Jump to content
GIGN Forum

Nezinu par ko bans.


Recommended Posts

Piekrītu ka slayot visu komandu nākošajā raundā nav advekāti. Ja čaļi neuzliek bombu un beidzās laiks, tad arī viņi zaudē to raundu un iespējams saglabā ieročus, bet tas ka jūs viņiem noņēmāt vēlvienu pilnīgi bez iemesla, tikai tādēļ ka neuzlika bumbu? lol. Cilvēki arī seivo, un ja jūs esat ct saidā tad arī koverojat savus bombsaitus un gaidat šos, vai arī medījat ja jūs tik ļoti uztrauc bumbas plants. Viņi neuzplantoja C4 = zaudēja raundu, viss ir pelnīti un pareizi, pluss raunds jūsu kabatā.. bet tas ka jūs noslayoyat visu komandu nākošajā raundā ir vnk...wtf? No kuriem laikiem vispār slayo visu komandu, kas tās par tizlībām?

Nē,nevis nākošajā raundā,bet tajā pašā! Laiks beidzās un uzreiz sekoja " slay ". Neļāva nevienam komandas biedram taisīt " save " .

Link to comment
Share on other sites

Tādā ziņā tas nav tik traki, bet tik un tā pilnīgi nevajadzīgi. Neredzu iemeslu kādēļ neļautu seivot ieročus, ja tev nepatīk ka T izdzīvo ar ieroci - skrien un medī šos, bet slay ir pilnīgi aplami.. ja C4 ir dropots, vai arī pretējā komandā ir vairākuma pārsvars, ļoti bieži arī tiek seivoti ieroči priekš nākošā raunda, sajūta tāda ka admins csgo nekad nebūtu spēlējis. T neuzlika bumbu, tādēļ CT paņēma raundu.. pēc tā nav nepieciešams slay.

Link to comment
Share on other sites

Nē,nevis nākošajā raundā,bet tajā pašā! Laiks beidzās un uzreiz sekoja " slay ". Neļāva nevienam komandas biedram taisīt " save " .

Pildi misiju - nebus slay.

Nepildīsi misiju - būs slay.

Ja tu 2 minūtes skaties pa stūriem vai nav kāds pretinieks ,tad cmon nav brīnums.

Link to comment
Share on other sites

Pildi misiju - nebus slay.

Nepildīsi misiju - būs slay.

Ja tu 2 minūtes skaties pa stūriem vai nav kāds pretinieks ,tad cmon nav brīnums.

Problēma ir tāda,ka visai komandai uztaisīja " slay " . Augstāk admins minēja,ka viss esot vienkārši. Slap,slap,slap - slay. Viņš sāka mani slapot,kamēr es staigāju un pārbaudu perimetru. Pāris sekundes vēlāk mani nošāva un pēc ~30sec,kad beidzās laiks admins uztaisīja " slay " visai komandai. Tā ir tā problēma! Es jau biju miris,kamēr komanda būtu varējusi uztaisīt " save " ,bet nē,viens paņem un uztaisa " slay " visai komandai.

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par topica autoru, es vinjam uzliku banu par TK, un tas noteikti bija uz paris dienam, konkretu skaitli neatceros. Situacija bija sekojosha, raunda sakuma vinjsh pajautaja, vai kadam nevajag nomest awp, viens pieteicas, un musu varonis ieshava vinjam galvaa ar awp, kaa ari pec tam laimigs jautaja, kursh vel veelas awp. Uzskatu, ka shaadiem tizlenjiem jaliek perm. bans, shitas indivits vispar ir stipri neadekvats.

Link to comment
Share on other sites

Par taam 3000 min kas tika uzlikts serverii, tas bija par chat piemeesloshanu, ar visiem makj peremakj vaardiem. Tur ar gag neliidzeetu.

Anyway

1.5.2. Es nelietošu slay, slap, burn, freeze, timebomb, ja pirms rounda beigām ir palicis vairāk kā 30 sekundes, tas neattiecas uz gadijumiem, kad spēlētāji, vienkārši sēž vienā vietā un nekustās.

Domaaju viss skaidrs, bija slay @ts, jo seedet ar c4 pie T spawna un neko nedariit arii nav labi.

EDIT: karte bija Inferno

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Jums, adminiem, nepatika tas, ka nevar pafragot? Visi salien stiprākā pusē un tad bola acis. Ko darīt otrai komandai, kura tiek DOMINĒTA?! Skriet un mirt? Kāda tam jēga? Labāk visi salasās bāzē un visi tie top frageri var sēdēt bumbu spotos un gaidīt brīnumus.

Pub = public. Čaļi salasās premade, runā pa mic, prikuļojas bāzē, bet admins redz uzmet slay. Tas kā piemērs.

Nepatīk, ka nepilda misijas un nedod adekvātu triecienu pretī tavai komandai? -Ej spēlē competitive un pildi savas misijas līdz vemšanai.

EDIT: neesmu nekad redzējis, ka vājā teroristu komanda inferno nesēž vai nu mājā, vai bāzē.

