paņemot wildscreen ekrāns vnk samazinās, kā ņemu lielākus ciparus uz wildscreen tā arī augšējās un apakšējā daļa paliek melna

Varbūt kāds var iedot normālu linku, kur CS ir bez visādām her*ām iekšā, tukš CS, varbūt tas ies, jo tas ko novilku arī bija jau sačakarēts ar visādām lietām iekšā...un tam cs`am pie targeta jau atomātiski bija šādas štelles (-steam -game cstrike -noipx -nojoy -noforcemparms -noforcemaccel)

EDIT2: Novilku tukšu CS uz widescreen itkā viss iet, bet rozolūcija tikai viena...minimālo iespējams nav dabūt??

Edited by Ingvaritto
Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir kso cs:

Ieinstalētajā cs direktorijā jāatver fails rev.ini un jāieliek aiz "-silent" -nofbo -stretchaspect

Viss jau Tev tajā CS strādā pareizi. 640x480 ir 4:3 rezolūcija, bet tavs ekrāns ir 16:9 vai 16:10 (widescreen).

Gribi pa visu ekrānu - lieto atbilstoši widescreen rezolūciju.

Gribi vienkārši izstiept platāku bildi ar to pašu 640x480, pievieno -stretchaspect rev.ini failā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...