Jump to content
GIGN Forum

Windows uzstadisana


ManuVietuIenjemRegistretais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ar XP daudz esmu čakarējies kopumā,

ar 7 bik mazāk kā ar XP,

bet ar 8. vispār negribu... mēsls :D

Starp 7 un 8 instalēšanas difference pielīdzināma nullei.

Jā, linux būtu variants. Precīzāk linux ubuntu. (viņam dažādi varianti, bet ubuntu izskatās daudzsološākais) Kaste ir veca, var bremzēt ar to visu astoto, bet XP un LINUX should be fine. Paspaidi.

Link to comment
Share on other sites

A nebus problemas pectam kaut ko instalet uz linux virsu? Visur parasti programmas prieks win un mac es tikai redzu. Tas pats vecais cs, tomer pa paris menesiem reizi es vel ielienu pasaut.

Cik cilveku, tik viedoklu laikam. Dazi saka ka man win7/8 stradatu pat labak, ta ka tie jaunaki, citi saka ka nepavilks. A XP instalesana tikpat viegla? Iemet flasha un aidaa?

A nevaretu vel but problema ka tas win8 ir x64 a man LAIKAM 32... Es pat nezinu kas tie skaitas :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Jā, daudzas programmas linux neatbalsta, tāpēc arī windows ir izvēle nr. 1. XP instalēšana nav grūta, ja seko līdzi instrukcijām. Atšķirība starp 64bit un 32bit ir tāda, ka 32bit atbalsta max 3gb ram, bet 64bit līdz pat 32gb vai augstāk. Tev 32bit tieši laikā.

P.S.

Win 8 x64 ir domāts 64bit.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Nuu, tapec es sakuma jautaju ko labak likt, neka vairak ari neviens neieteica. Varbut vel nelikt bet pagaidit vel komentarus? Mani baida tas ka mands kompis ari varetu nevilkt to win8. Nu man nav ne jausmas kas ir linux un ko tas zvers dara, tad labak laikam tik traki neeksepimentet.

Kāds W8? Tā miskaste neko labāku par XP nvar uzturēt

Links private

PS: Ja nemaki zagt - peerc :D

Link to comment
Share on other sites

A nebus problemas pectam kaut ko instalet uz linux virsu? Visur parasti programmas prieks win un mac es tikai redzu. Tas pats vecais cs, tomer pa paris menesiem reizi es vel ielienu pasaut.

Cik cilveku, tik viedoklu laikam. Dazi saka ka man win7/8 stradatu pat labak, ta ka tie jaunaki, citi saka ka nepavilks. A XP instalesana tikpat viegla? Iemet flasha un aidaa?

A nevaretu vel but problema ka tas win8 ir x64 a man LAIKAM 32... Es pat nezinu kas tie skaitas :D

Tas pats vecais cs, tā pat kā lielākā daļa valve spēles, iet uz linux. Arī citām programmām ir pieejami samērā labi alternatīvi. Ja nav slinkums, iesaku pamēģināt palietot kādu nedēļu linux, moš iepatīkas.

Link to comment
Share on other sites

http://thepiratebay....ition_2014.7.13

ari neaizgaja. Bet komentaros skatos tur vienam lidzigi problema, un kaut kas saka ka vaina ir vina pasa kompi. Any ideas kas mana kompi ne taa?

Jau uzsakot instalaciju, pirms restarta man sitadu met, uzspiezu skip, aiziet restarts un tad rada xxxxxxxxxxxxxx.sys file corrupted.

bqgxnt3meg8cpwsbw1cw.jpg

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es tikai izslēgšu obvious, tad, kad piedāvā formatēt cieto disku, tu tak noformatē to? Pamēģini standard nevis quick

EDIT: Esmu instalējis windowsu uz vairākiem datoriem no diska/usb. Visiem datoriem, izņemot vienu, nebija problēmas. Tam vienam nezināmu iemeslu pēc neviena instalācija negribēja strādāt, kaut kas trūka, kaut kādi errori. Tāda sajūta, ka tev ar tāds viens patrāpījies.,

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Es nemaz netieku pie formatesanas. Es saku instalaciju, vins kpee kaut kaut kadus failus un tad izlec sitas, spiezu skip, vins restartejas un un izmet iestepju instalet windows vai startet veco, ka spiezu isntalet izmet file corrupted un jarestarte atkal. VIsu laiku file corrupted. Varu tikai palaist veco win.

Un formatee cieto disku tak instalacija sprocesa? vai tas kaut ka atseviski pirmstam pasam jadara?

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

es lidz nekam tadam netiku... man pedejo reizi paradija ka missing hal.dll, novilku, ieliku kur vajag un tagad ieslegt vairs nevar. Zinaju ka viegal iedot kadam meistaram, bet nee, pus dienu nocakarejos un tagad ieslegt vairs nevaru. Kaut kadus sudu uzmet un restartejas, par f11 un del vairs nereage sledzoties :D

Link to comment
Share on other sites

Iedosu iedosu... :D

Es vel lidz sitas nedelas galam pa Aluksni, nakamnedel tikai Riga, ta ka rit uzzvanisu vietejam meistaram :D

Nezinu ko vel varu sacakaret, bet tagad no otra pc centisos ierakstit win un oamegiant palaist uz taa. Varbut kaut kas labaks sanaks, bet maz ticams :D Lets waste some more time and fck up that PC

load needed DLLs for kernel.... WTF ir tas? Tadu izmet. Un ja spiezu setup tad atkal rada ka anv hal.dll

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es par flashu ari iedomajos, man te kaut kads meslains tik pa rokai bija. Bet tas ka kompi nevar ieslegt tapat paliek fakts ka fakts :D

A reali ko es varu vel izdarit? Kad sledzu man vairs F11 un del nereage un talak man ir iespeja izveleties palaist windows vai instalet pa jaunam. Un ne viens, ne otrs nestrada. Vel ir iespeja F8 spiest un tad tur ir izvele paliela, bet spiezot da jebkuru sudu, nekas nemainas un neiet. Pat ne safe mode vai run with previous safe tralalalaa....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...