Jump to content
GIGN Forum

Alus dienasgrāmata: izlejamie ali


aphrodYte
 Share

Recommended Posts

NB! Kopīpasta no cita foruma, ko šodien uzrakstīju. Varbūt arī te būs interesanti palasīt - ja jā, tad turpināšu, ja nē, tad lai te vismaz vienam viens stāv!

Žurnālista konkurss ir lielisks stimuls man pašai beidzot izdarīt to, ko jau sen kāroju - izveidot tādu kā alus dienasgrāmatu. Un te es runāšu par visādiem aliem un alus grupām, apskatot tās no vairākām pozīcijām, tādā veidā cenšoties maksimāli izvairīties no subjektivitātes.

Pirmo ierakstu veltīšu izlejamajam alum - tam, ko esmu izbaudījusi dažādos bāros, kafejnīcās un arī Miestiņos. Es pati esmu vairāk "dzīvā" alus piekritēja, tāpēc man garšo nepasterizētie un nefiltrētie ali - tomēr ir grūti nodefinēt to atšķirīgo garšu niansi, ar kuru, piemēram, atšķiras filtrēts alus no nefiltrēta.

Izlejamais alus ir ekstra, ko baudīt bāros un kafejnīcās. T.i., ja vien kādā vietā ir izvēle starp izlejamo alu un alu pudelē, saprotams, ka izlejamais būs mana izvēle (ja vien tas nav kāds Aldara Zelta/Luksus..). Ekstra tāpēc, ka izlejamais alus tiek uzglabāts īpašos noteikumos un ir teju allaž svaigs - un pēc tāda arī garšo - pilnas garšu buķetes svaiga alus. Tomēr jāatzīst, ka ir vismaz divi izlejamie ali (un tā ir Bauska un Tērvete), kurus es labprātāk izvēlos malkot no pudeles. Varbūt tas tāpēc, ka Tērvetes un Bauskas lāgeru garša pudelēs ir tik pierasta, ka malkot tos `dzīvus` šķiet tāda kā izvirtība - turklāt lejamie ali man allaž asociējas tieši ar nefiltrētajiem un nepasterizētajiem, līdz ar to baudīt izlejamo alu, kas tikai nedaudz atšķiras no tā paša pudeļalus, šķiet nedaudz nepieņemami. Garšas ziņā, protams. Respektīvi, no izlejamiem es tomēr sagaidu kaut ko citu.

Manā izlejamo alu topā noteikti pirmo vietu ieņem tumšais brenguļpuika. Brenguļu tumšais - kad pilnīgi svaigs - spēj atkal no jauna katru reizi mani pārsteigt ar savu fantastisko maiguma, piesātinātības un nešķebinošā salduma buķeti. Tiesa, Brenguļpuika ir sasodīti baudāms tikai tad, kad pilnīgi svaigs - un tas varbūt ir tā galvenais mīnuss. Esmu uzrāvusies divās vietās uz "ne pirmās dienas" Brenguli, un, lai arī pēc mucu uzglabāšanas apstākļiem teorētiski alum būtu jāgaršo tāpat ļoti svaigi, es jūtu kaut mazāko ierūgumu un ieskābumu tajā. Un tikko kā es to jūtu - alus vairs man nav dzerams. Literally, vienreiz uzduroties uz nesvaigu Brenguli Alā, un dažas dienas vēlāk dabonot nesvaigu Brenguli Valmiermuižā, es neizturēju un nomainīju pret citu alu. Tobrīd bārmenis (drīzāk, lai pielīstu, man šķiet) vēl atzinīgi novērtēja manas "izsmalcinātās garšas kārpiņas", kas jūtot to mazo ieskābumu, ko parastais mirstīgais nepamanītu. Pff, vīrieši. Tā nu šis brenguļpuika ir ļoti viltīgs - ne vien ar savu iespēju būt pilnīgi nebaudāms, tikko kā nedaudz ieskābis, bet arī ar savu mistisko reibumu, ko tas izraisa. Galu galā, ne jau velti tauta mēļo, ka Brenguļu alus ir viltīgs alus. Tam reibums pienāk negaidīti, tā reibums ir savādāks un vēl ir daudz dzirdēts, lai gan pašai nepiedzīvots, brenguļalus paģiru laiks, kas esot neizturams.

