Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Principā uz Mac viss bija ciešami, līdz izlaida 64 bitu klientu. Vismaz man uz Pro ar Iris grafiku tagad ir lielākas FPS problēmas, nekā pirms Valve sāka bakstīt OS X klientu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no amērikas puses un angliajs puses var. asv vispār aizliegts sponsorēt savu uzņēmumu, vai nenorādīt, ka tu tiec sponsorēts. azartspēles savā paša uzņēmuma īpašniekiem visur pasaulē ir praktiski ir nelegāli ( jo tu nezaudē naudu un vari riggot iespēju vinēt)

viens čalīts parādija viena saita rankus, kur bij ";abākie betotāji" pirmajā vietā džeks ar 367 uzvarētiem betiem no 368. tākā ļoti iespējams daudzi saiti paši "beto" lai savāktu daļu skinus sev tāpat. neviens jau viņus neregulē...

Link to comment
Share on other sites

Man nulle emocijas - ir vai nav. Ir citi stikeri no lētā gala kas patīk. Pašam patīk no sākuma tīrs skins un pēc tam aplīmēju, lai kaut kas savādāks. Lai gan man tur skini kopā max. 30 EUR vērtībā - tākā still pokuj :D

Link to comment
Share on other sites

Man nulle emocijas - ir vai nav. Ir citi stikeri no lētā gala kas patīk. Pašam patīk no sākuma tīrs skins un pēc tam aplīmēju, lai kaut kas savādāks. Lai gan man tur skini kopā max. 30 EUR vērtībā - tākā still pokuj :D

Man patīk tīrs ierocis. Bet nu tas kā kuram patīk.

Also riebjas ka citi dēļ stikera domā ka ierocis ir dārgāks nekā viņš ir.

Piem uz kāda ieroča būtu Howling Dawn stikers. Pilnīgi pie kājas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...