Jump to content
GIGN Forum

pupi []


theSpks
 Share

Recommended Posts

Cik momentu nav bijis man un citiem.Es domāju ja tu domā kad viņam ir kkas,tad ar vienu demo nepietiks,varbūt čalim paveicās.Ir reizes kad "mc slapie pupi" tiešām iet,un ir reizes kad viņš ir viens no pēdējiem vai blandās pa vidu,tāpēc es šaubos kad teiksim tā "viņam parāva zajo*s un viņš ieslēdza palīgprogrammas" nedomāju kad tā ir,bet lai par šo spriež citi..

Link to comment
Share on other sites

Tur bija diezgan padaudz momentu, arī daži pirms 4. raunda. Izskatās ka ir wh. Es jau varētu sarakstīt kuri, lai mēģina skaidrot, bet vismaz 10 momentus vienā mapē diezgan pagrūti uz haļavu norakstīt. Speciāli arī klausījos, vai nav skaņa, dažubrīd ir, bet tu klusies pārāk sūdīgi, lai visu varētu dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

Vēlāk varbūt uzmetīšu aci, plus pupiem tas nebūs pirmais bans, esmu banojis jau pāris reizes par wh..

Pāris reizes jau ir ticis banots?Tad es nesaprotu ko cilvēks spēlē ja viņš ir bijis sasmērējies?.

Šodien te apspriedāmies nedaudz ar "Iemesls" un nonācām pie slēdziena kad cilvēku ir labāk vērtēt globāli nevis tādā redzes lokā kāds ir šobrid,proti.. šis,bet vērtēt kopumā īpaši jau viņu,zinot.. ar kādiem vārdiem viņš ir personīgi pārbaucis pāri man un Kedam,un nešaubos kad kādam vel pāri,bet neiebraukšu sīkumos..

Edited by MaR'z
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...