Jump to content
GIGN Forum

★ Flip Knife | Forest DDPAT [Izloze]


Recommended Posts

★ Flip Knife | Forest DDPAT (FT) - Izloze

In-Game izskatās kā Factory New, man personīgi dikti patīk kā šis sūdiņš izskatās.

Piedāvāju jums piedalīties Izlozē kurā ir iespejams savā īpašumā saņemt šo knife, piedalīties var iesūtot csgo atslēgas pretī saņemot slotus atbilstoši cik atslēgām esat iesūtījuši. (Slotu limits: 20)

Nodomāju ka varētu izveidot eskperimentu šeit pat gign forumā. Koncepts ir pavisam vienkāršs, ir foršs nazītis un ir 20 sloti, katra CSGO case atslēga (der pilnīgi visas) ir viens slots. Respektīvi, ja tu iesūti vienu atslēgu, saņem 1/20 (5%) iespēju laimēt šo brīnumu, ja iesūti 5, tad 5/20 (25%) iespēju.

Katrs atslēgas/u iesūtītājs var izvēlēties 1-20 ciparu kuru nav aizņēmis kāds cits, to var redzēt zemāk šajā topikā, attiecīgi divas personas nevar aizņemt vienu ciparu.

Ņemot vērā ka ir pieejami tikai 20 sloti, katra csgo atslēga tev dod 5% iespēju laimēt izlosi, iesūtot nieka 4 atslēgas, tā jau ir 20% (1/5) iespēja laimēt džekpotu un skraidīt apkārt ar foršu flip knaifu.

Nav ierobežojums cik slotus drīkst aizņemt viens cilvēks, teurētiski iesūtīt var arī 20 atslēgas un automātiski būsi uzvarētājs, bet tas nebūtu interesanti, tādēļ visas 20 atslēgas no viena cilvēka nepieņemšu.

Tiklīdz visi 20 sloti tiks piepildīti, tiks izmantots random ciparu ģenerātors kurš izlozēs 1-20 skaitli, cipars kuru izlozēs, arī būs laimīgais uzvarētājs. Lai pārliecinātos ka viss notiek godīgi, tas viss tiks tiks ierakstīts un augšuplādēts youtubē.

Nē, es šo nedaru lai nopelnītu, pats personīgi šo brīnumu iegādājos par 22 atslēgām labu laiciņu atpakaļ, un tā vērtība pat ir kāpusi augstāk, iekš Steam Marketā tās ir 25 atslēgas, respektīvi man personīgi sanāk tikai zaudēt.

Ja nebūs pietiekoši liela interese - nav ko bēdāt, man šis Flip's patīk, tādēļ labprāt to arī paturēšu ja nebūsiet ieinteresēti piedalīties izlozē. Iespējams piedalīties līdz 9/07/2014.

izloze_maza.jpg

Pilna izmēra un augstas rezolūcijas bilde - Spied Šeit!

  1. - PUNK
  2. - Sātana advokāts
  3. - Slāpeklis
  4. - BOT^a
  5. - SkaM^
  6. - KKN1.
  7. - Slāpeklis
  8. - SkaM^
  9. - Sātana advokāts
  10. - PUNK
  11. - Slāpeklis
  12. - PUNK
  13. - SkaM^
  14. - BOT^a
  15. - Sātana advokāts
  16. - SkaM^
  17. -
  18. - Slāpeklis
  19. -
  20. - PUNK

Ja man nav atļauts šeit taisit šādus brīnumus, labprāt arī nosūtīšu šo Flip'u kādam no GIGN administrācijas lai apstiprinātu ka šeit nebūs nekāda šmaukšanās un viss noritēs godīgi.

Kā iegūt CSGO Case atslēgas?

  • Iegādāties tās In-Game Store (€1.80 EUR .gab)
  • Iegādāties tās no re-selleriem iekš http://csgolounge.com/ - neaizmirstam tās iegādāties tikai no uzticamiem lietotājiem ar reputāciju. (vidēji $1.90 .gab, jeb €1.40 EUR)
  • Pārdodot savus skinus iekš Steam Marketplace tādējādi savācot pietiekoši € Steam Maciņu lai iegādātos vienu vai vairākas atslēgas.
  • Gluži vienkārsi papildinot savu Steam Maciņu un tās arī nopērkot no Mārketa.

Kā iesūtīt CSGO Case atslēgas lai piedalītos?

  1. Klikšķinam šeit - http://steamcommunit...&token=ksDkupqs (Pārliecinies ka esi ielogojies savā stīm kontā lai varētu nosūtīt trade offer'u)
  2. No "Your Inventory" lodziņa pievienojam csgo case atslēdziņas (tik cik vēlaties atvēlēt izlozei)
  3. Komentāra kastītē (šeit) pievienojam ziņu ar kādu ciparu/s (1-20 kurš nav aizņemts - skatīt augstāk ^^) vēlaties, un kāds ir jūsu lietotājvārds iekš GIGN. Ja nebūs pievienots komentārs, pats personīgi piešķiršu jums random ciparu un izmantošu jūsu Steam lietotājvārdu.
  4. Akceptējam Trade, jūsu trade offer tiks nosūtīts un tiklīdz es to akceptēšu, pievienošu jūsu informāciju augstak minētajam sarakstam.

