Jump to content
GIGN Forum

CS GO instalācija


Recommended Posts

Sveicināti!

Nolādēju CS GO no šī linka: http://kickass.to/cs...84394.html#main

Sekoju soli pa solim autora youtube pamācībai: https://www.youtube....eature=youtu.be

Bet tā vai tā, kaut kas neizdevās, jo spēle nestartējas un tiek ziņots šāds errors:

This game requires Steam!

Agrāk spēlēju CSS, tagad vēlos pamēģināt CS:GO.

Kāds zin, kas pa problēmu?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs ar to pirkšanu? gribat apgalvot kaut puse kas spēlē jūsu serverī ir pirkuši spēli?

Visi kuri spele cs:go ir pirkusi caur steam speeli!

non steam varbuut ir, bet kada jeega vinju sp[elet ja tikko steama bija cs.go par 2eur greeks nepirkt, un taadu naudu jebkursh var noziedot.

Link to comment
Share on other sites

Visi kuri spele cs:go ir pirkusi caur steam speeli!

No kurienes tāda pārliecība? :P

non steam varbuut ir, bet kada jeega vinju sp[elet ja tikko steama bija cs.go par 2eur greeks nepirkt, un taadu naudu jebkursh var noziedot.

2EUR man nebūtu žēl, bet tagad nav 2EUR, bet gan kaut kādi 10EUR, ja nemaldos, es tos labāk tad ieliku pokerā nevis CS:GO, ja nav pat austiņas lai pilnībā izbaudītu spēli un nav zināms vai maz taisos daudz viņu spēlēt

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts?

Kāds var palīdzēt?

Ja tev vairāki cilvēki saka, ka nevar nonsteam spēlēt tad kāda hera pēc tu prasi VAI VIŅI IR PĀRLIECINĀTI?

Esmu pārliecināts, ka neviens Tev nespēs palīdzēt, jo gignā neviens crackotu CS:GO nespēlē.

Edited by LAVRx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kur es čakarējos ? Un kā tieši es "pataisu sevi pa luni"?

Dumb dumb dumb! Gribi tici, gribi netici - CS:GO es nekad vēl neēsmu redzējis crackotu versiju. Diezvai tieši gignā atradīsies kāds kas spēlē cracokto.

Ja Tevi neapmierina mūsu atbildes - ej meklē risinājumu kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...