Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Kāds šeit lieto Kingston HyperX Cloud II austiņas? Apnikušas Siberia V2 un prasās kkas jauns. Pagaidām acīs iekritušas Cloud II. Paredzētas spēlēm, (90% kontrai) streamiem un nedaudz mūzikai. Alternatīvas? Paldies.

Ir bijušas abas HyperX versijas. Personīgi abas likās vienādas, neskaitot to mini štekeri, ar ko maini skaļumu, miķi un surroundu. Vari mierīgi ņemt arī pirmo versiju un nebūsi vīlies. CS skan smuki, dziesmas vēl skaistāk un par ērtumu sūdzēties nevaru. (7h nonstop gaming tests)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nē nu tas jā ka 7.1 un usb galīgi nevajadzīgs shits, bet man noliktavā visas izķertas un pieejamas tik cloud 2. starp abām +/-10€ atšķirība, tā kā poh.

kā ar mikrofonu? nav normāls kartupelis?

Miķis tiešām zolīds. Labi skan otrā galā, labi lokans pie mutes. Fona troksni ķer tikai pašu skaļāko, kas nu notiek ļoti reti. (Skapis apgāžas, dauzi galdu)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Priekš CS man ļoti patika Cloud II. Tiesa, no tā virtuālā 7.1 jēgas nekādas. Ērtas, mikrofons labs, tikai paliels. Muzonam gan ne pārāk.

Kāds šeit lieto Kingston HyperX Cloud II austiņas? Apnikušas Siberia V2 un prasās kkas jauns. Pagaidām acīs iekritušas Cloud II. Paredzētas spēlēm, (90% kontrai) streamiem un nedaudz mūzikai. Alternatīvas? Paldies.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš CS man ļoti patika Cloud II. Tiesa, no tā virtuālā 7.1 jēgas nekādas. Ērtas, mikrofons labs, tikai paliels. Muzonam gan ne pārāk.

Tu muzonu klausījies caur pastiprinātāju? Vai arī Tev bija built-in iekš pc?

Link to comment
Share on other sites

ESEA Kodi

8F433A095FFBBD88E804848D9C9291C2

8983A47F0280A717C48281CCF7FE0CA0

E1A9846DF1BF071655ECFD7BA997AAB7

4330EE2CD4711AF8EAEDF7393818036C

BD69DFD64091C48D3CF09B42D16F168F

BD86973C62A39621958550CF641F4AC9

9C544E867348DB72E86B4D582EB11E7B

Edited by JEYRAZZ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ieeju ar smurf un tāpat kā jauna spēle. Video, game, keyboard settingi visi resetoti uz defaultajiem. Tagad viss saglabājas steam cloud vai kā to velnu sauc, tobiš uz katra acc ir savs configs.

Pati vienkāršākā metode ir iekopēt visu config tekstu (tava main acc kur viss ir saregulēts pēc tavām vajadzībām) autoexec failā un atstāt vecajā cfg mapes locationā. Ejot ar citu acc vienkārši konsolē ierakstīt exec autoexec. (ja tas automātiski neaktivizē autoexec failu) (otrs variants ir jaunajam acc @steam launch options ierakstīt "-exec autoexec" bez ķepiņām)

Old location - C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg

New - C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\84730305\730\local\cfg

Ar bold iekrāsotais ir mans steam konta id vai kaut kas tamlīdzīgs. Katram būs savādāki skaitļi. 730 ir game id, attiecīgi CSGO. Man, piemēram, ir divas mapes ar tiem bold iekrāsotajiem Katram acc ir sava mape un nosaukums.

80889a2aff.png

Pirmā main acc, otrā smurf.

Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk tie komentāri "1 loss - derank". XD Cilvēki ir tik tupi, ka nesaprot, ka ranku neveido tikai winwinwin. :D Stāsta tur viņiem, ka viņa savāktie 'elo' punkti vairs neiederās attiecīgajā skilla grupā un tāpēc ir derank, bet vienalga 'gg valve'. xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...