Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Nu kam negadās, protams tik daudz dažkārt neaizdomājas, ka čuvaks, ko jau kādus pāris mēnešus zin, kopā spēlē spēles un komunicē, šādi iedurs dunci mugurā. Labāks jautājums - zagt no savējiem vai zagšana kā tāda ir ok?

Link to comment
Share on other sites

:D Piemēram, ja atrodi, tad ko tālāk? Pa seju? Uzrakstīs zajavu. Ne sūda Latvijas tieslietu sistēma ņemsies gar pikseļu zagļiem + tas arī tevi neattaisnotu par fizisko kaitējumu.

Da kāds pa seju,reāli tas mazais zaglēns jau būtu apmīzis bikses, kad es ar viņu sāktu runāt, ir bijuši gadījumi.. bet tas viss ir kārtojams bez dūru vicināšanas :)

Esmu agrāk braucis un skaidrojies, bet protams ar savām interesēm, tad ja nemaldos bija nozagti itemi uz 300 vai 400 euro, no tiem 150 tika man + vel no paša zaglēna 100euro itēmos dabūju:DD tas tā profilaksei, lai zin,ka no latviešiem zagt nedrīgst..

Tieši tāda iemesla dēļ arī tie skam grupu admini neļauj aptīrīt latviešus, bet nu šim indivīdam tas kkā ir izdevies :/

Ja tam tavam čomam ir interese atgūt tos itēmus, lai pm man uzraksta. ^_^

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Īsumā nedaudz paraku, katrā ziņā nebija sarežģīti, iemetot googlē sneezlv (steam url otra puse), izmetās pāris foruma ieraksti ar šo pašu čali, kurš uzpērkot skinus. Kā jau noprotat, cilvēki zaglēnu atpazina, un pat nedaudz nošokēja, ka kāds pat bija pacenties uztaisīt par viņu video. Spriediet paši.

http://has.lv/topic/...4%93rku-skinus/

rudolfslv skype arī pāris daži labi meklējumi

Edited by enjoi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

griffin kā beidzās, sadevi pa muti ? atriebība par inventory

Principā es jau pateicu, kā viss beidzās un nē. es nevienam pa muti nedevu. tā krievi risina problēmas, bet ne es :D

es viņam pateicu visu ko par viņu domāju un kas notiks, ja viņš vakarā visus tos itēmus neatgriezīs.

īsumā kā es viņu atradu

Uzzināju no drauga, kuram ingeimā ir čoms, kuru noskamoja, šis man iedeva maximāli visu infu ko pats bija par viņu sadabūjis, tālāk es pats atklāju savas detektīva spējas.. :D

vienu vakaru paložņāju pa viņa profilu, secināju, ka viņš ir no olaines, tālāk sāku ložņat pa viņa friendlistu, tur atradu vel trīs cilvēkus no olaines, protams uzaicināju. no tiem trijiem divi akceptēja.

Skama upuris zināja viņa vārdu - Artis,

Paspēlēju pāris reizes ar viņiem MM līdz saņēmu uzzaicinājumu pievienoties viņu komandai + viens no viņiem mani uzzaicināja skypā, tā es iefiltrējos zagļu bandā.. :D

Pievinoja mani skype čatam, un nepagāja ne 10 minūtes, kā jau zvanīja, vel pēc pāris minūtēm sapratu, ka darīšana man ir ar 9 klases skolniekiem, jo aktīvi diskutēja par eksāmeniem . :DD

ilgi nebija jāgaida, kamēr uzradās slavenais skameris, pēc sarunām sapratu, ka viņi visi ir no vienas klases.

Tad notika priekš manis negaidīts pavērsiens, viens no sīkajiem mani gribēja sameklēt draugos, es čatā iemetu savu vārdu un uzvārdu, draugos pasūtīju statistiku un aidā arī mūsu Artis bija uz mani skatījies, visa man nepieciešamā informācija bija atrodama viņa DR profilā, proti kurā skolā viņš mācās, tā kā vārdu, uzvārdu, pilsētu un skolu es jau zināju. man viņu vairs nebija grūti atrast, turklāt olaine ir maziņa un tolaik bija pa ceļam braucot uz darbu - Jelgava - Rīga.

skolā protams negāju, bet nācās stundu ātrāk izbraukt uz darbu, lai paspētu pirms astoņiem jau būt olainē, jo nezināju cikos viņiem sākās stundas, atpazinu viņu tur pēc draugiem.lv ievietotajām bildēm, turkāt viņu bija grūti neieraudzīt, jo augums bija tuvu 2m :DD

Edited by griffin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mani gan vairāk interesē, ko Tu viņam konkrēti teici, kad satiki? :) Citē ples

9klasniekam daudz kkas būtu jāsaka ? Ja čalis ir tādas pūles ielicis, lai tevi atrastu, tad jau būtu jāsaprot, ja pa labam nesanāks, paspers vienu soli tālāk un pa zobiem arī iedos. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...