Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Nežēlīgi sāp pakaļa pēc velo tripa līdz Alūksnei. Bet līdz gign tusam noteikti pāries un es gribēšu braukt uz gign tusu ar velo. Par vietu mašīnā - varbūt noderētu vieta mantām/alko, bet drošvien jau varu arī bare-minimum sapakot kopā ar sevi un velo. :)

Forši, ka Aphrodite par mani atcerējās! :*

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Uz doto briidi tas ir labak ne nekas :D Taisisim zupu vairakos gaaajienos....

Veel uzzinashu kas ir ar izireshanu.

p.s. Izskatas, ka lidosu no Vacijas pa taisno pie jums (50/50) ja ta notiks, tad visticamak, kadam vajadzes piebraukt un savakt paiku no majaam :)

Link to comment
Share on other sites

Uz doto briidi tas ir labak ne nekas :D Taisisim zupu vairakos gaaajienos....

Veel uzzinashu kas ir ar izireshanu.

p.s. Izskatas, ka lidosu no Vacijas pa taisno pie jums (50/50) ja ta notiks, tad visticamak, kadam vajadzes piebraukt un savakt paiku no majaam :)

Kaut kur redzets gajiens :D

Aizpagausogad es iebraucu laicigi savakt visu no tavam majam, pagajusogad tu pa taisno no darba mauci un ieradies 2-3 nakti... Sogad to visu kompinesi kopa? :D

Link to comment
Share on other sites

Es baigi ceru, ka vareshu ieldiot ar vienu reisu atraak un kopa ar jums gaazt :) :) ;)

Bet nu plans B tev ir zinams iebrauks maajas savaks visu ko var savakt un gaziis, bet nu shis plans nav labs kaut vai no ta viedokla, ka es iisti esmu bez masinas :D

p.s Principa lidz nedelas beigam gaidu naudinju, lai var galju pasutiit.

Link to comment
Share on other sites

Brauc caur Valmieru. tagad gan posmā straupe - rubene ir ceļu remonti un pie pāris sarkaniem pastāvēsi, protams, ja nebrauksi kā es, pāri visiem iespējamiem sarkanajiem :D betnu var tad brauk caur cēsīm, laika ziņā tas pats, kas stāvēt pie sarkanajiem.

visi posmi no jūras ir grantēti. Vienīgais variants ir ainaži-staicele-mazsalaca, betnu tas ceļš laikam ar bija pāris posmos ar granti un neko labais. es ieteiktu tomēr neeksperimentēt. Tur a sanāks kādi 30km vairāk.

Es no rīgas izbraukšu kādos 14/15:00. Takā visus tur jau sagaidīšu vieglā alus reibonī :D

Aktuāls jautājums par mūziku, kādam ir kāda audio sistēma ko palaist?

+ ve jautājums, ko vajadzētu nopirkt, vai benčiks visu paiku sapirkt + traukus, misenes utt?

p.s. tiešām mēs 13 cilvēki būsim? :D ņā

Link to comment
Share on other sites

Labāk, pasakat, caur Igauniju vēl kāds taisās braukt? Kāds tur ceļš? Negribas kulties caur Valmieru, tā var chilla gar jūru nobraukt

Ja gribi eskursiju, tad mizo līdz Ainažiem un tur pa labi Staiceles virzienā un tad tikai mizo labu laiku taisni un pēc tam pa kreisi.

Ceļš tur ir labs, pat pārāk labs priekš latvijas apstākļiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi eskursiju, tad mizo līdz Ainažiem un tur pa labi Staiceles virzienā un tad tikai mizo labu laiku taisni un pēc tam pa kreisi.

Ceļš tur ir labs, pat pārāk labs priekš latvijas apstākļiem.

Braukt ainaži - staicele - matīši -mazsalaca ir vnk + 50km. ceļš tur labs, bet vai to vērts? :D

Valmierā takš nav jābrauc iekšā, tik apvadceļš.

Link to comment
Share on other sites

Bet Lācis jau pats gribēja gar jūru nošaut nu, tad būs variants :D Es braukšu vēl pa vienu citu maršrutu. Tur gan grants ceļš pa vidu, bet liekas vis taisnākais maršruts. Rīga - Limbo -Aloja - M.Salaca - bāzes vieta.

Link to comment
Share on other sites

Neviens posms nav ātrāks par rīga - valmiera - mazsalaca. pēdējo posmu vispār var droši pasist vaļā cik grib (laigan šogad pāris reizes CP esmu manījis pretī maucot + vienreiz bubārs bija) Varbūt caur Aloju braucot sanāk pāris km mazāk, bet tur ir lēnāka braukšana ar līkumiem kur benzīnu vairāk pakās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...