Jump to content
GIGN Forum

Baek
 Share

Recommended Posts

CE tev nevar but, ta ka tev ir C1, tad ari C1E tev ir... Nu man ir A, BE, CE un cik atceros, par mocisiem stastija jau liekot B kategoriju, vismaz no tiem laikiem atceros. Vairak kursos neesmu gajis, nezinu ko stasta parejas. Spriezot no logiski, gandriz katram krosa mocim bija/ir enduro vai supermoto lidzinieks (uz tas pasas baazes), lidz ar to ir iespejams aprikot to ar nepieciesamo un piedalities skate. Masinam ir parbuves limeni un ari sertifikacija, butu tikai logiski ka kaut kas tads butu motcisiem ari. Uzzvani CSDD, gan jau bezmaksas pakalpojums.

Link to comment
Share on other sites

CE tev nevar but, ta ka tev ir C1, tad ari C1E tev ir... Nu man ir A, BE, CE un cik atceros, par mocisiem stastija jau liekot B kategoriju, vismaz no tiem laikiem atceros. Vairak kursos neesmu gajis, nezinu ko stasta parejas. Spriezot no logiski, gandriz katram krosa mocim bija/ir enduro vai supermoto lidzinieks (uz tas pasas baazes), lidz ar to ir iespejams aprikot to ar nepieciesamo un piedalities skate. Masinam ir parbuves limeni un ari sertifikacija, butu tikai logiski ka kaut kas tads butu motcisiem ari. Uzzvani CSDD, gan jau bezmaksas pakalpojums.

Nu tu jau labak zini kas man ir un kas man nav :aha:

Kaut kads lietotajs no motopower ieminejas ka ar tadiem nedrikst braukt , bet ta ari man neizskadroja kas, kā , kapēc.. Zvanisu uz csdd. Paldies visiem kas meginaja palidzet.

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, krosa motociklu NEVAR piedalīties ceļu satiksmē un iziet tehnisko!

Otkārt iesaku izmest šo ideju no galvas. Krosa motocikls ir motocikls kas ir būvēts,uzdzīts max jaudīgs, max viegls utt. Līdz ar to motocikla motora detaļu resurs salīdzinot ar ielas motociklu ir ĻOTI MAZS. Varu minēt ka eļļa krosa motociklam ir jāmaina pēc 5m/h, virzulis, motora ķēde utt. pēc 50-70m/h (Tās nav parastās stundas!). Šis motocikls ir domāts braukt pa trasēm, pa mežu utt. Kur tu pēc 1-3 treniņiem (Atkartībā kā tu brauc un cik ilgi) treniņiem maini eļļu. Nerunājot par gaisa filtru kas pēc katra treniņa brauciena jāmazgā un jāieeļo!

Iesaku ņemt ielas superbaiku!

Pagaidām izskatās ka tu gribi nopirkt dakšiņu lai ēstu zupu!

Edited by Pensionars
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Es ar /krosa baiku/ pa savu pilsētu braukāju neapdraudēts, kaut vai tas nav reğistrēts un man nav apliecinoša dokomenta.

Protams, "krosa baikam" or what ever pavarotņiki un gaismas vajadzīgas lai tāds malacis kā tu varētu braukt pa djerevņu neapdraudēts. Tā turpināt...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

es paspēju tikt uz kategorijas nomaiņu pirms likuma nomaiņas. bij jāgaida 2 gadi (un jābut pašam 21), lai no 35kw tikt uz neierobežoto un varu vālēt ar savu 70kw :) . a tagd ar tiem 24 gadiem tas pats 2 gadu stāžs vajadzīgs? vnk vecākam jabūt?

un ,man ir zajebal tas, ka tiesības vajag tikai no 125cc. visu sīkie skūteristi, kas neko no noteikumiem nejēdz pišas pa ceļu bez ķiverēm pusē no gadijumiem. ar tiem sīkajiem ratiem pa mūsu ceļiem tak pizģets. atceros, kad bija 14 gadi, un čomiem bij skūteri un vālējām - tagad gribas skūteristiem sadot pa seju zinot cik debīli mēs bijām braucot ar viņiem. un šaubos vai tagad jaunatne ir gaišāka palikus.

P.S ūūn es esmu uzracis vecu topiku :D ehh fuck it. ja reizi 3 mēnešos rakstu, tad jau var :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

es paspēju tikt uz kategorijas nomaiņu pirms likuma nomaiņas. bij jāgaida 2 gadi (un jābut pašam 21), lai no 35kw tikt uz neierobežoto un varu vālēt ar savu 70kw :) . a tagd ar tiem 24 gadiem tas pats 2 gadu stāžs vajadzīgs? vnk vecākam jabūt?

un ,man ir zajebal tas, ka tiesības vajag tikai no 125cc. visu sīkie skūteristi, kas neko no noteikumiem nejēdz pišas pa ceļu bez ķiverēm pusē no gadijumiem. ar tiem sīkajiem ratiem pa mūsu ceļiem tak pizģets. atceros, kad bija 14 gadi, un čomiem bij skūteri un vālējām - tagad gribas skūteristiem sadot pa seju zinot cik debīli mēs bijām braucot ar viņiem. un šaubos vai tagad jaunatne ir gaišāka palikus.

P.S ūūn es esmu uzracis vecu topiku :D ehh fuck it. ja reizi 3 mēnešos rakstu, tad jau var :)

Tagad ir ta ja tu noliec 18 gados to a2 kategoriju , tad 20 gados , tas ir pec 2 gadu staza tu jau vari aiziet uz csdd nolikt eksamenu un tev bus pilna A ketegorija.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...