Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Un kāda ir vērtība tiem draņķiem, lai kāds viņu arī nopirktu? Marketā, kā skatos viņš maksā 300$ (kasparnahuj?)

Nu domāju vēsi viņu pa 100Eur varētu nopārdot uz bankas kontu. Ir daudz muļķi kuri pirktu nazi, tici man.

Neskatoties uz to cik nauda tiek iztērēta lai sapirktos atslēgas priekš kastēm, atslēgas cena mārketā ir 1.89Eur bet nazis izkrīt 1:1000 :D

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Nē, vispār pret neko nesamainīju :)

Bet nu Stīms pats ir uzrakstījis, ka ja tevi apčakarē, tad pats vainīgs un atgriezt itemus viņi netaisās. Neesmu arī dzirdējis, ka kādam atgreiztu kaut ko

Bad luck Brian - kā viņš Tevi appisa, ka tu neko nedabūji?

p.s. Tavs signature gifs par visiem 100% atbilst situācijai. :D

Link to comment
Share on other sites

Teica, ka davaj treidojam caur tavu draugu, kad tu viņam iedosi naiz, es tev uzskaitīšu uz paypal konta naudu un tad viņš man tālāk notreidos nazi. Es kā idiots, pilnīgā tunnel vision iegāju, skatos, ka tas čoms ķipa pieprasa trade, es viņam aizsūtu savu nazi, un tad sapratu, ka tas pidars bija nokopējis viņa bildi, niku un es vnk esmu tikko viņam atdevis to nazi par brīvu :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teica, ka davaj treidojam caur tavu draugu, kad tu viņam iedosi naiz, es tev uzskaitīšu uz paypal konta naudu un tad viņš man tālāk notreidos nazi. Es kā idiots, pilnīgā tunnel vision iegāju, skatos, ka tas čoms ķipa pieprasa trade, es viņam aizsūtu savu nazi, un tad sapratu, ka tas pidars bija nokopējis viņa bildi, niku un es vnk esmu tikko viņam atdevis to nazi par brīvu :D

Pa skarbo Tevi appisa :D

Link to comment
Share on other sites

Tā ir, ka nelasa, kas apkārt notiek :)

Viņam divi varianti bija izbēgt no šāda gadījuma:

1. Uzdot savam Steam čomam jautājumu Latviešu valodā uz ko tas zaglēns nevarētu atbildēt.

2. Pārbaudīt Steam ID.

Visi gudri pēc kara :D :D

Link to comment
Share on other sites

Vai tik tepat GIGNā vai KSO es vēl šo vai pagājušo nedēļu redzēju topiku tieši ar šo appišanas metodi...

+ kāpēc, lai kāds no manas draugu grupas, bez jautāšanas man aicinātu uz treidu kā 3. persona :D

Kā tajā anekdotē ar šļakatnieku - nevienam nevar uzticēties, pat pats sev nē :D

Link to comment
Share on other sites

Paļubomu atgriezīs, ja var ticēt Tevis rakstītajam. Tīrākais trade scams, plaši un detalizēti uzraksti tiketu un galvenais, faktiskos apstākļus. Protams, ja caur čatu neplūst runas par off-steam norēķināšanos, respektīvi paipaliem un ibankām. Tad gan ir čau.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik ilgi šī 'metode' ir zināma, cilvēki vēljoprojām uz tās uzķerās, protams ne tik daudz kā pirms pāris mēnešiem, bet tik un tā uzķeras.

Ja tev tik tiešām ir sanācis treidoties iepriekš, vai tev nešķita savādi ka cilvēks ar kuru vēlies veikt Treidu vēlas izmantot tavu 'draugu' kā middleman? Padomājot looģiski, izmantot tavu draugu kā starpnieku ir vēl nedrošāk gan viņam, gan arī tev, tātad tas ir pilnīgi aplami. Ja middleman nav officiāls, tad jēga no viņa nav itin nekāda, jo aizskriet ar visiem labumiem var tik pat vienkārši kā tu pats, scenārijā kurā tiek izmantots tavs draugs kā middleman vienkārši tiek iesaistīta trešā persona kas ir pilnīgi nevajadzīgi, jo vairāk cilvēki, jo nedrošāks būs tas treids, augstāka iespējamība kādam kādu piečakarēt. Kā arī, ja cilvēks tik tiešām vēlētos izmantot neoficiālu middleman, tai vismaz būtu jābūt neitrālai personai, nevis tavam draugam ar kuru tu vienkārši varētu sarunāt savākt itemu un noskamot čali kurš no tevis viņu grib pirkt. Ja uz treido paskatās no malas, tas ir pilnīgi nelooģiski un aplami, bet nu nevar gluži arī vainot tevi ja tik tiešām par to neaizdomājies un neņēmi vērā.

Piebildīšo arī to, ka vissticamāk cilvēks kurš vēlējās no tevis pirkt to nazi, un tad tevi piečakarēja nebija īpaši uzticams, salīdzinoši jauns steam profils un bez nekādas reputācijas, etc.. tādā gadījumā arī ja cilvēks būtu gatavs nosūtīt naudu pirmais, vai arī ja galu galā naudu saņemtu uz sava peipāļa konta no kāda random cilvēka ar jaunu steam profilu, ir ļoti liela iespēja uz 'chargeback', ar kuru cilvēks vienkārši paņems atpakaļ naudu un atkal būtu palicis bez nekā, nedz naža, nedz naudas. Tādos gadījumos ir ļoti ieteicams vispār nepieņemt naudu via PayPal no nepazīstamiem / neuzticamiem cilvēkiem, jo ar chargeback ir sanācis saskarties vairāk nekā gribētos. Vai nu pieņem PayPal $ tikai no uzticamiem treideriem un zināmiem cilvēkiem, vai arī kādu citu metodi.. bank transfer, skrill, etc.. tur kur nevar tik vienkārši paņemt atpakaļ naudu kā PayPal.

Ko lai saka, sorry ka nepaveicās, piekāsa tevi, bet nu gan jau cilvēkam trāpis karma tā kā nebēdā.

Būs tagad zināms un vēlreiz tā neuzķersies, vari uzrakstīt steam support'am bet dabūt atpakaļ tev viņu no steam supporta būs 1 out of 1000 chance. Var paveikties ar cilvēku kurš apskatīs tavu support ticketu, bet ļoti minimāla iespēja.. tieši dēļ tava augstāk minētā Steam Policy punkta, kā arī tā ka Steam neatbalsta itemu pārdošanu ārpus steam market un treidinga, tādeļ arī ja tu steam supportā parādītu screenshotus kuros tev piedāvāja naudu, bet tā arī neatsūtīja, nazi neatgriezīs.. bet ja pagadīsies steam support čalis kurš ar šādām problēmām dienu dienā saskarās, tieši ar šo skamu kurš ir ļoti populārs.. tad arī var atgriezt. Ja neminēsi ka vēlejies pārdod pa peipāļa naudām, bet gan vienkārši ietreidot, un cilvēks ar ko treidojās uzdevās par tavu draugu un uzaicināja uz trade ar privātu profilu, var arī paveikties un dabūt atpakaļ savu zobenu. Uzraksti supportam, paveiksies - paveiksies, ja nē tad nē.. zaudēt neko tu nevari.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...