Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Čītošana pati par sevi ir nožēlojama. Ja neprot šaut, mācās spēlējot, nevis lejupielādē [] un pirksti gaisā. Tevis aprakstītais 10k+ pohujists ir viens no 50, ja ne pat pašiem 100. Pārējie vai nu stīma profilā raksta attaisnojumus, vai piespamo steam support.

Link to comment
Share on other sites

Čītošana pati par sevi ir nožēlojama. Ja neprot šaut, mācās spēlējot, nevis lejupielādē [] un pirksti gaisā. Tevis aprakstītais 10k+ pohujists ir viens no 50, ja ne pat pašiem 100. Pārējie vai nu stīma profilā raksta attaisnojumus, vai piespamo steam support.

Ne visiem diemžēl fair play ir primārais geimingā.

Link to comment
Share on other sites

Cik tuvu juus lieciet monitoru pie sejas, spelejot cs? Dzirdets, ka, jo tuvak ir monitors, jo atrak uznjem informaciju, tobish bildi.

Vairaki pro speletaji gandriz vai monitora lien ieksha.

jā, jo gaismas ātrums to ietekmē

neko neuzņem ātrāk, vienkārši vieglāk koncentrēties crosshaira zonā (tur arī tā reakcija), vieglāk redzēt pikseli. tāpēc arī ļoti reti kurš spēlē ar 16:9

tas ir imho un mans imho ir pareizs imho

imho ir tik stulbs saīsinājums, imho

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meklēju komandu uz Neo CUP.

Ranks: LE&LEM Nav boosted

Kopā no 2iem acc ir +1800hrs

Esmu diezgan nopietni noskaņots tikt līdz lanam :)

Komandā esmu entry fraggers

Šauju no: Awp, m4a1-s, ak47

Rakstam pm: http://steamcommunit.../id/lowbobby123

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

es arī labprāt pievienotos kā piektais tirliņš kādam sastāvam ir +mic +16+ +steam +mozg +all

nesen atsāku spēlēt no lielas pauzes, kurā nodzēros, bet tagad esmu sakopies - atradu darbu, sāku iet uz trenežieru zāli, sāku arī nedaudz pareizāk ēst (vairs nekādi hesburgeri), cenšos mazāk saukt draugus par pediņiem

patlaban cenšos atgūt savu cs 1.6 godlike aimu un uzlabot to (esmu jau ļoti tuvu tam)

ir 400+h

ā jā, esmu lems. to dabuju pirms tā lielā banu viļņa, kas, acīmredzot, visu sapisa. tā arī vairāk matchmakingu neesmu spēlējis (ir 48 uzvaras)

mani mīnusi:

īsti nepārzinu tādas mapes kā overpass un cbble jaunās ejas (čači esmu iemācījies, tā bija easy)

arī nezinu jaunieviestos terminus vietu nosaukumiem (piem., inferno zapaska vairs nav zapaska wtf?)

60fps (ja skatos tieši sienā)

dažreiz esmu pārāk smieklīgs

mani plusi:

dažreiz esmu pārāk smieklīgs

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vai es esmu vieniigais, kam @overpass no ct puses longaa temejot ar snaiperi x2 zoomaa ir stuttering? FPS staav 300, bet shkjiet, ka butu 30fps. Taa ir tikai kad iezuumo liidz galam skatoties no CT puses @ long uz T pusi. Piemeram, ieej ct, panjem awp/scout vai botgan, aizskrien lidz long un teme uz liela akmenja pusi kur naak teroristi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...