Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

haha neuzņēmu screen, bet kā es smējos, kad spēlējot mm pret globalajiem čaļi raud par manu wh :D

viens pat comment atstāja: AhitO 17 minutes ago Delete

jebane gówno syn kurwy i pedała stwierdzam niedojebanie mózgowe pls rerport him is fucking noob hax play wh

Link to comment
Share on other sites

pirmo reizi redzu, ka ar pēdējo vietu teamā tiek pie rankupa, tiesa MVP padaudz. Es esmu par atklātu ranku sistēmu :D

gz

Starp mani un otro vietu atšķir viens punkts. Būtībā četri vienā līmenī, un viens carry

Link to comment
Share on other sites

vajag jauni ranki vai resetot šos pašus. nav interesanti spēlēt pret silver-global, bezmaksas faceit līmenis arī par zemu. ja vēlos stabili spēcīgus pretiniekus, tad man jāmaksā. neinteresanti.

Ja esi tik labs atrodi komandu un bliežat katru 4dienu Gfinity turnīrus, kur tevi pretinieki dažreiz normāli drāzīs vai ESL tunrīrs svētdienās, vai gaidi nākošo gadu kad starladderim būs next season.

Link to comment
Share on other sites

pipec aizsvīlies puis. :) nekur neesmu minējis, ka vēlos piedalīties turnīros + vēl par to maksāt. (jā, maksāt, pirkt abonamentus pugos un ielikt visu savu brīvo laiku tajā)

global līmenis pēc ban wave ir nenormāli krities. katra otrā spēle ir reips, jo liela daļa no newglobals pat flešku uzmest properly neprot. es vēlos šaut solo/ar dažiem čomiem mm pret salīdzinoši vienāda līmeņa spēlētājiem kā agrāk, nevis silverglobals. lai to tagad darītu, man ir jāiegādājas esea u.c pugu abonaments, jo mm rank sistēma ir sadirsta. protams, ir labāk, ka nav čīteru, bet to izbanošana veicināja vieglāku uprank. varēja resetot rankus un tad arī augstāka līmeņa spēlētāji būtu tur, kur vajag, nevis visi vienā maisā @global.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...