Jump to content
GIGN Forum

ИЖ ПЛАНЕТА


aaE
 Share

Recommended Posts

Tātad kāds varbūt zin kur var iegādāties detaļas, vēlams jaunas priekš 5. planētas? Skatos moto18 točka ru nepiedāvā sūtīt uz LV, nezinu kur vēl lai dabū. Negribās sskā meklēt, ja nu sanāk iegrābties.

Link to comment
Share on other sites

Jawai ir speciāla LV mājaslapa kur var nopirkt, bet Iž ir grūtāk. Un moto centros es domāju kad ~77 gada mocim detaļas vairs nelaiž apgrozībā, bet anyway. Uzzināju kad Rīgas centrāltirgū ir kiosks kautkāds, viņš vēl strādā? Jo kur tiem celtas tēmas par viņu ir līdz 2 gadi vecas.

Skats ir, cēliens arī ir, proti ja neesi nodrāzis visu tad arī izskatīsies pēc miskastes un brauks ne ātrāk kā 70.

Edited by aaE
Link to comment
Share on other sites

Nah vispār ar tādu jābrauc? Skata nav, cēliena arī, tikai problēmas. Vari pielikt viesistabā pie sienas, paklāja vietā.

Kad tāds vecs nobrauc garām, viss sapucēts un pielaižas no pus-pieskāriena ir daudz patīkamāk skatīties nekā uz japāņu raketēm.

Link to comment
Share on other sites

Bet tam mocim nestrada bremzes un amartizatori - tas ir pasnaviba ar tadu rullet.

Beefs

Kam nestrādā, man viss ir ideāli, gan bremzes, gan amartizācija.

Jāmāk taisīt, ja rokas no dirsas tad nekas neiet.

Link to comment
Share on other sites

ja protams, aae. tev viss ir ideali. paradi man stopiju ar savu izu. Vai vismaz lai izslid prieksejais ritenis uz asfalta.. ak ja.. es aizmirsu - izham jau riepas ir no plastmasas, skaidrs, ka izslides. uzreizu pec tam noruk bremzu trose.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

ja protams, aae. tev viss ir ideali. paradi man stopiju ar savu izu. Vai vismaz lai izslid prieksejais ritenis uz asfalta.. ak ja.. es aizmirsu - izham jau riepas ir no plastmasas, skaidrs, ka izslides. uzreizu pec tam noruk bremzu trose.

Beefs

Da labi, esi sastapies ar kādu kam kaut kas negāja un tagad visi ir tādi.

anyway, varbūt ir kāds saits no kura var sūtīt no ārzemēm?

Link to comment
Share on other sites

Kad tāds vecs nobrauc garām, viss sapucēts un pielaižas no pus-pieskāriena ir daudz patīkamāk skatīties nekā uz japāņu raketēm.

Portams, ja viss ir oridžinal. Bet, ja viss ir oridžinal, tad negribās braukt, jo tad kaut kas nokausies un dītailu vairs nevarēs dabūt. Tātad, nelauzīsim tradīcijas un pie sienas paklāja vietā.

Link to comment
Share on other sites

Portams, ja viss ir oridžinal. Bet, ja viss ir oridžinal, tad negribās braukt, jo tad kaut kas nokausies un dītailu vairs nevarēs dabūt. Tātad, nelauzīsim tradīcijas un pie sienas paklāja vietā.

Neko tu no retro motocikliem nesaproti, krč :D

Link to comment
Share on other sites

Nepiepisies Dievam boringam. Viņš ir reklāmas speciālists un visu zin vislabāk.

Pēc viņa teiktā, es saprotu, ka labs mocis ir tas, kas garažā no trijiem kopā saskrūvēts.

Ja tev ir pieredze redzēt padomju motociklus tādā stāvoklī, tad man ir tevis žēl. Jo esmu pats ņēmies ar šo lietu ša vai tā, un pēc pieredzes varu teikt, ka tie moči ir tik pat uzticami kā jaunie. Kā bija teikts iepriekš - ja rokas aug no dirsas, tad nedēļu tu to moci skrūvēsi, lai beigās pavizināties divas stundas un atkal skrūvēt nedēļu. Vienkārši ir tie, kas dara visu uzreiz, velta tam vairāk laika un bez bažām brauc, kad uznāk vēlme, un ir tie, kuri sataisa tā lai vismaz brauktu un uzskata sevi par mega mehāniķiem.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ja.. atcerejos, ka man kaimins ar to fignu brauka apkart. Tiko biju 1000 EUR iegazis remontos. Super.. :D

Cik ar to miskasti var nobraukt lidz remontam? 5000 km?

