Jump to content
GIGN Forum

Windows pārrakstīšana


aaE
 Share

Recommended Posts

Cik saprotu, tad, draugs iegādājās datoru, kam ir oriģināls windows 8, bet viņš vēlas, lai viņam uzliek pirātisku windows 7? Samaksā par windows 8 OS, bet pēc tam uz pirātu. Kam viņam windows 7? Uzliek Start8Orb un dzīvo kā septītajā. Lejupielādē draiverus, ieliec mapi flašā, un pamēģini, ja neesi jau darījis. Man bija tā, ka dators neprata nolasīt flešu, tāpēc vajadzēja sata draiveri.

Nu i salīdzināji. Labāk viens pirāts neka viens sūdīgs OS W8.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/160075-vai-ir-vērts-pāriet-no-win7-uz-win81/

Link to comment
Share on other sites

Sūdīgs OS ir tev galvā. ;)

Ja lieto touch screen, tad nav sūdīgs. Tās krāsu paletes pat izmantojot trešās aplikācijas kā classicshell, w8 ir drausmīgas. Lietoju w8 vairākus mēnešus līdz sapratu, ka vienīgais 8 pluss ir tāds, ka dators ieslēdzas ātrāk un acis vairāk pišas jo uz 8 logi saplūst-un neesmu nekāds ačkariks - lietojot darbā tas ir sūdīg,bet tākā man pc strāda 24/7, tad labāk priekšroku dodu acu patīkamākam un smukākam dizainam 7. Fps vispar nav jūtams, uz 7 tas pat dažos brīžos ir lielāks kā 8 un runājot par bf4, par kuru daudzi saka, ka tas lago uz 7 - tā nav, pazīstu vairākus kuriem bf4 uz 7 griežas kā bitīte ar ultra 2560x...iestatījumiem.

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Cik bieži tu izmanto to start menu, ja tik ļoti uzsver touchscreenu? Es viņu izmantoju ļoti reti, jo visu atrast jau esmu pieradis caur start>search.

Krāsu paletes... nesaprotu ko tu domā, ja tev čakarējās acis skatoties monī, tad vajag pieregulēt brightness, kontrastus un citas bildes fīčas video opšenos.

FPS nav jūtams tad, kad ir izslēgts dators.

OS nav tēmēts uz spēlēm, bet spēles ir veidotas priekš OS, līdz ar to var būt tikai kaut kādas draiveru nesakritības attiecībā uz win8, ja tiešām ir kaut kas lēnāks, nekā vajadzētu būt. Lai BF4 grieztos kā bitīte vajag normālu pc ar diezgan labu videokarti, nevis ar win7 viss lidos ar kaut kādu vecu divkodolnieku.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag lietot kastes monitoru, tad arī paletes būs acīm tīkamas. Lielākā daļa lejupielādē custom start pogu, ja w8 starta poga nav gaumē. Windows 8/8.1 tieši ir labāki spēlēs, bet kāsim to nekad nesaprast, jo viņš ir kārtējais lohs, kam ieciklējusies galvā viena doma.

13849867120D7cnkMfuM_2_1.gif

P.S.

Arī tas, ka neviens nelieto windows 8 oriģinālo "touch screen modeli", bet gan desktopu.

Edited by Sātana advokāts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik bieži tu izmanto to start menu, ja tik ļoti uzsver touchscreenu? Es viņu izmantoju ļoti reti, jo visu atrast jau esmu pieradis caur start>search.

Krāsu paletes... nesaprotu ko tu domā, ja tev čakarējās acis skatoties monī, tad vajag pieregulēt brightness, kontrastus un citas bildes fīčas video opšenos.

FPS nav jūtams tad, kad ir izslēgts dators.

OS nav tēmēts uz spēlēm, bet spēles ir veidotas priekš OS, līdz ar to var būt tikai kaut kādas draiveru nesakritības attiecībā uz win8, ja tiešām ir kaut kas lēnāks, nekā vajadzētu būt. Lai BF4 grieztos kā bitīte vajag normālu pc ar diezgan labu videokarti, nevis ar win7 viss lidos ar kaut kādu vecu divkodolnieku.

Win7 nav nekadu problemu ar kodoliem gan 8, gan vairakus procesorus uz vienas matesplates sledzot - iet teicami.

Nevajag lietot kastes monitoru, tad arī paletes būs acīm tīkamas. Lielākā daļa lejupielādē custom start pogu, ja w8 starta poga nav gaumē. Windows 8/8.1 tieši ir labāki spēlēs, bet kāsim to nekad nesaprast, jo viņš ir kārtējais lohs, kam ieciklējusies galvā viena doma.

13849867120D7cnkMfuM_2_1.gif

P.S.

Arī tas, ka neviens nelieto windows 8 oriģinālo "touch screen modeli", bet gan desktopu.

Nu man vieglak ir uzspiest Start(uz 8 lietoju ClassicShell) un tad Computer un krameties ar failiem citas particijas. Nezinu ka to vel savadak varetu darit.

Lietoju Philips E-line 21.5" LED monitoru @ 1920x1080.

2013:

https://www.youtube....h?v=eO7_xFToEAI

2014:

http://youtu.be/qmb3b7JRPHs

Edited by kasis1000
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...