Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Ar tādu gear, ja tu neesi globals, tad im jealous - to Jey. (sory, ja spele esea, tad no comments)

Protams, ja tu to pērc priekš sevis, lai izbaudītu spēli, tad ir citādāk un var teikt, ka gear neizsaka visu, bet iekš fps, tas izsaka vairāk, nekā citos game.

Link to comment
Share on other sites

Un kaads dpi deretu uz rezoluciju 1024x768? :D

Sensevity 1.7 - 1.9

DPI atkarībā no peles 400, 450 vai arī 500 (Mana skatījumā ideālākais variants uz šīs rezolūcijas +rekomendēju)

Bet ja tev 1800 tad noteikti vajag zemāku sens, piemēram 1.4-1.6, ja ir puslīdz normāls peles paliktnis, gan izmēra ziņā, gan materiāla.

P.S tas ir tikai mans ieteikums un viedokļi droši vien var atšķirties

Edited by junkers
Link to comment
Share on other sites

Sensevity 1.7 - 1.9

DPI atkarībā no peles 400, 450 vai arī 500 (Mana skatījumā ideālākais variants uz šīs rezolūcijas +rekomendēju)

Bet ja tev 1800 tad noteikti vajag zemāku sens, piemēram 1.4-1.6, ja ir puslīdz normāls peles paliktnis, gan izmēra ziņā, gan materiāla.

P.S tas ir tikai mans ieteikums un viedokļi droši vien var atšķirties

pilnigi lieki, manuprat,ir teikt ar kadu sense ir jaspele. Katram jaspele ar tadu, ar kadu ir ertak. vareji vel 4 skaitljus aiz taa komata uzraut

Link to comment
Share on other sites

1280x960 (4:3) - kā jūs viņu izstiepjat ? Youtubē redzēju kā to izdarīt ar NVIDIA Control paneli, bet man ir Catalyst control center, kuram tutoriali neatradu.

Kko jau sev sapist paspēju, bet risinājumu neatradu. :D

Link to comment
Share on other sites

da nu zb, neciesu to sajuutu kad tikko ieskaitu steama naudu, noperku keyus, ju6ka kko dabūšu labu :@ speciali pirku keyus lai iemainitu pret kadu knife. bet nu kardinajums lika atvert, un ka parasti 2-3 centiigie :@

vai arī kāds draugs atver kasti, izceļ ko labu.. tad parādās sajūta, ka tev arī kkas izkritīs. tiek ieskaitīta nauda valetā, keyi nopirkti, un tad ir vilšanās.. :D atver vienu - shits, atver otru - shits, un liekas ka nu trešā točna būs īstā.. un protams, ,magma, vai negevs, vai kkāds galils...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...