Jump to content
GIGN Forum

interneta veikali


Dym
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Radās jautājums par LV interneta veikaliem.

Ir doma dāvināt draudzenei iphone 5s balto uz dzimpuku, ir variants to izdarīt caur firmu , bet kur lai pērk?

Kuram veikalam var uzticēties, gan ar pasūtījuma apstrādes ātrumu, gan kvalitāti un garantiju?

Pats pirms 4 gadiem ņēmu telefonu xnetā, vainas nebija nekādas, bet varbūt kas mainijies?

Cik palasiju sudzibas.lv, tad katrs uzņēmums kaut kādu huiņu ir sadarijis.

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti,

atvainojos par savu jautājumu, bet līdzīga tēma.

Kāds var kaut ko pateikt par 1a . lv ?

Cik nu internetā ir lasīts, protams visiem i-net veikaliem ir savi plusi un mīnusi, bet piemēram, ja es taisos likt kopā datoru pa komponentēm, vai 1a būtu viens no variantiem kur to darīt ?

Ir novērots ka tur ir lētāk nekā citur, bet vai tas nozimē ka viņiem ir citi mīnusi, saistība ar garantiju, servisu vai ko citu ?

Kur visrealāk iepirkties liepājniekam, lol ?

Link to comment
Share on other sites

Katra cilvēka izvēle. Varu piedāvāt 5s white 16gb 540€.

Ir variants ar rekvizītiem? Ņemu uz uzņēmumu. 19 maijs ir datums, kad jāpērk. Ne atrāk, ne vēlāk, tadel ari laicigi mekleju variantus.

Link to comment
Share on other sites

Uz rekvizītiem atlaižu nebūs. Only tīrs cash bez līzingiem u.c zvēriem. You feel me? (nosūtīšu tev pm cenu, kura ir ar rekvizītiem)

Ja runa iet par i-šopiem, tad neskatieties uz ololosh vai kā to šopu sauc, jo tas ir appisēju kantoris nr. 1. :)

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti,

atvainojos par savu jautājumu, bet līdzīga tēma.

Kāds var kaut ko pateikt par 1a . lv ?

Cik nu internetā ir lasīts, protams visiem i-net veikaliem ir savi plusi un mīnusi, bet piemēram, ja es taisos likt kopā datoru pa komponentēm, vai 1a būtu viens no variantiem kur to darīt ?

Ir novērots ka tur ir lētāk nekā citur, bet vai tas nozimē ka viņiem ir citi mīnusi, saistība ar garantiju, servisu vai ko citu ?

Kur visrealāk iepirkties liepājniekam, lol ?

Man katrā ziņā viņi atsūtija nesaliktu pc, kaut gan visam detaļām bija klāt "saliksim par brīvu", nezinu - iespejams man pašam vajadzēja uzprasīties, lai saliek. Man vienkārši likās pašsaprotami, ja es pērku PILNĪGI visas datora komponentes, tad es gribētu tās saliktas kopā, bet nu whatever.

Case atnāca nekvalitatīvs, nu priekšējie porti drusku saliekti, bet tas izskatās pēc ķīniešu brāķa nevis viņu/piegādātāju.

Piegādāja ātri, bez problēmam. Tā jau viss izskatījas augstā līmenī, kad saliku kompi zvanīja un tur sarunajam visu par piegādi, samaksu u.t.t. katrā ziņā apgājās laipni, nebija sajūta ka es viņiem traucētu ar savu pasūtijumu kā tas reizēm gadās lētajos kantoros. Garantijas kuponi arī visi bija, bet plīsis nekas nav par remontiem nemācēšu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...