Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

cik vidēji jābūt Fps? man ir 60-70

Un vai Giganieši mauc pa MM?

Man ir 170 max, vidēji varētu būt 120 (matchmeikingā). Deathmatchā mazāk, prāsās vairāk.

9800gt gpu, 4gb ddr2 rams un visi settingi uz low, 1148x960 vai kkas tamlīdzīgs.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

@Butcher^, kāds tev procesors? Tas ir galvenais faktors @CS.

Pilnā PUB diezgan nestabili, ap 180-270, lēkā. MM 250-300.

Q6600

Edit: ja es ieliktu normālu gpu, tad procis man bottleneckotu un fps būtu tāds pats?

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

@Butcher^, es teiktu, ka varētu uzkāpt pa 10-30FPS, bet neesmu par to pārliecināts.

Ja to jautāji vispārīgi, (ne tikai par csgo) tad ir jāskatās par kādu videokarti iet runa.

Checked google, perfomance @csgo:

68d7754804.png

Rēķinot, ka GTX 560 jau ir daudz spēcīgāka par 9800GT, tad GTX 950 vai R7 370 būtu gals priekš tāda procesora.

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski fps jābūt tādam pašam kā monitora 'refresh rate', ja tev ir 60hz monitors, tad fps nedrīkst būt zem 60, toties ja monitors ir 120/144hz, tad nedrīkst būt zem 120/144fps, Es saku nedrīkst, jo ja spēlē dažkārt būs mazāk kadri nekā monitors spēj uzrādīt, un atkal citu reizi būs pietiekoši kadri sekundē, tu kā spēlētājs nebūsi konsekvents (consistent), attiecīgi no fps (ja tas dažkārt ir zem monitora refresh rate un dažkārt virs) tev būs dažādi reakcijas laiki, kursors atradīsies dažādās vietās lai gan peli pakustināji vienādā distancē abas reizes. Ja iekš csgo nevari iegūt stabilu fps attiecīgi monitora refresh reitam, kļūt par labāku spēlētāju būs čābīgi. Man ir 144hz monitors un nav atšķirība vai es spēlēju ar fps_max 144, vai arī fps_max 500.. pats galvenais ir lai fps nekad nenokrītas zem monitora refresh rate, respektīvi manā gadījumā 144, pretēji spēle nebūs gluda un būs pavisam savādāka sajūta. Parasti spēlējot (kā kurā mapē) ir 400fps, strīmojot ~200+, kā kuru reizi.. bet viss vienmēr gludi un bez aizķeršanās, tādēļ arī problēmas nav radušās. Fps capu netaisu, respektīvi fps_max 0, bet zinu arī cilvēkus ar 2x Titan Black, i7 5960x kuriem ir 900 fps, un atšķirība starp 300 nav pilnīgi nekāda. Uzskatu ka optimāli fps ir vismaz ap 200, it īpaši ja ir 120+ hz monitors, un ja vēl nav.. pēdējais laiks tādu iegādāties, cenas viņiem ir pietiekoši nokritušās. Atšķirība kā diena un nakts. ;)

p.s ja ir sūdīgs fps un galvenokārt ir domāts spēlēt csgo, nozīmīgi ir sākt ar cpu upgrade nevis gpu, jo csgo galvenokārt utilizē cpu (ieteicams Intel) un minimāli gpu.

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CS paspēlēt ar ieslēgtu vsync es nespēju. To vispār nav ieteicams slēgt iekšā. Cenšos turēt vismaz 10 FPS minimums over 144FPS. Paņēmu 144Hz monitoru un spēlēšana ir pavisam cita. Protams, tad arī vajag datoru, kas to spēj pavilkt.

2nd. post:

http://www.youtube.com/watch?v=eWQPPm7gQac

Edited by atkars
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...