Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Da nekas tur nav sapists, vel tiks veikti uzlabojumi, bet anyway tas ierocis ir fufelis.

Nekas nav sapists? :D

Rifle, vispār tagad RNG, spray control bija tas, kas tevi padarīja labu, tagad ar precizitātes maiņu tas ir vairāk RNG, revolveris labāks par awp, ok 100% kaut kadu nerf iedos, bet nu, šā vai tā, tad viņiem jānonerfo tā, lai viņu vispār neizmantotu. Nezinu cik liels hustle tas ir, bet valve arī tā kā pidari nevari ieviest to 128 tickrate, vismaz paldies dievām, kad ir jaunais bumas laiks.

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav sapists? :D

Rifle, vispār tagad RNG, spray control bija tas, kas tevi padarīja labu, tagad ar precizitātes maiņu tas ir vairāk RNG, revolveris labāks par awp, ok 100% kaut kadu nerf iedos, bet nu, šā vai tā, tad viņiem jānonerfo tā, lai viņu vispār neizmantotu. Nezinu cik liels hustle tas ir, bet valve arī tā kā pidari nevari ieviest to 128 tickrate, vismaz paldies dievām, kad ir jaunais bumas laiks.

Būs tas biku labāks bar dīglu.

man pēc tiem updeitiem,tagad pings 70, hvz kas pa hui

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Tak vsp īzī tgd MM spēlēt, visi tik tos revolverus ņem, tik liela daļa nesaprot, ja nemācēji vsmz dmg'ot ar dīglu, tad šis R8 arī nepadarīs tevi labāku, vieni vienīgi lucky šoti... Tas būtu vai būs kkāds OP, ja šī ieroča dēļ mouse sport varētu pēkšņi 10 reizēs no 10 BO3 fnatic, pašlaik ar viņu var piedurties, bet, lai primāri vilktu viņu ārā, atstājot aiz muguras AWP/AK47, jēgu neredzu.

Link to comment
Share on other sites

visu spēli. komanda tikai ar revolveriem :D 16:8 paņēmām. OP AS FUCK!!!! rofl. bļa..pat vieglāk nekā ar dealge šaut. it īpaši inverno kur var tik labi pīkot ar uzvilktu ieroci....jebal. ekonomika dirsā - vairs nav save roundi. tik pērc revolveri.

Link to comment
Share on other sites

visu spēli. komanda tikai ar revolveriem :D 16:8 paņēmām. OP AS FUCK!!!! rofl. bļa..pat vieglāk nekā ar dealge šaut. it īpaši inverno kur var tik labi pīkot ar uzvilktu ieroci....jebal. ekonomika dirsā - vairs nav save roundi. tik pērc revolveri.

Kādā rankā diez tu esi MG ? :DD

Link to comment
Share on other sites

Man teamā arī 3/5 katru raundu ar R8 skraidīja, 15:15. GE

Es spēlēju supreme - global neko tādu neesmu manījis, tas ierocis ir labs, ja tu kkur iekrisī un gaidi, kad viņi ir tuvu, bet tā, ja sanāk longā 1vs1 pret m4 vai ak, tad bez variantiem

Link to comment
Share on other sites

Pavisam drosi apgalvot nevaru, neparbaudiju, nebija laika. MM timeoutiem, visticamak, ir bugs.

Pretinieku komanda pirmaja halfa panema timeoutu, viss it ka okey, lidz bridim, kad es otraja halfa izdomaju izdomaju izmantot jauno iespeju un panemt minuti pauzi, tacu man izmeta pazinojumu, ka savu pauzi jau esam izmantojusi. Iespejams izskaidrojums ir tads, ka mainoties pusem timeouts nenak lidzi komandai un iespejams ka spelejot MM ar panemt divas pauzes, ja tas ir nepiecesams.

Ja kadam ir interese var parbaudit, jo liela velme pec updeita spelet vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Tak visiem ir vienādas iespējas, nesaprotu par ko tā čīkstēšana ^_^

viņam tikai 8 lodes, turklāt, viņš nemaz nav tik precīzs, ja ar viņu ātri šauj, ja ar mause 1, tād gan, jā precīzs, bet atkal, kamēr viņš izšauj vienu lodi, tikmēr tu jau ar ak desmit lodes galvā vari ielikt.

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...