Jump to content
GIGN Forum

Cayenne vs X6


Kontortionists
 Share

Recommended Posts

Jā. Noteikti Cayenna. Nopērc ss.lv lietotu veco modeli par 10k EUR (jo vecie modeļi ir sūds un nevienam tos vairāk nevajag), tad investē extra 3k pie vietējā Vovčika servisā, lai uztaisa 2014 gada face liftu un tad braukā pa Rīgu un visi domās, ka tev ir daudz naudas un ka tā ir pēdējā Cayenna, bet tu par visiem iekšēji smiesies, jo patiesībā tev mamma no rīta būs iedevusi naudu benzīnam.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ka vispar cayenne var salidzinat ar x6? x6 pa lielam ir mesls ja salidzina... Es salidzinu pilnigi jaunu, vecam masiam var piemeklet visdazadakos gadus/komplektacijas, gadiijumus utt., un salidzinasana ir diezgan simboliska. Protams cenu zina x6 ir daudz zemas. Un es vispar nesaprotu kapec nemt x6. Piemeram tagad x5 ir pat dargaks ka x6 un daudz patikamakaks. x6 totaly overrated. Un jaunaka cayenne (laikam no 10 or 11 gada nak) ir vnk konfekte gan vizuali, gan tehniski. Par veco isti nezinu, nav nekad piesaistijusi un ari nav nevienam pazistamam biju vecaa.

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku tika meklēta Cayenne. Long story short - esi gatavs pārģilzot dzinēju vai arī mainīt bloku. Dajebkādam tilpumam. Pārģilzošana nedavelvētajos bija ap 3k. Tipiskais sindroms - tikšķēšana. Pārdevēji parasti novērš ar pseido-mastikas ieliešanu dzinējā.

Šo arī vari neskatīties: http://www.ss.lv/msg...enne/dlodo.html

Tika dzīta uz Porsche Krasta ielu. Same story.

Šis variants: http://www.ss.lv/msg...enne/gbxon.html

Mašīna plika un nojāta, ar tikšķošu dzinēju, pa lēto uzmesta Kīnas pseido-Magnum un viss.

Šis variants: http://www.ss.lv/msg...nne/bjxenm.html

Nesen pārģilzots dzinējs, kam varētu ticēt. Pa virsu lukturiem vari bildēs redzēt tādas kā uzlikas. Uzliktas tāpēc, ka lukturi krīt ārā. Bez diršanas. Mašīna īstenībā ir trīskrāsaina, ja ņemtu nost plēvi. Diezgan tukša, salons pajāts, stāv neoriģinālās detaļas etc.

LOL, diezgan noderīga info, paldies! Noteikti neņemtu tačku pirms tā nebūtu no A līdz Z servisā pārbaudīta.

Link to comment
Share on other sites

Abas izskatās pēc miskastēm, netaupītu savu kabatas naudu tādu mēslu dēļ. Anyhow, ja gribi sev tādu, tad pie reizes nomaini pasi uz nepilsoņu, noskuj galvu, nopērc vienistabeni maskačkā un iebrauc smscredit parādos. Bija jauki pakomunicēt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

evoque var ielikt tikai pats sev, tas ir sudigakais ko land rover ir uzrazojis. Pietam ovoque ir reali klasee ar x3 un jauno macan, ta ka tas ir mazais dzipelitis. Vizuali gan salidzinosi pievilcigs, prieks sieviets, bet parejais is a joke.

nu nezinu, ja skatās kategorijā "DŽIPS" tad x6 pilnigi nekur neparādas un reti kur kaads porsche bet landroveri tur ir pilns

,

nezinu kurā kategorijā tad x6 vispār kam ieliek :D

(tas ja skatās arī veiktspēju visādos 4x4, suv testos)

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

nu nezinu, ja skatās kategorijā "DŽIPS" tad x6 pilnigi nekur neparādas un reti kur kaads porsche bet landroveri tur ir pilns

,

nezinu kurā kategorijā tad x6 vispār kam ieliek :D

(tas ja skatās arī veiktspēju visādos 4x4, suv testos)

Nejauc dzipu ar "dzipiem". Ari range roveri sen vairs nav dzipi, ja tu skaties caurejamibu. Land roveri dazi vel jaa, bet ne range roveri. Tie ir tikpat labi caurejamiba ka X un caynenne. Un pa lielam ja sitiem dzipiem uzstaditu kaut cik piedienigas riepas, nevis sosejas brauksanai paredzetas, tad vini ari tiki pieklajigi karptos pa dublisiem.

Link to comment
Share on other sites

Tom, es tikai norādu uz absurdu, kad brīvā tirgus apstākļos servisi joprojām var atļauties prasīt summu pēc sejas. Kā auto mehāniķim man būtu vienalga, vai es pārleju eļu/mainu ģilzes prochshe džipam, mersim vai vecam golfam - ir viens nemainīgs lielums - man laiks un par to arī ir jāmaksā.

Bees

Link to comment
Share on other sites

Es nez, man pat sāk šķist, ka labāk izvēlēties kādu sedanu, nevis SUV. Kaut kā elegantāk? SUV asociējas pārāk ar bērnu un suņa vešanu uz pikniku.

Kā Jums šķiet, vai šis arī ir Ķīniešu šķūņinga edition:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/exclusive-cars/hhehf.html

??

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Es nez, man pat sāk šķist, ka labāk izvēlēties kādu sedanu, nevis SUV. Kaut kā elegantāk? SUV asociējas pārāk ar bērnu un suņa vešanu uz pikniku.

Kā Jums šķiet, vai šis arī ir Ķīniešu šķūņinga edition:

http://www.ss.lv/msg...cars/hhehf.html

??

Lai arī kāds edišens tas būtu - tā mašīna izskatās pēc sportbikšaino urlafānu slapjā sapņa. :vemj: Tās Porsche gaismiņas durvīs ir vienkārši graujošas. :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Nu kāpēc uzreiz tik skarbi... ar tādu drapaku es būtu pirmais Viļānu pagastā.

Vispār tracina, ka saliek kaut kādus mistiskus sūdus - dārgā gala mašīnām vajag labu krāsu, tonētus logus un labus diskus. Vairs nekas nav vajadzīgs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...