Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Hmmmm... Ja brauc, principa negribas sogad braukt ar savu, bet ari teltis mani neuzrunaa, ta kaa anv en telts, ne gulammaisa utt. Tad nu cerams sadomasu vai gribu braukt ar savu wagenu, vai ne. Ja nu kas, varetu 3-4 pakert lidzi (no Rigas). Un par maksam, ka jau katru gadu, maksatu uz vietas, taa skaitisana man riebjas lidz kaulam :D

Link to comment
Share on other sites

A es tiko pardevu to gitaru. Par daudz stigas. Moska panemsu driz basgitaru, bet si menesa izdevumi jau saplanoti oculus riftam, celojumam pa Latviju un cnc detalam. Bet stll uz tusu varu panem lidzi lunchpadu n kompi. Mosa kaut ko par tumbam ar var sastuko.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tikko atgriezos no spota.

K-kas piekārtots, pa lielam vieta ir gatava uzņemt GIGN 2014

pēc idejas es no Rīgas startēšu 5dienas rītā/pusdienlaikā. iespējams varu kādu paķert, ja grib.

Aktuāls jautājums par mūzikas sistēmu, kam ir? savu nevēlos vest un tā kas ir uz vietas netiks kustināta no mājas laukā.

vienīgais ko varu piedāvāt ir divas s-30 + vecs pastiprinātājs.

bildes:

skats uz ugunskuru un laikam fonā pa kreisi parkā varēs teltis celt. fona ar malka pirmajam vakaram. otram būs pašiem jāsagādā, iedošu husi. Ja spēks neļaus, parasto rokas zāģi :D

Nobrauciens pa kalniņu lejā uz spotu kur ar būs autostāvvieta

skats uz parku un spotu no otras puses

futenes laukums drusku ir pievīlis. daudz kurmju rakumi, bet varbūt paspēs izlīdzināt un normāli zāli nopļaut. teorētiski jau tagad var kapāt, betnu.

mašīnas kur likt izdomās uz vietas, tas atkarīgs cik daudz būs.

Tā kā reģistrētais mani ir izguldījis pie sevis, piešķiršu Tev istabu/gultu mājā, lai nav jāguļ mašīnā vai teltī ;)

pārējiem gan nebūs šādas iespējas. benčikam speciāli likšu gulēt teltī :D ir viena istaba, kur ir 5 guļvietas, ja esat draudzīgi , varbūt varat sadalīt.

pats varbūt pat arī gulēšu teltī, lai sajustos kā īstā festā :D

ja ir kādi jautāju, jautājat.

p.s. jau uzreiz meklēju vietu mašīnā atpakaļceļam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meme? Ja braucu, tad priecātos izgulties kaut kur ērtos brikšņos zem (ne mašīnas un telts) jumta.

P.S. Es, ja došos, negrasos braukt ar savu vāgenu. Tā ka manu mcā mcā šobrīd no saraksta vajadzētu izņemt. >^.^<

P.P.S. Waait, Reini, tu brauksi atpakaļ bez savējās? :o Tad jau viss mans plāns braukt ar tevi jūk un brūk? :o

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Meme? Ja braucu, tad priecātos izgulties kaut kur ērtos brikšņos zem (ne mašīnas un telts) jumta.

P.S. Es, ja došos, negrasos braukt ar savu vāgenu. Tā ka manu mcā mcā šobrīd no saraksta vajadzētu izņemt. >^.^<

P.P.S. Waait, Reini, tu brauksi atpakaļ bez savējās? :o Tad jau viss mans plāns braukt ar tevi jūk un brūk? :o

Ganjau Tev atradīsies kāda brīva vieta mājā. Bet zināšanai vairāk gan nav vietu.

Vari braukt ar mani 5dien pa dienu, atpakaļ es nezinu vai varēšu stūrēt :D plāns nebrūk, ir jāizdomā kā atpakaļ, jo es 7dien visdrīzāk vel negribēšu pie stūres sēsties. Ja varēsi braukt, plāns nemainās un paliek, kā runājām.

Link to comment
Share on other sites

Es arī braukšu ar savu auto, piektdien ap 16:00-17:00 izbraukšu (no Ziepniekkalna) un svētdien ļoti agri (10:00 vēlākais) atpakaļ.

UPD: Vietas brīvas ir vai nu 2 un alus kastes vai 3, bet bez alus kastēm, mašīna maziņa, bagāžai vietas maz :)

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu ir vēl viena vieta manā monstrwāgenā. Pagaidām pieteicies tik Kailais+1

Izbraucu 5dien kad vien vaig, bet atgriešanās paredzēta 6dien.

PS Ja ļoti vaig varu arī paķert vēl 4trus nu 3 lai ir kur manas sakrāmēt. viss atkarīgs no kompānijas :)

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

O skatos Panda ari mums kompaniju sastadiis :)

Pusdzivais, es telti guleshu, ja tu man vinu uzcelsi un nojauksi, manu antipatiju pret so sarezghito iestazu celtniecibu tu zini, savadak guleshu kaut vai registreta masina, ja protams man atlaus, ja nelaus tad palikshu Riga ar visu paiku :D

Vispar ideja ar guleshanu majas nav laba doma, jo tu pats zini par tusiniem virtuve, otra stava balkona, un no riita pamodisies viens pats teltii "hujaksh" :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Dj Erix es varētu pieteikties tavā last spotā ja vēl ir!

Par septiņdienu runājot, vēlos pieteikties BOT^a 's piedāvājumam! (tikai parādās jautājums - tu uz Rīgu brauc? :) )

Link to comment
Share on other sites

Benar, varu palīdzēt uzcelt telti. + vienmēr ir brīva vieta garāžā, vari gulēt piekabē :D

pilnīgi un noteikti ir izslēgts variants tusēt mājā, nekāda virtuve, balkona utt.

ļoti stingrs brīdinājums smēķētājiem: man ģimenē no 5 cilvēkiem pīpē tik viens un pa teritoriju nekur nemētājas izsmēķi. ja TU pīpē un nevari aiz sevis savākt benārus, lūdzu nebrauc. būs miskastes, lūdzu visus atkritumus mest tur. ja ar tas nav tavs, pacel un aiznes līdz miskastei. neesi cūka.

Link to comment
Share on other sites

Līdz galam nesapratu, vai, Afrodīte, tu stūrē kādu transportu vai nē, bet, ja atbilde ir jā, tad labprāt pievienotos. :)

Un BOTA, tas pats jautājums, kas Odiņam :)

Afro nebrauc pie stūres. visdrīzākais viņa brauc ar mani 5dien pa dienu sakopt pēdējos darbus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...