Brengulu%20alus_imidzbilde_29052013.jpg

Izplūst garos stāstu plūdos par no krāniem plūstošo alu negribētos - darba laiks man īsti neatļauj. Tāpēc par visu, kas nav pirmajā vietā, es centīšos ļoti īsi.

Protams, es diži neatšķiršos no Lielā Vairuma, sakot, ka topa augšgalā atrodas arī Valmiermuiža. Valmiermuižas perfektās lāgera nianses kopā ar bagātīgo, piesātināto un izsmalcināto garšu patiešām ir tās cenas vērtas. Valmiermuiža - kā gaišā un tumšā, tā arī visi porteri - ir izbaudīta visādi, un jāsaka, ka Valmiermuižas alum raksturīga ir samērā precīza izpratne par katru no aliem - gaišā Valmiermuiža ir lielisks lāgeris, tumšā garšo tā, kā tumšajai būtu jāgaršo, porteri... Tie vispār pasakaini. Ja vien, protams, garšo īpatnējais alus veids.

Izlejamais Brālis arī ir ļoti baudāms alus, jo īpaši mani pārsteidza tumšais Brālis, kas, lai arī reti kur dabonams, tiešām pārsteidz nesagatavotu ar savu garšu. To man būs grūti raksturot - nav arī bijis īsti daudz iespēju to izbaudīt. Toties, kad bija, atceros, ka patīkami pārsteidza - gaišais, piemēram, nepārsteidz, bet ir vienkārši baudāms.

Iļģuciema brūvētavas piekritēji droši vien fanātiski gaida, kad es rakstīšu par Iļģuciema medalu. Bet nekā, dārgie. Riebjas man tas medalus. Pārāk salds - šis ir tas saldums, kas man traucē izbaudīt alu, izjust tā garšu, jo saldums ir tik šķebinošs. Iļģuciema alu es gribētu uzslavēt par izdevušos gan Iļģuciema gaišā, gan iļģuciema tumšā, gan arī iļģuciema gaišā speciālā brūvējumu. Alus ir svaigs, ļoti atvēldzējošs, ja runājam par gaišajiem, un lieliski "iet iekšā", bet Iļģuciema tumšo raksturo melnalum raksturīgā deguma piegarša, kas ir ļoti mazā līmenī - tieši tas ieturētais cepamgaršas līmenis lieliski veido līdzsvaru ar paša alus garšu, paliekot aizvien vēl tumšā lāgera kategorijā un ieaijājot vieglu melnalus eksistences atblāzmu.

Tā kā man ir daudz darāmo, un es cītīgi rakstu šo rakstu, nevarot tādējādi normāli strādāt, es apstāšos pie daudzu CS komūnu biedru iecienītā Lido alus (rezultējas no N komūnu mītiem tieši @ Lido Alus pagrabs). Lido alus brūvējums ir īpatnējs - tam ir sava, neatkārtojamā un viegli atpazīstamā garša, kas ir ļoti izdevusies - to nevar noliegt. Lido medalus praktiski ir vienīgais medalus, kuru varu dzert - tā medus piedeva ir tik viegla un patīkama, ka Lido medalu nevarētu nosaukt par saldu medu. Toties ārprātīgi baudāmu gan.

LIDO_alus_600px.jpg

Pārējie izlejamie ali manā sarakstā jau ir ārzemnieki - sākot ar eiliem un stoutiem, un beidzot ar visdažādākajām baltalus, lāgeru un citu paveidu alus izvirtībām. ALEhouse un Bombardier bar ir labas vietas, kur iepazīties ar interesantiem, latviešu alus garšai netipiskajiem ārzemniekiem.

Tiem, kam patīk visas Iļģuciema izvirtības, varētu ieteikt apmeklēt Lābieti - tas ir veikals/brūvētava, kur uz vietas brūvē alu, alu tur ir daudz un visādu, un tiem ir ļoti dažādas garšas. Interesanti ir pamēģināt, bet jāsaka, ka man tur labi , ja kāds 1 vai 2 veidi liekas tikai baudāmi. Bet par garšu nestrīdās!