Ja šis pasākums noritēs veiksmīgi un tiks savāktas 20 csgo case atslēdziņas, varbūt biežāk varēs uzrīkot kaut ko līdzīgu, gan ar vēl nažiem, gan arī ar parastiem šaujamajiem un ne vienmēr būs nepieciešams kaut ko iesūtīt lai piedalītos un saņemtu iespēju dabūt kaut ko dikti foršu! :)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Un kas būs ja aizsūtīs 20 atslēgas?

Dīvains jautājums, augstāk topikā viss skaidri un gaiši paskaidrots, kā arī atbilde uz tavu jautājumu ir sniegta.

No viena cilvēka nepieņemšu visas "20" atslēgas, jo savādāk tā nebūs izloze. Tiklīdz būs savāktas 20 atslēgas (respektīvi vairāk nebūs brīvu slotu) tiks veikta izloze..

sanemsi nazi.

Pats es neko nesuutiishu jo nepatiik nazis, buutu bayonets tad padomaatu :)

Jā, un lūdzu parādi man kur tu varēsi paņēmt bayonet'u pa 20 atslēgām, iesakumam paņēmu kaut ko mediocre - lētu lai būtu maz tiketi, un būtu laba iespēja laimēt iemaksājot salīdzinoši maz! :)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Ja es Tev iesūtu atslēgu, un galu galā nepiesakās pietiekoši daudz cilvēku, tad pasākums tiek anulēts un tieku pie atslēgas atpakaļ? Kā arī - cik ir maksimums atslēgas, ko viens cilvēks var aizsūtīt? Desmit?

Link to comment
Share on other sites

Ja es Tev iesūtu atslēgu, un galu galā nepiesakās pietiekoši daudz cilvēku, tad pasākums tiek anulēts un tieku pie atslēgas atpakaļ? Kā arī - cik ir maksimums atslēgas, ko viens cilvēks var aizsūtīt? Desmit?

Jā, tieši tā. Ja līdz izlozes beigām (9/07/2014) netiek savākts nepieciešamo atslēgu, jeb "slotu" skaits (20) tad visiem kuri iesūtīja atslēgas tās tiek atgrieztas atpakaļ. Minēju ka viens cilvēks nedrīkst iesūtīt 20 atslēgas, jo savādāk tā vairāk nebūtu izloze, bet jā.. pieņemsim ka maksimālais skaits ir 10 atslēgas no viena cilvēka, tādējādi tās var iesūtīt vismaz divi cilvēki.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

SkaM^ iesūtījis četras atslēgas, respektīvi aizņēmis 4 slotus (skatīt augstāk).

Ar 4 slotiem SkaM^ ir 20% (1/5) iespēja laimēt izlozē! :)

Paraugs kā jāizskatās trade offer'im..

16nFcN4.png

Lai veicās SkaM^ !

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Tiklīdz visi 20 sloti tiks piepildīti, tiks izmantots random ciparu ģenerātors kurš izlozēs 1-20 skaitli, cipars kuru izlozēs, arī būs laimīgais uzvarētājs. Lai pārliecinātos ka viss notiek godīgi, tas viss tiks tiks ierakstīts un augšuplādēts youtubē.

Tu uzfilmēsi kā izlozēēee nazi?

maacamies lasīt!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sātana Advokāts iesūtīja trīs atslēgas, respektīvi aizņem 3 slotus (skatīt augstāk).

Ar 3 slotiem advokātam ir 15% iespēja laimēt izlozē! :)

6yipz9w.png

Lai veicas!

--

Atlikuši 9 Brīvi sloti!

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

PUNK iesūtījis četras atslēgas, respektīvi aizņēmis 4 slotus (skatīt augstāk).

Ar 4 slotiem PUNK'am ir 20% (1/5) iespēja laimēt izlozē! :)

ZV1uY0j.png

Lai veicas!

''Nee nedriiksti!!'' :D :D

p.s. jeyrazz negribi lozeet to bayonet kas Tev ir main acc? :D

Nē, ne gluži.. un tas nebūtu ne tuvu 20 atslēgām.. ^^

Link to comment
Share on other sites

Jeyrazz kas buus kad visas vietas buus pilnas? Izloze notiks aatraak?

p.s. atvainojos ja kkur jau tas bija mineets

Tiklīdz visi 20 sloti tiks piepildīti, tiks izmantots random ciparu ģenerātors kurš izlozēs 1-20 skaitli, cipars kuru izlozēs, arī būs laimīgais uzvarētājs. Lai pārliecinātos ka viss notiek godīgi, tas viss tiks tiks ierakstīts un augšuplādēts youtubē.

9/07/2014 ir datums līdz kuram drīkst iesūtīt atslēgas, ja visi sloti (20) tiek piepildīti pirms 9/07/2014, tad arī izloze tiek veikta ātrāk. Tiklīdz tiek piepildīti visi sloti, tajā pašā vai nākošajā dienā arī veikšu izlozi.

<

Atgādināšu, brīvi ir palikuši tikai 5 sloti!

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Nebūtu labāk ja tu strīmotu šo pasākumu, jo var gadīties kāds kas domās ka uzņēmi video vairākas reizes ;)

Varu strīmot, un ielinkot jums šeit strīma "VOD".

Kā jums patiktos labāk, tā arī darīšu, mani tas īpaši neuztrauc.

Jebkurā gadījumā, ņemot vērā ka izlozē nepiedalies, tev tas nebūtu īpaši nozīmīgi. :)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...