Jump to content
GIGN Forum

Palīdzība ar labu atalgojumu!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tātad lūdzu mazu palīdzību. Šeit var lejuplādēt stundu garu amatieru hokej spēles video http://failiem.lv/g/jkggqdo#i1 . Man ir nepieciešams izgriezt no šīs spēles rupju pārkāpumu pret mani (Sitiens galvas rajonā) ko tiesnesis uzskatīja par tīru spēka paņēmienu!

Saucamais "spēka paņēmiens" ir redzams 24:27 līdz 24:40! Lūgums būtu izgriezt šo gabalu, sākumā reālajā laikā un tad pievienot palēninājumā un varbūt ir iespēja tieši sitiena brīdi pietuvināt lai maksimāli labi var redzēt ka viņa plec lido nevis plecā, bet manā galvā! utt. Protams būtu vēlams lai video kvalitāte nepasliktinātos un pēc iespējas ātrāk. (Vēlams šodien!)

Par šo mazo darbiņu saņems no manis kasti alus Lāčplēša!

Paldies

Uz manu jautājumu "Kā varēja neiedot viņam 5+20" tiesnesis atbildēja: "Sākumā viņš trāpīja tev pa plecu!". Protams tas ir murgs. Sitiens bija tieši galvā

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Nu tad lai kāds cits taisa, man slinkums, tēja arī beidzās :D

Neesi kaut ko ar laikiem sajaucis? Es kaut kā norādītajā intervālā neatrodu.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

HVZ es ar nesaprotu man VLC rādās 24:27 līdz 24:40 ! Atrast nevajadzētu būt grūti tādiem lieliem intervāliem tinot uz priekšu, jo es pēc trieciena kādu laiku gulēju zemē!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Jā un tā pamatīgi, vēl tagad žokļa kreisā pusei nevaru stirpu sakodienu taisīt, galva arī stipri sareiba un sāpēja.

Paldies par video! Atsūti pm nr. lai varam sarunāt kā tev aliņu nogādāšu! ;)

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Jā un tā pamatīgi, vēl tagad žokļa kreisā pusei nevaru stirpu sakodienu taisīt, galva arī stipri sareiba un sāpēja.

Paldies par video! Atsūti pm nr. lai varam sarunāt kā tev aliņu nogādāšu! ;)

Ļošam lai sencis tavs aizstiepj :D Es tagad ar alko tā mērenāk :D

Link to comment
Share on other sites

Cepums par muzikālo pavadījumu ! :thumbsup:

p.s. Es arī mēģināju kaut ko. Tas sadursmes brīdis ir ļoti miglains, vajag CSI:enhance efektu! :D

emhance.png

Link to comment
Share on other sites

Tīri galvā un no sāniem, kas neļāva tev pat sagrupēties uz sekundi.

Turklāt, tu nenokriti uz sāniem, bet apgriezies pa 180, kas liecina, ka ir bijis netīri.

Ja ir tīri, tad spēlētājs arī paliek savā līmenī un tu būtu izšļūcis pa zilo līniju, nevis vēlreiz ieraudzījis to. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kri video https://www.youtube....eature=youtu.be

Manuvietuienjemaregistretais principa negribu diskutēt, jo "savu plecu sev pa zodu arii ielieki" ir vienkārši pērle (Noteikti iesaku pārbaudīt redzi!). Principā emys un piedirsas visu jau uzrakstīja.

Pēc video viss ir ļoti vienkārši- Man tika dota piespēle, tāpēc es skatos uz kreiso pusi uz ripu, lai tu uzņemtu, tāpēc spēlētāju kurš man ir labajā pusē, pietam aklajā zonā pat tad, ja es skatītos uz priekšu neredzētu vai pamanītu pēdējā brīdī. Līdz ar to kā jau emys rakstīja man nebija nekādas iespējas sagrupēties/aizsargāties no šī spēka paņēmiena.

Pie tam neapzināti vai apzināti neko nemaina. Par savu rīcību ir jāuzņemas atbildība. Gan tiesnešiem (Visdrīzāk saņems naudas sodu), gan spēlētājam (spēļu diskvalifikācija)!

Vēlreiz PLADIES! Boringam un Kri par video !

Edited by Pensionars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...