Jump to content
GIGN Forum

problēma ar portatīvo


amniijs
 Share

Recommended Posts

vīri, es ceru, ka jūs man spēsiet palīdzēt

gribēju iztīrīt savu portatīvo, vakar youtubā noskatījos video kā viņu attaisīt

šodien taisu vaļā, iztīru, aizskrūvēju ciet, viss norit kā pēc plāna. beigās palika pāri tik 2 skrūves, bet tas pohuj.

un tagad problēma, slēdzot viņu iekšā, viņš sāk rūcēt, power gaismiņa arī deg, bet nekas vairāk nenotiek. tā viņš parūc īsu laiciņu un izslēdzas. bet, ja pievienots pie strāvas, tad pēc pāris sekundēm viņš pats atkal ieslēdzas un turpina rūcēt bezgalīgi.\

kas varētu būt par vainu?

lūdzu palīdziet, es dikti gribu spēlēt gone home

https://www.youtube.com/watch?v=mEEwwd-pLp0

Link to comment
Share on other sites

Negribas jau Tev to baisos vārdus teikt, bet dodu 80% procenti, ka "gone home" Tu uz sava laptopa esi izgājis. Skrūvē vaļā vēlreiz, paskaties, varbūt tīri vizuāli jau var pateikt, ka kaut kas nav kā vajag. Izčeko visu, tāpat jau izskatās, ka sapist "vairs" neko nevar.

Link to comment
Share on other sites

es 3 reizes pārksrūvēju visu. domāju, ka mošk kādu vadu esmu aizmirsis pievienot, bet viss ok. neko neiederīgu neredzēju.

gutān, es pēdējos mēnešus īpaši esmu domājis par karmu un darījis pārsvarā labus darbus. pats stulbākais tagad, ka sakūsies sesija un man porķikā daudz darbu iekšā :)

Link to comment
Share on other sites

ja tā ir taisnība, tad karma tevi pārbauda, tas ir bļeģ tests. tu nedrīksi nelietības darīt, domādams, ka karma clearly neeksistē, saprati?

On a serious note, tie darbi nekur nav pazuduši, obviously. Ja baigi svarīgi, tad izņemt cieto, ieliec kādā citā laptopā un uploado kkur darbus, gadījumā, ja nesaliksi savu sūdu kopā in time.

Link to comment
Share on other sites

You dun goofed up, son.

Ja tas nav random sūds ar sakrājušos statisko, kā swallows minēja, vai vienkārši mirušu cmos baču, tad tā visdrīzāk ir kaut kāda laža ar PSU vai mātesplati. Ķimerējoties pa elektroniku ar nepiezemētiem pirksteļiem var ātri kaut ko sapist.

Btw, cik gejisks tu esi, ka gone home gribi spēlēt?

Link to comment
Share on other sites

You dun goofed up, son.

Ja tas nav random sūds ar sakrājušos statisko, kā swallows minēja, vai vienkārši mirušu cmos baču, tad tā visdrīzāk ir kaut kāda laža ar PSU vai mātesplati. Ķimerējoties pa elektroniku ar nepiezemētiem pirksteļiem var ātri kaut ko sapist.

Btw, cik gejisks tu esi, ka gone home gribi spēlēt?

neesmu spēlējis, gribu pārbaudīt cik.

Link to comment
Share on other sites

Ā, neiedomājos, viģikā ieraudzīju, ka datoros ir arī rams. Pamēģini viņus izņemt laukā un ieslēgt, ja pīkst lapsis, tad vismaz zināsi, ka ar MB viss kārtībā. Ja, viss ir kā iepirkš minēts, tad iestutē iekšā vienu moduli un kurbulē klāt. Ja, aiziet, tad ieliec otru. Vienu ramu nozīmē, ka var variēt - Moduli A slotā #1, tad slotā #2, tā pat arī var ar otru darīt. Beigts rams vai slots mēdz arī visādus pigoros izmest.

It kā jau rams tādus boot feilus neizraisa, bet mazums.

Edited by _swallow.dll
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...