Jump to content
GIGN Forum

Videokarte


Keducis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Tā tad man ir tāda problēma,ka kā jau lielākai daļai portatīvo ir divas videokartes integrētā un otra ir NVIDIA GeForce GT 750 4GB.

Un tā problēma ir tāda,ka man liekas,ka spēlējot CSS man viņa nepārslēdzas uz GeForce,bet nu vai tad varētu būt,ja CSS iet uz GeForce,tad ir tikai 130-170 fps?

Tajā NVIDIA GPU Activity panelī esmu uzlicis,lai laiž caur GeForce,bet nu liec vai neliec,nekas nemainās.

Varbūt kāds varēs palīdzēt?

Caru,kad +/- sapratāt domu,kas par problēmu!

Spaces:

Intel Core i5-3337U 1.8 GHz with Turbo Boost up to 2.7GHz

NVIDIA GeForce GT 750 4GB.

6 GB RAM

Link to comment
Share on other sites

es ceru ka tu W8.1 nesi uzlicis :D

caur Nvidia Control Paneli var tak ieslēgt GPU activity ikoniņu kas parāda vai Nvdia karte ieslēgta

(Desktop>> ..)

ver speli vaļā .. labais klikšķis un Run with grapphics processor

Link to comment
Share on other sites

es ceru ka tu W8.1 nesi uzlicis :D

caur Nvidia Control Paneli var tak ieslēgt GPU activity ikoniņu kas parāda vai Nvdia karte ieslēgta

(Desktop>> ..)

ver speli vaļā .. labais klikšķis un Run with grapphics processor

Man nemaz nerāda tādu,lai es caur viņu atvērtu!

Un to arī itkā uzliku,bet nekā,kad spiež caur (Desktop - Screen Resolution - Advanced settings-tur rāda integrēto)

Link to comment
Share on other sites

Drop down listā Tev nerādas CSS? Spied Add un paņem css exe failu. Tas jādara tieši tur pat, kur pārējās spēles, kurām var uzlikt GeForce GPU.

Nu likt jau uzliku,bet nu nekas nemainās,vai nu es nepareizi kaut ko daru vai arī vienkārši nemainīsies nekas!

Link to comment
Share on other sites

Vēl gadu atpakaļ šo visu varēju atrisināt, tagad man ir amd video un nav ne mazākās vēlēšanās tavā vietā rakt googli, lai pa soļiem atrādītu, kas tev pašam ir jādara... To var izdarīt, tikai tu esi par slinku, lai nedaudz palasītu.

Link to comment
Share on other sites

Man ar CSS darīšanas nekādas nav bijušas. Varbūt vienkārši, tas ir viss, ko tas GeForce no sevis var izspiest? Liec aiz auss, ka tā ir laptopa videokarte.

Tā, iekš Nvidia control paneļa ir tāda izvēle kā Desktop, augšā, kur File utt. Paņemot Desktop izvēli, atķeksē pēdējo no drop down lista. Tad Tev notification ērijā rādīs, kurus procesu veic Nvidia GPU. Piekurbulējot attiecīgo programmu/spēli vai vēl sazin ko, viņai būtu tur jāuzrādas tur, ja tiek darbināta Nvidias paspārnē.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Man ar CSS darīšanas nekādas nav bijušas. Varbūt vienkārši, tas ir viss, ko tas GeForce no sevis var izspiest? Liec aiz auss, ka tā ir laptopa videokarte.

Tā, iekš Nvidia control paneļa ir tāda izvēle kā Desktop, augšā, kur File utt. Paņemot Desktop izvēli, atķeksē pēdējo no drop down lista. Tad Tev notification ērijā rādīs, kurus procesu veic Nvidia GPU. Piekurbulējot attiecīgo programmu/spēli vai vēl sazin ko, viņai būtu tur jāuzrādas tur, ja tiek darbināta Nvidias paspārnē.

Tā izskatās,ka tas ir max ko no viņas var dabūt arā,jo pie NVIDIA GPU Activity rāda,ka laiž CSS caur GeForce!

Nu skaidrs ar visu šito.Paldies Jums par palīdzēšanu! :)

TC!

Link to comment
Share on other sites

Dažas no 500tās sērijas ir labākas par 700m.

Ir arī atšķirība rezolūcijā, citā procesorā un tā tālāk un vēljoprojām. (collas nenosaka neko, bet gan izšķirtspēja.. kaut lai ir pāri 50 collām - galvenā būs rezolūcija)

Edited by Sātana advokāts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

man no sākuma ar kautkā negāja kad biju uzlicis w8.1, tad es downgreidoju uz vecāku draiveri .. ķipa aizgāja ... BET tākā W 8.1 ir baigais sūds man fps bija tikpat cik uz integrētās ... un momēntāli pārgāju uz w7 kur nekādu problēmu nav heh

mans dzīves stāsts

Link to comment
Share on other sites

Nevainojam w8.1, ja nepareizi kaut ko izdaram. Neviens vinu nelietotu, ja visiem butu fps "ka uz integretas". Tads nu tas stasts.

Esmu dzirdejis, ka dazam labam cpu usage ir 100% uzliekot w8.1, tapec no sakuma apskatamies vai tur viss ir kartiba. :)

Link to comment
Share on other sites

man no sākuma ar kautkā negāja kad biju uzlicis w8.1

Absurds! Rokām jābūt taisnām, tad viss strādās uzreiz!

P.s stipri apšaubu, ka tiek izmantota intergrētā vkarte, bet ja padomā velreiz, who knows, ko brīnumdari spēj panākt.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nevainojam w8.1, ja nepareizi kaut ko izdaram. Neviens vinu nelietotu, ja visiem butu fps "ka uz integretas". Tads nu tas stasts.

Esmu dzirdejis, ka dazam labam cpu usage ir 100% uzliekot w8.1, tapec no sakuma apskatamies vai tur viss ir kartiba. :)

nezinu gan vai 8.1 ir tik daudz piekritēju, lai sauktu to par labu OS.

steam statistika

Windows 7 64 bit

[/left]

50.53%

[/right]

+0.51%

[/left]

trans.gif

[/left]

Windows 8.1 64 bit

[/left]

15.34%

[/right]

+1.44%

[/left]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...