Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

kas tur notiek, un vai ta ir ista nauda ?

Link to comment
Share on other sites

Man pēc pēdējā update tieši @ dd2 nokritās FPS no 280-300 uz 150-200, bet pēc pāris dienām viss atgriezās normālā stāvoklī.

Pēc tā GIF skatoties tad īsti neredzu skaidrojumu kādēļ FPS mainās vairāk kā par 50% stāvot vienā spotā.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, pirms raunda sākšanos @pub, fps man ir 230+, sākas raunds, visi sāk skriet, ~180, sāk mētāt smoke un šaudīties - 100 līdz 140. Tāds FPS parādījās pēc hitbox un m1-s nerf update. Nekad tā nebija.

Nevar nepiemetināt, ka FPS fix nav bijuši vispār. Kā pēc update palika, tā arī ir šobrīd. Pirms sākam vainot serveri par update nelikšanu: daggeri ir pievienoti, attiecīgi update ir uzlikti. Deathmatch FPS ir vēl šausmīgāks nekā pubā. Vislaik bija 200+, tagad tikai ~100-150. DM 24 cilvēku serverī. Battle un citos.

Competitive tik traki nav. Cilvēku tik daudz nav. Tur fps ir 160-180 actionā, bet pirms update bija jebkurā gadījumā daudz vairāk. Ja nekrīt zem 150, tad es to tā nejūtu. Šauju ar 144hz monitoru un ja nokrīt zem 144 kadriem sekundē, tad ir tāpat kā zem 60fps.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Varbūt pāris fps ir nākuši atpakaļ. To pamanīt nevar. Ar šķībām rokām taisīti hitboxi, kas noplēš daļai fps uz pusi. Edits: noformulēsim pareizāk - ar līkiem pirkstiem optimizētas jaunās animācijas. Kādēļ nav tādi beta client? Lai testē pirms palaiž šādas cūcības.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Uzņēmu pāris ekrānšāviņus @FFA 20 cilvēku serverī:

py9KeaF.png

WwpfTK8.png

Itpn6RD.png

UVxnnNy.png

FzcS2JI.png

Izšķirtspēja un grafiskie iestatījumi:

DogU5aS.png

Ievēroju to, ja ir close combat, tad FPS nokrītas pat līdz 90. Piemēram, pretinieks tev sejā un šaudaties ar pistolēm. Jo modeļi ir vairāk un tuvāk, jo sliktāks FPS.

Procesora un videokartes usage varam redzēt kreisajā stūrī.

CPU: Intel i7-4770K

GPU: Sapphire R9 290X TRI-X

RAM: Corsair Vengeance 16GB

SSD: Samsung 840 EVO 500GB (CS stāv uz SSD)

OS: Windows 10 PRO 64BIT

Link to comment
Share on other sites

Uzņēmu pāris ekrānšāviņus @FFA 20 cilvēku serverī:

py9KeaF.png

WwpfTK8.png

Itpn6RD.png

UVxnnNy.png

FzcS2JI.png

Izšķirtspēja un grafiskie iestatījumi:

DogU5aS.png

Ievēroju to, ja ir close combat, tad FPS nokrītas pat līdz 90. Piemēram, pretinieks tev sejā un šaudaties ar pistolēm. Jo modeļi ir vairāk un tuvāk, jo sliktāks FPS.

Procesora un videokartes usage varam redzēt kreisajā stūrī.

CPU: Intel i7-4770K

GPU: Sapphire R9 290X TRI-X

RAM: Corsair Vengeance 16GB

SSD: Samsung 840 EVO 500GB (CS stāv uz SSD)

OS: Windows 10 PRO 64BIT

Tev ir kāda īpaša doma kāpēc ēnas un tas anti-aliasing nav uz lowest?

Link to comment
Share on other sites

jūs apsēstība ar tiem settingiem bišk smieklīga. vnk liekat, lai smuki izskatās. tiešām domājat, ka tas, kas jūs tur atpakaļ ir rezolūcija? drīzāk vnk skills. manuprāt viss šis ir pilnīgs sūds kā 4:3 rezolūcija.

ā. un rofl pa net_graph un vel jo vairāk pa sistēmas darbību. nopietni. ko tas dod?

(lasīt sarkastiski) "ew...man cpu temrpetūra pacēlas un sāku lietot pa 100mb vairāk ram. kā arī fps nobīdījās pa vesaliem 10! labāk pielāgošu savu spēles stilu attiecīgi"

Link to comment
Share on other sites

Iestatījumi man FPS nemaina. Ar 4:3 man šaujas labāk. Tas, ka tu šauj @1080p vai citu 16:9, nenozīmē, ka esi labāks vai gudrāks par citiem. Neuzstādi savus uzskatus augstāk par citu.

Paskaidrošu anapauriem: Net_graph uzrāda tev precīzāku informāciju. Piemēram, pings @tab ir nepareizi uzrādīts. Ja sistēmas darbību un grādiem domāji kreisā stūra monitoringu, tad tas tika ieslēgts tikai uz doto brīdi, lai parādītu, ka mans hardware pie sliktā fps nav vainīgs.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

am kadam nevaiga +1 uz capital vai vsp prieks komandas/mixa kas kopa sauj?

http://steamcommunit...61198081199485/

LEM velk jau uz supreme, pedejas 10speles esmu zaudejis tikai 2

kopa 53win , loss hz nekur nevaru atrast :D

reali go speleju mazak ka menesi bet nu ka jau daudziem zinams ilgi kapaju 1.6 un ir lan pieredze wcg 2007 (qual Riga hotel), paris nonpro, un ja pareizi atceros pats pirmais ka tik nebija tornado-pro. tas ta turniri, protams ir paris naktis pavaditas elika un pa vietejam icafe (taka lana nesviistu taka maza meitene pirms celkas pazaudesanas)

vsp ja runa pat nopietni esmu lanable, esmu pat gatavs braukt uz ru/swe/igauniju un lietuvu par savu naudu tik pieredzes gusanai, nu reali gribu spelet, ir laiks (stradaju tikai 14 dienas menesi + dienas var mainit + varu spelet pa naktim)

kr4 gribu saut :D

Edited by TomassN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...