Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Par spēlēšanu @esea dabūju vienas nedēļas premium kodu, respektīvi nav jāmaksā bet var izmēģināt viņu servisu uz nedēļu, ja kādu interesē - uzmetat PM, bet lūdzu tikai tad ja tiešām interesē spēlēt esea serveros.. 128 tick + no cheaters. Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ.

http://play.esea.net/

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Kā es ienīstu to gļuku, kad nevar piejoinot jo rāda "chechk you connection n'shit". Pirmkārt nokrašojās spēle, otrkārt nevar piejoinot. Še tev mm cooldowns. Valve sejā saka - vienkārši ej dirst. Pidrilas.

Ir kāds risinājums tam sūdam. Steam restarts ne vienmēr darbojās.

Link to comment
Share on other sites

Tas gļuks ir gandrīz katram. Kaitinoši, bet ko padarīsi.. Jāgaida, kad valve beidzot rīkosies.

Kāpēc loungē ir parādījušās Āzijas komandas? Tagad turnīros arī piedalīsies? (ja kvalificēsies) Būs kā TPA leģendu līgā.

Ja tu būtu skatījies viņu spēles, tad būtu skaidrs ka nekādos turnīros viņi nepiedalīsies, gan es, gan arī tu spēlējam par viņiem 10x labāk. Tie mači ir humors, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

Esmu vienīgais, kam šodien visos serveros lago? Ik pa laikam ielago. Pingam viss kārtībā.

Man vakar smagi lagoja! Fps psc lekaja!

Pie reizes - Kurs var iedot labu instrukciju/daramo darbu sarakstu lai CS:GO FPS maximali uzlabotu?! Gribu parliecinaties vai viss izdarits!

Link to comment
Share on other sites

Visi šie lagi pēdējā laikā ir parādījušies dēļ recent updeitiem, ja agrāk viss bija kārtībā un ir parādījušās problēmas tikai nesen, tad arī ir jāgaida updeits no pašas valves, cerams ka to drīz saņemsim jo ļoti daudz lietas ir broken.. spectate nerāda visas granātas, lost session, nevar piekonektēties serveriem, server lag spaiki un vēl sazin kas.

Kā improvot fps? sāksim ar to ka vari spēlēt uz low settingiem, gan labāks fps būs, gan arī nebūs tik daudz sūdi priekšā.. būs pašam vieglāk spēlēt. Manējie par piemēru: http://i.imgur.com/KLkNyFw.png

Šad tad arī ierakstot šīs komandas consolē, vai configā var palīdzēt..

rate “80000”

cl_cmdrate “128”

cl_updaterate “128”

cl_interp “0”

cl_interp_ratio “1”

Arī csgo steam launch optionos var kaut ko ielikt, manējais:

-freq 144 -novid +autoexec -tickrate 128 -console -threads 8 -w 1440 -h 1080

freq 144 aizstāj ar cik hercu monitors tev ir, threads 8 skatoties cik cpu threads tev ir, un -w -h nav jāizmanto ja nemēģini izmantot kaut kādu custom rezolūciju.

Link to comment
Share on other sites

FX-8320 BD.

OC'ed līdz 4.5 Ghz

Fps apmēram 250 - 350, protams skatoties kādā mapē, un kas tiek darīts backgroundā.. strīmojot protams mazāk.

Jāpiebilst ka amd cpu tik labi nedraudzējas ar csgu kā intel, bet esmu apmierināts. :)

Ir 144 hz monitors, un ja turās virs 150 fps, viss ir oki.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es nevaru piekonnektēties gign serverim?

Viss ko parāda ir logs ar tekstu "Failed to create session. Please check your connection and try again".

Izraksts no konsoles -

] connect go.gign.lv

Connecting to public(195.60.249.35:27015) ...

Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id 1860000219cbe50

RememberIPAddressForLobby: lobby 1860000219cbe50 from address 195.60.249.35:27015

GameTypes: could not find matching game type "".

CSysSessionClient: Unable to get session information from host

Serverī brīvas vietas ir. Citur šādas problēmas neesmu sastapis. Kādu laiku atpakaļ serverī tiku, bet tad spēle pie map change nokārās, un kopš tā brīža vairs iekšā netieku.

edit: okey, izskatās, ka tas ir visos serveros. Nekur netieku iekšā

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Arī tas, bet lielākie sūdi ir tie, ka viņi huj sadarbosies. Izsaku taktikas, bet principā dara visu uz savu. Pašol na un turpina mirt. Runā tikai krieviski, ko franči, vāci u.t.t nesaprot, rezultātā teamwork pielīdzināms nullei. Pat spotus sauc krieviski. Ja kaut kā nolažosies, tad komplimenti pa gaisu. Neaizmirsīsim arī par kuberiem. "Tādi tikai daži krievi", nu huj tur daži. Tādi 70 proc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...