Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Citreiz man arī tāds gļuks uzmetās. Piemēram, aiz smoke vai smokā stāv kāds no pretiniekiem, iemetu HE un uz pus sekundi var redzēt kontūras. Tas pats kas ar to settingu maiņu augstāk, bet man tā notiek ļoti reti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citreiz man arī tāds gļuks uzmetās. Piemēram, aiz smoke vai smokā stāv kāds no pretiniekiem, iemetu HE un uz pus sekundi var redzēt kontūras. Tas pats kas ar to settingu maiņu augstāk, bet man tā notiek ļoti reti.

Tas nav gļuks. Smoke vnk izšķīst uz to vienu sekundi. Esmu pie pāris fragiem tā ticis! :D Kā arī, kad kāds sprejo caur smoku pa tevi, bet tu paejot malā redzi kā lodes lido cauri un ez var atrast viņa trajektoriju un nošaut viņu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Visai interesanti šodien bija satikt pretī 5 latviešus competitivā. Visi ārdījās, jo zināja, ka pretī paši tautieši. :D Iečekoja manu steam profilu, un redzēja, ka man tur norādīts vārds. To izmantoja skarbos vārdos. :D

rezumē -

a4897c80eb.jpg

58ba19a28b.jpg

9f6cb37867.jpg

un te pērle :D

28bb675c4b.jpg

noobdrizow: "varētu tev dauni sarunāt banu @ gign"

gst: "uz steam id uzhujaariis :)"

Prikols jau tāds, ka viņi sāka to visu dēļ to, ka kāsa spēli. :D

Šis te tā, lai redziet kas viņi ir.

c405c3fbcf.jpg

B)

Link to comment
Share on other sites

Visai interesanti šodien bija satikt pretī 5 latviešus competitivā. Visi ārdījās, jo zināja, ka pretī paši tautieši. :D Iečekoja manu steam profilu, un redzēja, ka man tur norādīts vārds. To izmantoja skarbos vārdos. :D

rezumē -

a4897c80eb.jpg

58ba19a28b.jpg

9f6cb37867.jpg

un te pērle :D

28bb675c4b.jpg

noobdrizow: "varētu tev dauni sarunāt banu @ gign"

gst: "uz steam id uzhujaariis :)"

Prikols jau tāds, ka viņi sāka to visu dēļ to, ka kāsa spēli. :D

Šis te tā, lai redziet kas viņi ir.

c405c3fbcf.jpg

B)

Nu pa lielam es savus vārdus neņemu atpakaļ , tas ka tu esi admins pierāda tikai to cik jūsu komūns ir CANCEROTS :).

Žēl ka tu neiemeti ko tavs draugs rakstīja , vismaz būtu interesantāk visiem palasīt , lai visi nedomā , ka mēs esam tādi dauņi. Vismaz man tagad par GIGNU ir domas mainījušās ļoti. Jebkurā gadījumā lai labi būstojās tālāk , paldies par sabojātu spēli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...