Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi CSGO serverim


Recommended Posts

Sveiki. Es šeit esmu jauns, bet uzturos cs:go GIGN serverī katru mīļu brīdi, kad esmu noķēris csgo competitive banu.

Kā jau zināms, visjautrāk spēlēt kopā ar savējiem. Bet ir tikai viens serveris, kurā uzturās cilvēki un tajā ir tikai 20 slotu, kuru gandrīz nekad nav brīvu.

Tātad pirmais ieteikums būtu - Izveidot otru CS:GO serveri, bet protams vispirms novērst visas problēmas iepriekšējam.

Otrais ieteikums - servera maplists, jeb, pareizāk, mapes ko var balsot, kā nākošās mapes serverī, nav diez ko bagātīgs un, manuprāt, novecojis. Jau sen ir daudz ļoti labu custom mapju, kuras vēlētos redzēt serverī: tās ir - cobblestone, cache, vertigo, mirage, ali, agency (pagaidām ļoti daudz bugu, nav clip brushes saliktas tur, kur tiešām vajadzētu), downtown.

Šīs ir tās kartes, kuras es tiešām vēlētos redzēt serverī. Cik palasīju atpakaļ forumā, ir teikts, ka šīs mapes nav valve mapes, bet pēc principa neviena mape nav valves mape. Tās ir taisījuši cilvēki no daudzām pasaules malām.

Nū tas ir tikai tāds mans viedoklis par to, ko vajadzētu serverī/os, kamēr gaidu kādu brīvu slotu serverī :D

Ar cieņu h'ieroN

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...