Edited by Sātana advokāts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jums, adminiem, nepatika tas, ka nevar pafragot? Visi salien stiprākā pusē un tad bola acis. Ko darīt otrai komandai, kura tiek DOMINĒTA?! Skriet un mirt? Kāda tam jēga? Labāk visi salasās bāzē un visi tie top frageri var sēdēt bumbu spotos un gaidīt brīnumus.

Pub = public. Čaļi salasās premade, runā pa mic, prikuļojas bāzē, bet admins redz uzmet slay. Tas kā piemērs.

Nepatīk, ka nepilda misijas un nedod adekvātu triecienu pretī tavai komandai? -Ej spēlē competitive un pildi savas misijas līdz vemšanai.

Pavisam piekrītu ,ka visu laiku ir tā ,ka vairāki brieži salasās vienā komanda un dominē otru ,tas ir visstulbākais ,kas serverī notiek ,un tā var teikt notiek katrā mapē ,autobalanss arī nav ,kas varētu palīdzēt..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan atminos situāciju, bija palikuši divi vai trīs T (inferno), laiks pie minūtes, c4 sec midā. Un jūs izsēdūšies pa stūriem. Palika 5 sekundes tad pēkšņi sāk skriet kkur pēc pāris slapiem. Pēc tā sekoja slays. Atvainojos ja būšu kļūdījies.

Link to comment
Share on other sites

Kaut arī Masters man prasīja apskatīt sūdzību, pēc uyinātora teiktā, var secināt, ka bans pamatots - secinājums, mazāk ticēt pekstiņiem "a es netīšam, negribot ".

3k minūtes indivīdam ar niku "Just Guy" iedevu es

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

un tas tā arī turpināsies.

izsēdūšies pa stūriem. Palika 5 sekundes tad pēkšņi sāk skriet

Atceros inferno mapē kāds kaut ko līdzīgu caur mikrofonu bija izteicis, gadījumā nebiji Tu? :) Tādējādi var secināt, ka slay bija pamatots.

metīsim slay arī tiem, kuri pirmo reizi aptausta kontru?

Loģiski, priekš tiem bezcerīgākajiem gadījumiem jau tie boti ir domāti :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan atminos situāciju, bija palikuši divi vai trīs T (inferno), laiks pie minūtes, c4 sec midā. Un jūs izsēdūšies pa stūriem. Palika 5 sekundes tad pēkšņi sāk skriet kkur pēc pāris slapiem. Pēc tā sekoja slays. Atvainojos ja būšu kļūdījies.

Atvainošanās pieņemta!

Runa iet par to,ka nav forši tā darīt! Ja tiešām slapo mani un vēlies pēc tam uztaisīt uz manis slay,tad tā arī dari,bet redzi,mani paspēja nošaut un slay izpelnījās visa komanda. Nu tas jau nav forši! Mums kā T's tur negāja tik labi un nauda/ieroči bija svarīga lieta,bet tas slay neļāva pat " save " uztaisīt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut arī Masters man prasīja apskatīt sūdzību, pēc uyinātora teiktā, var secināt, ka bans pamatots - secinājums, mazāk ticēt pekstiņiem "a es netīšam, negribot ".

3k minūtes indivīdam ar niku "Just Guy" iedevu es

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

un tas tā arī turpināsies.

Atceros inferno mapē kāds kaut ko līdzīgu caur mikrofonu bija izteicis, gadījumā nebiji Tu? :) Tādējādi var secināt, ka slay bija pamatots.

Loģiski, priekš tiem bezcerīgākajiem gadījumiem jau tie boti ir domāti :)

+10 un cepums Tev :)

Link to comment
Share on other sites

Es gan atminos situāciju, bija palikuši divi vai trīs T (inferno), laiks pie minūtes, c4 sec midā. Un jūs izsēdūšies pa stūriem. Palika 5 sekundes tad pēkšņi sāk skriet kkur pēc pāris slapiem. Pēc tā sekoja slays. Atvainojos ja būšu kļūdījies.

Correct situācijas izklāsts. Atzimēšu ka tas bija jau kāds trešais rounds ar līdzīgu scenāriju! Tāpēc arī tika pieņemts lēmums!

P.S. Serveri tobrīd bez manis vēl bija 2 admini!

Atvainošanās pieņemta!

Runa iet par to,ka nav forši tā darīt! Ja tiešām slapo mani un vēlies pēc tam uztaisīt uz manis slay,tad tā arī dari,bet redzi,mani paspēja nošaut un slay izpelnījās visa komanda. Nu tas jau nav forši! Mums kā T's tur negāja tik labi un nauda/ieroči bija svarīga lieta,bet tas slay neļāva pat " save " uztaisīt.

:) Izlasi vēlreiz kādā kontekstā viņš lieto - atvainojos :)

Anyway - topiku slēdzam, viss skaidrs!

Ja kādas konkrētas sūdzības par konkrēta admina rīcību - lūgums doties uz Sūdzību sadaļu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...