Ā, un aizmirsu piebilst - ja nu gadījumā kafejnīcā nav nekā labāka par izlejamo Lāčplēsi un Aldari, tad es izvēlētos Lāčplēsi. Tad vismaz zinu, ka palikšu dzīva. (Ja kāds vēl atceras tās reklāmas..) (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pagraba ir jauks alus, tiesa, pie izlejamajiem es to neskaitu - ar izlejamajiem šajā gadījumā es domāju tādus, kas no mucas ielieti kausā vai uzpildīti pudelē tev acu priekšā. Nākamais rakstiņš ir plānots par pudeļalu, un, kas zina, varbūt aiznākamo veltīšu "dvuļu" alum - ir trīs man zināmi, kas ir dzerami ( : Viens no tiem ir šis pagraba

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Iļģuciema aliem, shamie nav taisīti te pat uz vietas, bet gan vesti no lietuvas ja nemaldos :) bet nu 5dien bus jaieskrien tur un japaņem kkas labs, brīvdienas japavada laukos taka varbut varat ari ieteikt ko lai pameiģinu?! Medalu esmu tur ņēmis, baigi salds, daudz izdzert nevar... Kkadus vel esmu dzeris, bet nu vairs jau neatceros. Ā, dzērvenīte ari bij labs, bet ar to ir tapat ka ar medalu, daudz iedzert nevar :) un jadzer tadu ne pārak aukstu...

Un ari interesē kur var nobaudīt gardus alus ne par uzskrūvētām cenām?! Pieļauju ka viena no tām vietām varetu but ala?! Bet atceros kad pedejo reizi tur ieskreju lielaka daļa no aliem jau bija izpirkta :(

Link to comment
Share on other sites

piedirsas, iesaku aizbraukt uz kādu bāzi , tur vienmēr alko ir par labākām summām kā veikalos, pirms pāris gadiem bāzē netalu no spices bija ļoti lēti visi šitie cēsinieki, aldari, walter- tas tā, ja tu izej uz kvantumu, ne kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Uz kvantumu, ne kvalitāti iet tikai neaptēsti idioti, kam šāda literatūra par alu nemaz nav jālasa, viņiem jālasa pudeles nākošajiem kvantumiem.

Bet nu katrs jau dzer to, kas viņam garšo, ja runa ir par to, ka jāpiesit mūlis no alus, tad var lasīt postu no sākuma.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Iļģuciema aliem, shamie nav taisīti te pat uz vietas, bet gan vesti no lietuvas ja nemaldos :) bet nu 5dien bus jaieskrien tur un japaņem kkas labs, brīvdienas japavada laukos taka varbut varat ari ieteikt ko lai pameiģinu?! Medalu esmu tur ņēmis, baigi salds, daudz izdzert nevar... Kkadus vel esmu dzeris, bet nu vairs jau neatceros. Ā, dzērvenīte ari bij labs, bet ar to ir tapat ka ar medalu, daudz iedzert nevar :) un jadzer tadu ne pārak aukstu...

Un ari interesē kur var nobaudīt gardus alus ne par uzskrūvētām cenām?! Pieļauju ka viena no tām vietām varetu but ala?! Bet atceros kad pedejo reizi tur ieskreju lielaka daļa no aliem jau bija izpirkta :(

No Iļģuciema - kā jau minēju - gan gaišais parastais, gan gaišais speciālais, gan arī tumšais.

Par lētu alu - tādu Rīgā/centrā/ maz kur var baudīt lēti, Ala ir viena no tām vietām, kur ir liela izvēle par saprātīgām cenām.

Citā variantā ir Miestiņi (ja nemaldos, tad vai tik Purvciema Miestiņš nebija tas, kur uz vietas varēja arī pasēdēt un padzert to alu?) , tur Tev ielies pudelē pa lētu naudu arī dažādus alus, vienīgi tad baudīšana būs mājās.