Beefs

Nu nevajag jau fantazēt, normāli visu motoru var restaurēt uz 200 euro, + custom lietas izskatam ko grib pielabot vēl varbūt 100 euro max, ja pērk no mega krutiem veikaliem pat riteni lai sataisītu 2000 euro var izterēt. Kā arī veco laiku motocikli ir daudz izturigāki par mūsdienu plastmasas japāņiem. + vecajiem motocikliem ļoti liels pluss ir tāds, ka tos ļoti viegli ir salabot, ko diemžel mūsdienu braucamajiem nevar, lai noskrūvetu 1 plastmasu vajag 3 veidu atslēgas.. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau fantazēt, normāli visu motoru var restaurēt uz 200 euro, + custom lietas izskatam ko grib pielabot vēl varbūt 100 euro max, ja pērk no mega krutiem veikaliem pat riteni lai sataisītu 2000 euro var izterēt. Kā arī veco laiku motocikli ir daudz izturigāki par mūsdienu plastmasas japāņiem. + vecajiem motocikliem ļoti liels pluss ir tāds, ka tos ļoti viegli ir salabot, ko diemžel mūsdienu braucamajiem nevar, lai noskrūvetu 1 plastmasu vajag 3 veidu atslēgas.. :D

Bravo, krievu tehnika, izturīga, un labot kā konstruktoru :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau fantazēt, normāli visu motoru var restaurēt uz 200 euro, + custom lietas izskatam ko grib pielabot vēl varbūt 100 euro max, ja pērk no mega krutiem veikaliem pat riteni lai sataisītu 2000 euro var izterēt. Kā arī veco laiku motocikli ir daudz izturigāki par mūsdienu plastmasas japāņiem. + vecajiem motocikliem ļoti liels pluss ir tāds, ka tos ļoti viegli ir salabot, ko diemžel mūsdienu braucamajiem nevar, lai noskrūvetu 1 plastmasu vajag 3 veidu atslēgas.. :D

Es neredzu jēgu ielikt 300 eiro ižā :/ Nezinu, bet Tu mani nekādi nepārliecnāsi, jo īpaši bieži es ižus, žiguļus, moskvičus un pārējās padomja pabiras uz ielām neredzu. Lieli bleķa gabali, kam mīnusu ir vairāk kā plusi.

Link to comment
Share on other sites

Es neredzu jēgu ielikt 300 eiro ižā :/ Nezinu, bet Tu mani nekādi nepārliecnāsi, jo īpaši bieži es ižus, žiguļus, moskvičus un pārējās padomja pabiras uz ielām neredzu. Lieli bleķa gabali, kam mīnusu ir vairāk kā plusi.

Laikam tik glauns izteiciens kā "Par gaumi nestrīdās" tev nav pazīstams.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laikam tik glauns izteiciens kā "Par gaumi nestrīdās" tev nav pazīstams.

Ja, runa iet par filmu, tad ir pazīstams. Ja, lietai ir jādara arī darbs, tad, manuprāt, ir svarīgāk kā, par kādiem līdzekļiem un cik kvalitatīvi tas tiek izdarīts. 95 windu es jau tulīt instalēšu, gaumes cilvēk.

Link to comment
Share on other sites

Tu vienkārši varēji nokomentēt pēdējo postu, nevis tizli izlocītis no situācijas. Gribēju redzēt, kas Tevī vēl ir iekšā.

Ja, runa iet par filmu, tad ir pazīstams. Ja, lietai ir jādara arī darbs, tad, manuprāt, ir svarīgāk kā, par kādiem līdzekļiem un cik kvalitatīvi tas tiek izdarīts. 95 windu es jau tulīt instalēšu, gaumes cilvēk.

Labi, atbildēsi. Nezini, par kādu filmu iet runa, jo šis teiciens nav kaut kādas filmas iespaidots, bet elementāras etiķetes jautājums.

Ja, lietai ir jādara arī darbs, tad, manuprāt, ir svarīgāk kā, par kādiem līdzekļiem un cik kvalitatīvi tas tiek izdarīts.

Šis pat nav īsti strukturēts teikums, laikam radās doma, bet nepietika vārdu izteikt. Iesaku vairāk grāmatas lasīt.

Un nobeigumā runājot par 95. windu - salīdzināt IT tehnoloģiju attīstības soļus ar motorbūvi, nav diez ko labs piemērs. Windows nessuporto konkrēto windowsu, bet vecu moci pipildīt benzīntankā joprojām var. Izdari secinājumus un neatkārto kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

To es saprotu.

Iemācies uzsvarus uzlikt, tad varbūt pareizi izlasīsi. Tas tā.

Mums ir atšķirīgi uzskati par gaumi. Es uzskatu, ka gaumes lieta ir žanrs, filmai, skaņdarbam utt. Teikt gaume par lietu, kurai jādara darbs - dari tā, tad par stulbu saukšu es Tevi.

Un, visbeidzot, parādi man to vietu, kur ražo iža detaļas. Salīdzinājums ižš - benzīns ir tas pats, kas win95+kaste un elektrība.

Viss, man pietiek, neesi Tu tas pasaules naba, kas visu zin. Tikai dirs gan Tu pārāk daudz.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...