Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Ieinteresēts cilvēks, vai arī šeit tikai ar ielūgumiem?

Info no pirmas lapas...

Informācija visiem, kas nav bijuši citus gadus vai ir ieradušies un izpildījušies, šogad pasākums tiek planots ar ielugumiem, kas nozīme, ka aicināti ir visi, bet cilvekus ar garīgam problemam vai vienkārši cūkas palugsim palikt Rīgā. Ja dodas uz pasākumu jāatceras, ka visi brauc atpusties, bet tas nenozīmē, ka piegružot apkārtni un doties mājās. Pēc labākajām gign tradīcijām, visi kopā atpušās un kopā visu uztur kārtīgu. Ja šie noteikumi ir pieņemami, tad varam runāt par ierašanos uz pasākumu.... :)

Quick update : cilveki, kas nav bijuši citus gadus un nav pazīstami nevienam saprātīgam cilvēkam no foruma var paciesties un naudu nesūtīt, es gaidīšu rekomendācijas ja kāds no malas vēlēsies ierasties.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā tur nav nekas skaidri pateikts, tad nedaudz precizēšu:

Patstāvīgie lietotāji vēlas zināt ar kādu jauno lietotāju būs jārēķinās tusiņa laikā, kā arī - no kura servera esi nācis, cik ilgi uzturies, kurš no adminiem vai citiem seniem šejieniešiem Tevi serveros ir redzējis, ievērojis tavas uzvedības normas virtuālajā vidē un citas īpatnības, kas liecina Tev par labu vai sliktu kā kompānijas biedram.

Tā teikt, būtu līdzīgi jāatrakstās, kā piemēru ņemšu no sevis (man gan nebija tik traki, jo uz pirmo tusiņu ierados, kad šeit jau biju apgrozījies vairāk par gadu gan serveros, gan forumā, un daudzi mani zināja):

Es esmu Nightmare, spēlēju GIGN CS 1.6 PUB serverī jau ilgu laiku, mani varēja atpazīt pēc kaitinošas ņaudēšanas un frageru kaitināšanas knife teamā, kad ar tādām pazīstamām personām kā Good Men, Eziic, Bezbiksis... etc. griezām nost tādus fragerus kā Dont^ :D

Tas tāds īss piemērs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tā kā tur nav nekas skaidri pateikts, tad nedaudz precizēšu:

Patstāvīgie lietotāji vēlas zināt ar kādu jauno lietotāju būs jārēķinās tusiņa laikā, kā arī - no kura servera esi nācis, cik ilgi uzturies, kurš no adminiem vai citiem seniem šejieniešiem Tevi serveros ir redzējis, ievērojis tavas uzvedības normas virtuālajā vidē un citas īpatnības, kas liecina Tev par labu vai sliktu kā kompānijas biedram.

Tā teikt, būtu līdzīgi jāatrakstās, kā piemēru ņemšu no sevis (man gan nebija tik traki, jo uz pirmo tusiņu ierados, kad šeit jau biju apgrozījies vairāk par gadu gan serveros, gan forumā, un daudzi mani zināja):

Es esmu Nightmare, spēlēju GIGN CS 1.6 PUB serverī jau ilgu laiku, mani varēja atpazīt pēc kaitinošas ņaudēšanas un frageru kaitināšanas knife teamā, kad ar tādām pazīstamām personām kā Good Men, Eziic, Bezbiksis... etc. griezām nost tādus fragerus kā Dont^ :D

Tas tāds īss piemērs.

Āpsi tu pats būsi :D:hang::axe::eat:

Link to comment
Share on other sites

Es uzaicinu un rekomendēju sevi :D

Metīšos tāpat ar visiem cipariem kopā, bet vēl nezinu, kā būs ar laikiem. Pagaidām domāju uz 1 nakti tik un sestdien jau laist mājās, bet kad nāks tuvāk, tad jau zinās precīzāk, varbūt varēšu kādu arī paraut līdzi.

Bencik, zupa, es saprotu, sestdien paredzēta?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...