Man patiešām grūti iedomāties citu vietu Rīgas centrā, kur var par normālām naudām normālu alu dabūt /lai ir kaut kāda izlejamo alu izvēle/. Tāpēc, ja kāds zina, tad neturiet sveci zem pūra - es ar labprāt noskaidrotu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uz kvantumu, ne kvalitāti iet tikai neaptēsti idioti, kam šāda literatūra par alu nemaz nav jālasa, viņiem jālasa pudeles nākošajiem kvantumiem.

Bet nu katrs jau dzer to, kas viņam garšo, ja runa ir par to, ka jāpiesit mūlis no alus, tad var lasīt postu no sākuma.

Paldies Waziik! Paldies! Un velreiz paldies :DD Par mani aizmirsi noteikti, kad raxtīji šo postu :DD

Nu a kā ar Brāļa alu?

Link to comment
Share on other sites

Nekautrējies, turpini šos alus apskatus, jo es gribu zināt ko no pudelītēm vēl var izvēlēties veikalā izņemot Bauskas.

Kas attiecas uz rakstu, varu tikai apstiprināt ka no Brenguļu alus nākamajā dienā galvā gribās vēlvienu caurumu izurbt, bet tas jau principā ir no jebkura dzīvā alus. Manā gadījumā noteikti pie vainas bija brenguļa kvantitāte (viens pazīstamais strādā tur un ..)

Izlejamajiem mans tops noteikti ir tumšais brenguļu, kam seko gaišais brālis un brengulis.

Link to comment
Share on other sites

Madonas tiri ok un kraslavas ari. Brengulis jau gadi 4 ka vairs nav nekas iipas, to zinas tie kaa interesejas par alu. Ir garsoti visdazadakie ali, un lai vai ko, citur eiropa ir labaki izlejamie ali. Un es runaju par aliem kas paredzeti ka izlejamie un nevis pudeles masveidza tirdzniecibai paredzeti. Pie mums ir daudz labaks alus pieejams tikai ja salidzina ar veikalos noperkamo. Nosaukumus jums nepareiksu, kaut ka nepierkastu/nepiefikseju to.

Vieniga zil ka esot pie jenkiem neatradu nevienu barciku ar vietejiem aliem, jo esm dzirdejis ka amerikaniem tiesam ir labi bruvejumi. Bet cik barcikos tika buts, visur saskaros tikai ar visiem zinamajiem mesliem.

Link to comment
Share on other sites

piedirsas, iesaku aizbraukt uz kādu bāzi , tur vienmēr alko ir par labākām summām kā veikalos, pirms pāris gadiem bāzē netalu no spices bija ļoti lēti visi šitie cēsinieki, aldari, walter- tas tā, ja tu izej uz kvantumu, ne kvalitāti.

da lol kadas bāzes, es jautāju par vietām kur var pasedēt, padzert gardu alu par sapratīgam cenām, nevis kur uzskruvēts kosmoss!!! Tobish nahuj parmaksāt ja to pašu alu citā vietā varu iedzert par letākam naudām.

Un runa ir par izlejamo nevis par plastmasenem vai stiklenēm ;)

Edited by piedirsas
Link to comment
Share on other sites

Pēc 'Brāļa' aliņa degustācijas tas uzreiz ierindojās personīgā topa augšgalā.

Tā teikt : ir 'Brālis', un tad ir pārējie ali (Bauska/Valmiermuiža/Tērvete).

Kolēģim radinieks savulaik rukāja 'Brāļa' alus darītavā, un līdz ar to uzzināju, ka, ja brūvējums kaut nedaudz neatbilstot visiem viņu standartiem, tad viss tiekot izliets grāvī.

Šis fakts vēl tā papildus uzsita akcijas manās acīs :)

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies varam jau ko sarunāt, varu atvest no Rēzeknes bryuveri 5l ja tiešām vēlies nogaršot. Kad bija latos valūta, tad 5 l maksāja ar visu bundulu 4.25 Ls ^^

Ir dabūjams Miestiņš alus veikalos Rīgā

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, mainu savas domas par Lābieti. Tur pēc īpašnieku paziņas nostāstiem ir nomainījies raugs, un tagad leilākā daļa aliņu tiešām garšo labi. Mežs , Dūmainis (vai kā tur viņ) un lielais kristaps favoritējās no tur esošajiem, bet ivņiem tas piedāvājumu klāsts mainās regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...